Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. Avant posiada jeszcze głośniki w tylnych drzwiach
  2. Kolega miał pewnie na myśli Dolna środkowa kratkę zderzaka z chromem na około co całościowo imituje duży grill [emoji6]
  3. Na moje to wirnik się rozlecial w pompce Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  4. Można tylko rzadko który android box ma złącze scart ale są wersje trzeba poszukać zasada działania ta sama sterujemy z pilota przerabiasz zasilanie i wyciagasz diodę IR żeby całego tunera na Wierzchu nie wozic Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  5. Sama ramka 200 z wysyłką na alledrogo Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  6. Radyjko spoko też przeszedłem na stację multi szkoda tylko że za tą ramkę tyle sobie wołają Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  7. Noo przesiadka z 1.6 to teraz jak samolot moc prawie podwójna piękna sztuka Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  8. W sedana nic nie idzie zapakować pozatym avant zawsze mi się podobał no a diesel bo ja je uwielbiam można dlubac a srebrna z tym silnikiem od kosiarki to była odskocznia [emoji13] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  9. Spoko ja weekendy luźne więc można się spiknąc
  10. Co do skoków temperatury to jak najbardziej termostat jak wymienisz to Na jakąś firmowke Wahler albo coś w tym stylu a z klima to sprężarka dokonuje żywota i się przybiera i obciąża silnik Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  11. Ta ramka to maskownica do 2 din jak dajesz u siebie stacje multimedialna przerabialem różne opcje u siebie także najlepiej kupić kosz że stelażem 2din a konsole idzie łatwo i prosto przerobić a co do owej ramki to spoko wszystko ładnie pasuje plastik ok i odcień pasujący do reszty
  12. Stare Miasto, Swarzędz i komorniki to często i gęsto Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  13. Hehe że spokojem najpierw detailing później moce silnik zdrowy więc nie ominie go to :-D Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka Także oficjalnie srebrna pojechała do nowego właściciela Temat można zamknąć oto jej nastepczyni już po paru ulepszenia
  14. Tylko navi i śmiga to nie trzeba instalke dorobić dołożyć 2.przewody do kl_15 i dfa_l dokupić tmc żeby na fisie rds pokazywalo emulator usb żeby coś szło odtworzyć z pena mapy stare 2014 ogólnie archaiczna jednostka jedyne co na plus to wygląd miałem i zmienilem teraz na stację multimedialna Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  15. Ja przytrzymasz przycisk w scyzoryku powinien domknąć szyby Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  16. Pewnie chłopy z drogówki [emoji23] [emoji23] [emoji6] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  17. Dzięki za link na alle parę złotych kosztuje za te sianko musi robić robotę na lakierze Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka Operacja "sufit z lifta zakończona powodzeniem wszystko skompletowane i na miejscu łącznie z uszczelkami drzwi:-D Na dniach wraca lato :-p Audi dostała na zajaca ładniejszy 3 stop bo ten ori jakoś mnie nie przekonywał Ten też w sumie jest ori ale pochodzi z a8 d3 ☺ Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka Wjechało lato Tak się porobiło że doszła młodsza siostra 1.9tdi afn także zaczniemy zabawę od nowa :-D Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  18. sebidi opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemanko będę składał avancika i będę parę gratow musiał kupić min kompletny pas przedni jak to z nimi jest pasują od 1.8 albo 1.9 tdi ??? Będę wdzięczny za info w tej sprawie
  19. sebidi odpowiedział(a) na infekk temat w Audi A4 B5
    Boczki są również takie same niema opcji że są za długie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  20. To ty tam masz żarówki jeszcze w oprawce a nie diody wyciagasz licznik wymienisz żarowe i swieci Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  21. Kodowanie nawigacji trzeba zmienić na takie ze zmieniarką i wtedy w emulacji jako któreś cd leci dźwięk fona czy co tam podlaczycie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  22. sebidi odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    Ta prawa to chyba z c7 08-11Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  23. Poboru nie będzie bo klimatronik załącza sprężarke przyciskiem Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  24. sebidi odpowiedział(a) na Biskup987 temat w Audi A4 B5
    Na dole słupka jest zaślepka a pod nią 2 śruby i na bokach pod uszczelkami jeszcze 2 Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.