Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. Dlatego kolego do jazdy sluży seria na pokaz są projekty "cukierki" widoczne tu na forum oraz projekty daily pomodzone ze smakiem ale nadal sluzace do jazdy na codzien projekt "bumper" nie przejdzie na pewno nie na tym forum juz zwlaszcza nie przy tej marce i klasycznym juz modelem b5
  2. Zdjecia panie zdjecia
  3. Od wewnetrznej masz linie cięcia
  4. sebidi odpowiedział(a) na Dominik7550 temat w Audi A4 B5
    Zdjecie cos nie bangla masz na mysli Diody oswietlajace lewarek i tunel?
  5. Kierowca ma linie na lusterku z martwym polem a jak zalozysz lustro z angola to masz z liniami po obu stronach org male europejskie niema linii rowniez na angliku z martwym polem jezdzi mi sie lepiej
  6. Za duzo czarnego w czarnym teraz lampy ladnie kontrastuja ale to moje zdanie ja przy lz5k zostawilem ori ale co niektorzy robia i tez spoko wyglada...tobie ma sie podobac
  7. Dobrze gada polać mu [emoji16]
  8. Ja garazuje na dominikanskiej wiec czesto mijam na zywo ładniejsza
  9. Na mostowej parkujesz???[emoji6]
  10. Ta ramka to skandal spasowana ladnie ale z ta cena to poszaleli http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6099943003Trzeba tylko ta poprzeczke w srodku wywalic i pasuje
  11. Tez mi wizualnie nie pasi [emoji13]
  12. Od czego te lustra b6...b7??
  13. Jaki tam adres dokladnie moze zawitam
  14. No wlasnie z tym "na zywo" jakiegos mini spota trzeba ogarnąć
  15. sebidi odpowiedział(a) na Revont temat w Audi A4 B5
    Zakladaj 2 duze poliftowe inda to najlepszy wyglad
  16. a wg Ciebie gdzie leżała by odpowiednio? za każdym razem gdy poruszam się bez niej kończy się to tak samo w prawym boku też wygląda słabo... Wywal ją w cholere [emoji23] [emoji23] albo wrzuc za szybe
  17. Konsole i tak najlepiej cala z tunelem kupic bo nie bedzie gdzie zapalniczki upchnac w przedlifcie dodatkowo trzeba podac plus do sprezarki i zamienic 2 kable w kostkach od klimatronica no i sprawa przyciskow zrobienie ich na ori przekazniku albo inna metoda roboty troche jest i kombinacji jak to zrobic ale efekt wynagradza wszystko
  18. Zmien konsole na 2 din mozna umiarkowanie tanio.to.ogarnac daj symphony albo rns d i bedzie ladnie grac i wygladac
  19. sebidi odpowiedział(a) na skinu44 temat w Audi A4 B5
    Koncowka drążka
  20. sebidi odpowiedział(a) na tykon90 temat w Audi A4 B5
    Z tylem z c5 tez nie ma jakiegos wiekszego problemu
  21. Nieciekawie pytanie na ile mody a na ile zmęczenie materiału zalatwilo sprawe
  22. Co tam z twoją motorownia się wydarzyło że cały silnik wjeżdża??
  23. Wystarczy sam kosz konsole prosta przerobka +panel klimy i 2din gotowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.