Treść opublikowana przez sebidi
-
zamiary na tuning. AFN.
teraz ceny awx tak spadły że ja swój na allegro wyrwalem za 40zl z wysylka
-
Problem z światłami mijania Audi a4b5
najpawdobodobniej problem leży w manetce i blaszkach w srodku rozebrać wyczyścić lub kupić inna sprawna
-
Duży zużycie prądu na postoju
czy trafna to się okaże dopiero [emoji1]
-
centtalny nie reaguje podczas mrozu
bo??? po piwie chyba kolega ??napisze prościej jeśli kluczyk scyzoryk jest ori audi nie dokładany to centralką odbierająca sygnał z pilota jest pompka centralnego zamka która również ma w sobie funkcje alarmu oraz zarządza oświetleniem wnetrza
-
Duży zużycie prądu na postoju
najlepiej to podłączyć przewód wzbudzania pod przewód niebieski remote z twojego radia zakładając że w tym tkwi problem wtedy jak wylaczysz radia wygasi się również wzmak zasada ta sama co przy skrzyni basowej radio włącza ci się po kluczyku i gasi czy musisz manualnie je odpalić? zrób zdjęcie kostek wszystkich za radiem będzie wiadomo o co chodzi
-
Centralne zamykanie auta nie działa
u ciebie to może nie wirnik ale problem z elektryka często u niektórych te pompki plywaja we wodzie lub naciagna wilgoci i po czasie styki dostają na łeb trza wyciągnąc rozkrecic przejrzeć i ewentualnie przelutowac pompka również zarządza oświetleniem wnetrza
-
centtalny nie reaguje podczas mrozu
jeśli ori pilot Audi to pompka jest centralka
-
Duży zużycie prądu na postoju
jak masz sedana to wzmacniacz nokia jest przykrecony do lewego głośnika patrząc na otwarty bagażnik wiązka leci pod półka a jeśli avant lewa strona okolice subwoofera miernik w rękę i szukać jeśli jest to tył aktywny a masz nie ori radio to obstawiam kombinacje z kostkami typu że na przewodwzbudzania ori wzmaka ktoś podał napięcie stałe i jest non stop załączony
-
Problem z układem wspomagania - b5 ADP
średnica wężów pozostała taka sama na całej długości ukladu??
-
Duży zużycie prądu na postoju
zależy co ty tam za audio masz jak np aktywny zestaw np nokia to może wzmak nie wchodzi w tryb uśpienia i ciągnie energię już takie kwiaty w instalacjach widziałem że naprawdę nic mnie nie zdziwi
-
[B5 ADR] silberring - gewöhnlicher Audi
zaktualizuj u mnie śmiga aż miło
- Witam forumowiczów.
-
Fotele A4 B8 S-line w B5?
b6 ma tak samo rozwiazane mocowanie i szyny fotela jak b8 czyli chlastanie ulepianie i spawanie
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
przedlifty mają zapinki i uszczelke między kloszem a obudowa
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
O to właśnie chodzi, nie wiem czemu jeszcze swojej nie wybebeszyłeś ja tam w życiu nie usunę fakt może i wygląda lepiej ale w avancie cały syf na klapę leci i w obecnych warunkach po tygodniu nie mycia widoczność z tylu bez pióra zerowa bo wsio zagnojone Wszyscy tak sie tlumaczycie, w sedanie też mam zawaloną szybe i jakoś daje rade a dwa sa jeszcze lusterka boczne Juz pomine fakt ze z tylu wycieraczka mi nie dziala w daily wlasnie w kombiaku i jakos zyje sedana miałem poprzednio nie brudziła się jakoś specjalnie większość klapa zbierała
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
O to właśnie chodzi, nie wiem czemu jeszcze swojej nie wybebeszyłeś ja tam w życiu nie usunę fakt może i wygląda lepiej ale w avancie cały syf na klapę leci i w obecnych warunkach po tygodniu nie mycia widoczność z tylu bez pióra zerowa bo wsio zagnojone
-
Drgania oraz gaśnięcie po przeciągnięciu 2 biegu
podwiesza zawory bankowo zwłaszcza na niedogrzanym silniku olej zmienić na lepszy(rzadszy) i przegląd szklanek (popychaczy)
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
fordowe psikaja za nisko i nie mają regulacji.Te ze skody robią robotę tylko bardziej odstaja na masce z powodu swoich gabarytow
-
Audi a4 b5 ForzaMaciej
1996 licznik na zarowkach jeszcze wiec zostaje wymiana na jakieś led białe w oprawce i zeskrobanie farby ale efekt kiblowaty więc albo zostaw albo pakuj licznik z lifta
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
to pod nie się wepnij najłatwiej
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
masz lampki w drzwiach??
-
lusterka a4 b5 1.6 8v 2000 r
po przycisku szyby lustra grzeja w przedliftach w 2 lifcie grzeja zawsze poniżej 5stopni czy ilus tam wyciągnij wkład zobacz czy są kable i sprawdź miernikiem
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
aa te lampki z krańcowek drzwi jak masz np czerwone lampki po otwarciu drzwi ci się zapala a co do grzania ja podłączyłem we fotelach z a6 grzanie po schemacie z a4 b5 i wsio pasowalo
-
Zmiana oleju
pozatym podwyższenie mocy nie idzie w parze ze szkoda kasy bo to temat rzeka końca nie widać wrzuciłem turbo awx z kolektorem,216 zrobiłem program a to w zasadzie stage 1-2
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
podświetlania lampki w fotelu?