Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. ogólnie to najlepiej zrobić to na osobnym przycisku w razie kontroli czy czego tam używać i tak tego nie będziesz bo i tak klosza nie wymyje i druga sprawa cała maska i wszytko ujebane zaraz ja wykorzystałem przycisk ASR i u mnie robi za uruchomienie sprysków Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  2. ale żeś teraz downgrade doj**ał z tymi 16' [emoji23][emoji23] tym bardziej trza było 18 zostawić jak auto mało się kula Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  3. incognito nawet lepsze można się skupić na dłubaniu [emoji6] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. same śruby na słupku drzwi 3 na dole 2, 4 od gory i dwie chyba przy slizgu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. szukaj z a6 c5 3.0 asn Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. pasować pasuje i wystarczy nadkole odkrecic blotnik zostaje na miejscu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. ogólnie wszędzie śruby do odkrecenia jedynie dolne mogą być zapieczone najważniejsze to wywalić tą gąbke widoczna na foto w cholerę bo jest powodem rdzy tylko Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. heh dokładki akurat były u lakiernika już wsio jest na miejscu ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. tak na spokojnie to ze 2 popołudnia potrzeba i okno otwarte żeby się nie zaczadzic topionym plastikiem [emoji23][emoji23][emoji23] wygladzilem spawy dremelem oraz masa klejąca uszczelniajaca i pomalowałem wszystko w czarny połysk Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. co do kratek to idzie to ogarnąc ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. sebidi odpowiedział(a) na s3b temat w 1.9TDI
    wywalić i wstawić cała rurę która normalnie jest do kupienia ten krótki kawałek nigdzie niedostępny Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  12. sebidi odpowiedział(a) na Bałtek temat w 1.9TDI
    w ahh masz pompe 11 więc niedużym nakładem (zmiana wtryskow na 216 chociażby da już efekty spore a jeśli dorzucisz turbo z awx to peknie 170km lajtowo niewiem czy jest sens dłubac swapy ogólnie jak przelorzysz komplet z wiązka to podejdzie dwumas i sprzęgło zostaje Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. sebidi odpowiedział(a) na kakao temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    przejściówki wtyczek wystarczy pierwszy montaż jaki robiłem to pakowalem do 1996 zegary z 2001 czyli full lift Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. sebidi odpowiedział(a) na kakao temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    gdzie tam dużo spalanie 1 przewód pierdoły typu światła czy czujniki płynu do masy i welcome fis on board Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  15. wystarczy że symphony jest zakodowane na bose i dzwieku nie usłyszysz zmiana kodowania ...no i niewiadomo co ty tam masz za wersję nagłośnienia Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  16. +adaptacja immo i ew.kodowanie i ustawienie swojego przebiegu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  17. konsola wygląda na ori 2din spasowanie klimatronika oraz popielniczka na miejscu navi masz od a3 albo a4 b6 żadne ramki tu nie pomaga trzeba zmienić front chociażby na taki z a6 c5 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  18. kup sam kosz z klimatronikiem 2 dinowym i popielniczka konsola łatwa do przeróbki Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  19. ta Mateuszowa od aira właśnie chyba widoczna na ostatnim foto po lewej stronie [emoji2] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  20. Piny 1,5,11 zmasowac razem Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  21. Sam twórca zderzaka na grupie fb napisał że zespawane z 2 zderzaków góra ori dół doklejony Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  22. Na alle ma w przystępnej cenie całe poszycie ori wytną co potrzeba i jak nowe będzie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  23. kwestia chęci czasu i troche zdolnosci manualnych do tego pare zloty na soczewki i przepis na bixenon gotowy [emoji16]
  24. sebidi odpowiedział(a) na Krzysztof Niemyjski temat w Audi A4 B5
    to juz lepiej zaczni od turbo 230 z pompą 10 beda ledwo dychać podlane bedzie ale bez odp cisnienia i za mało powietrza bo te vnt 15 nie napierdzi tyle ile potrzeba Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.