Treść opublikowana przez sebidi
-
1Z 90 km 1995 rok Rude Skórki
W poprzedniej a4 tez zakladalem rns-d tez byl przedlift ale jednak wpakowalem cala konsole liftowa bo nie widzialo mi sie i nie widzi dalej polaczenie rns-d z tym designem konsoli rodem z audi 80 oczywiscie sa gusta i gusciki.Wcale nie potrzeba zestawu 2din za 400-500 mozna to po taniosci ogarnac za przysłowiowe śrubki
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Odnosnie tej gałki zmiany biegów troche wysoko ja masz nie usunąłes tej gumy na lewarku?
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Jechalem wyobraz sobie raz sie nawet zawiesilem [emoji23] [emoji23] [emoji23]
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Szczerze mówiąc testowane tylko z 1 osobą z tyłu i jest spokój. Tył naładowany odbojami, ma ugięcie około 0,5cm, na pewno pójdzie jeszcze w dół. Z przodem również trzeba powalczyć, ale tutaj jest bariera niestety, bo bebechy już prawie leżą na ziemi :/ Będzie kombinowane jak znajdę czas, a póki co jest z nim cieniutko Podsumowujac setup bankowo nie na naramowicka [emoji23]Ostatnio tam jechalem to stan drogi to skandal wymieszany z horrorem a niestety droga tylko jedna jedyna
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Jest kosa [emoji123] tyl jak sie zachowuje przy pasazerach z tylu ??
-
1.9 tdi afn. problem z wkrecaniem na obroty.
W zasadzie to rownie dobrze moze turbo przeladowywac i wpadac w awaryjny sprawdz vagiem
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Wlasnie 4 lata jeszcze i żółte blachy [emoji1]
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Na pewno nie tyle ile ma w sobie plnów pozatym szkoda takiego cukierka sie pozbywac
-
Miga wykrzyknik na liczniku przy przyspieszeniu.
To akutat z dwumasu moze pochodzic
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Dlaczego skąd taka decyzja??
-
Różnica pomiędzy kokpitem przed i po lifcie
Jak sie odkleja to pewno wsadzili z przedlifta jak kolega wyzej napisal szukaj poliftowa najlepiej w pakiecie z kratkami podswietlanymi zeby to mialo rece i nogi wszystko po złożeniu
-
Czy to normalna temperatura dla 1.9TDI? Troszkę ponad 90
Jemu trzyma temp a na troniku pokazuje 90st
-
Wahacze AJM 2000r.
W b5 tylko na grubym stożku Na cienkim szly a6 i pasek b5 fl 2003-04r i malysz
-
Wymiana sprężyn, auto ugina się pod niewielkim ciężarem
To moze nie sprezyny tylko amory zgon i auto na samych sprezynach funkcjonuje
-
Czy to normalna temperatura dla 1.9TDI? Troszkę ponad 90
Albo po prostu ktos kiedys zle wskazowke zalozyl test wyjsc prawde powie
-
Jak to usunąć?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/2502-kasowanie-inspekcji-serwisowej-a4-b5-b6-b7-b8/ A jak nic nie dziala to licznik chyba uwalony
-
Fis i manetka
Poszukaj temat "montaz fis"tam mas wszystko podane na tacy
-
Rodzinny Avancik
Baza godna pozazdroszczenia co do modow to na pewno chociaz troche obnizyc bo a4 b5 strasznie na seryjnym zawiasie wyglada i moze jakies wieksze kolo by efekt dopelnic
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
W twoim wypadku air by zalatwil robote odpadl by problem kręcenia non stop góra dół chociaz sa i plusy o zapieczeniu nakretek niema mowy [emoji16]
-
Fis i manetka
Ja dwie to.masz odpowiedz powinienes miec trzecia podlaczona z ktorej min ida wlasnie przewody do manetki
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Nadkola rolowales???...ladnie jej na tych felach
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
To kolega artysta widac
-
Kontrolka poduszek i kostki pod fotelem
Zdazylem zobaczyc u kolegi w temacie wygladaja jak kubelki ale obszyte nietypowo Na wzor passata cos ale dół fotela pozostal raczej ori bo dzwignie ledzwia sa z a4 b5 wiec moga byc bez poduszek
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
W zasadzie to od mondeo chyba+ spręzynki ktos tam gotowe zestawy goni na forum
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Chyba ktos na napad zaj..przesz tego juz nie kradna[emoji47] [emoji47] [emoji47]