Treść opublikowana przez sebidi
-
Niebieska Strzała
Dlatego kolego do jazdy sluży seria na pokaz są projekty "cukierki" widoczne tu na forum oraz projekty daily pomodzone ze smakiem ale nadal sluzace do jazdy na codzien projekt "bumper" nie przejdzie na pewno nie na tym forum juz zwlaszcza nie przy tej marce i klasycznym juz modelem b5
-
Audi a4-s4 b5 Avant :-)
Zdjecia panie zdjecia
-
Montaż oryginalnego podłokietnika
Od wewnetrznej masz linie cięcia
-
Podświetlenie
Zdjecie cos nie bangla masz na mysli Diody oswietlajace lewarek i tunel?
-
Duże lusterko prawe do przedlifta
Kierowca ma linie na lusterku z martwym polem a jak zalozysz lustro z angola to masz z liniami po obu stronach org male europejskie niema linii rowniez na angliku z martwym polem jezdzi mi sie lepiej
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Za duzo czarnego w czarnym teraz lampy ladnie kontrastuja ale to moje zdanie ja przy lz5k zostawilem ori ale co niektorzy robia i tez spoko wyglada...tobie ma sie podobac
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Dobrze gada polać mu [emoji16]
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Ja garazuje na dominikanskiej wiec czesto mijam na zywo ładniejsza
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Na mostowej parkujesz???[emoji6]
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Ta ramka to skandal spasowana ladnie ale z ta cena to poszaleli http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6099943003Trzeba tylko ta poprzeczke w srodku wywalic i pasuje
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Tez mi wizualnie nie pasi [emoji13]
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Od czego te lustra b6...b7??
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
A dobra juz wsio wiem
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Jaki tam adres dokladnie moze zawitam
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
No wlasnie z tym "na zywo" jakiegos mini spota trzeba ogarnąć
-
Lusterka.
Zakladaj 2 duze poliftowe inda to najlepszy wyglad
-
Daily driven Acztery
a wg Ciebie gdzie leżała by odpowiednio? za każdym razem gdy poruszam się bez niej kończy się to tak samo w prawym boku też wygląda słabo... Wywal ją w cholere [emoji23] [emoji23] albo wrzuc za szybe
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Konsole i tak najlepiej cala z tunelem kupic bo nie bedzie gdzie zapalniczki upchnac w przedlifcie dodatkowo trzeba podac plus do sprezarki i zamienic 2 kable w kostkach od klimatronica no i sprawa przyciskow zrobienie ich na ori przekazniku albo inna metoda roboty troche jest i kombinacji jak to zrobic ale efekt wynagradza wszystko
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Zmien konsole na 2 din mozna umiarkowanie tanio.to.ogarnac daj symphony albo rns d i bedzie ladnie grac i wygladac
-
Co to jest za część ?
Koncowka drążka
-
B5 fotele kompatybilność
Z tylem z c5 tez nie ma jakiegos wiekszego problemu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nieciekawie pytanie na ile mody a na ile zmęczenie materiału zalatwilo sprawe
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Co tam z twoją motorownia się wydarzyło że cały silnik wjeżdża??
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Wystarczy sam kosz konsole prosta przerobka +panel klimy i 2din gotowe
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Skórki malowaleś??