Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. teraz ceny awx tak spadły że ja swój na allegro wyrwalem za 40zl z wysylka
  2. najpawdobodobniej problem leży w manetce i blaszkach w srodku rozebrać wyczyścić lub kupić inna sprawna
  3. czy trafna to się okaże dopiero [emoji1]
  4. bo??? po piwie chyba kolega ??napisze prościej jeśli kluczyk scyzoryk jest ori audi nie dokładany to centralką odbierająca sygnał z pilota jest pompka centralnego zamka która również ma w sobie funkcje alarmu oraz zarządza oświetleniem wnetrza
  5. najlepiej to podłączyć przewód wzbudzania pod przewód niebieski remote z twojego radia zakładając że w tym tkwi problem wtedy jak wylaczysz radia wygasi się również wzmak zasada ta sama co przy skrzyni basowej radio włącza ci się po kluczyku i gasi czy musisz manualnie je odpalić? zrób zdjęcie kostek wszystkich za radiem będzie wiadomo o co chodzi
  6. u ciebie to może nie wirnik ale problem z elektryka często u niektórych te pompki plywaja we wodzie lub naciagna wilgoci i po czasie styki dostają na łeb trza wyciągnąc rozkrecic przejrzeć i ewentualnie przelutowac pompka również zarządza oświetleniem wnetrza
  7. jeśli ori pilot Audi to pompka jest centralka
  8. jak masz sedana to wzmacniacz nokia jest przykrecony do lewego głośnika patrząc na otwarty bagażnik wiązka leci pod półka a jeśli avant lewa strona okolice subwoofera miernik w rękę i szukać jeśli jest to tył aktywny a masz nie ori radio to obstawiam kombinacje z kostkami typu że na przewodwzbudzania ori wzmaka ktoś podał napięcie stałe i jest non stop załączony
  9. średnica wężów pozostała taka sama na całej długości ukladu??
  10. zależy co ty tam za audio masz jak np aktywny zestaw np nokia to może wzmak nie wchodzi w tryb uśpienia i ciągnie energię już takie kwiaty w instalacjach widziałem że naprawdę nic mnie nie zdziwi
  11. zaktualizuj u mnie śmiga aż miło
  12. sebidi odpowiedział(a) na Koczar11 temat w Audi A4 B5
    pw
  13. b6 ma tak samo rozwiazane mocowanie i szyny fotela jak b8 czyli chlastanie ulepianie i spawanie
  14. przedlifty mają zapinki i uszczelke między kloszem a obudowa
  15. O to właśnie chodzi, nie wiem czemu jeszcze swojej nie wybebeszyłeś ja tam w życiu nie usunę fakt może i wygląda lepiej ale w avancie cały syf na klapę leci i w obecnych warunkach po tygodniu nie mycia widoczność z tylu bez pióra zerowa bo wsio zagnojone Wszyscy tak sie tlumaczycie, w sedanie też mam zawaloną szybe i jakoś daje rade a dwa sa jeszcze lusterka boczne Juz pomine fakt ze z tylu wycieraczka mi nie dziala w daily wlasnie w kombiaku i jakos zyje sedana miałem poprzednio nie brudziła się jakoś specjalnie większość klapa zbierała
  16. O to właśnie chodzi, nie wiem czemu jeszcze swojej nie wybebeszyłeś ja tam w życiu nie usunę fakt może i wygląda lepiej ale w avancie cały syf na klapę leci i w obecnych warunkach po tygodniu nie mycia widoczność z tylu bez pióra zerowa bo wsio zagnojone
  17. podwiesza zawory bankowo zwłaszcza na niedogrzanym silniku olej zmienić na lepszy(rzadszy) i przegląd szklanek (popychaczy)
  18. fordowe psikaja za nisko i nie mają regulacji.Te ze skody robią robotę tylko bardziej odstaja na masce z powodu swoich gabarytow
  19. 1996 licznik na zarowkach jeszcze wiec zostaje wymiana na jakieś led białe w oprawce i zeskrobanie farby ale efekt kiblowaty więc albo zostaw albo pakuj licznik z lifta
  20. sebidi odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    to pod nie się wepnij najłatwiej
  21. sebidi odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    masz lampki w drzwiach??
  22. po przycisku szyby lustra grzeja w przedliftach w 2 lifcie grzeja zawsze poniżej 5stopni czy ilus tam wyciągnij wkład zobacz czy są kable i sprawdź miernikiem
  23. sebidi odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    aa te lampki z krańcowek drzwi jak masz np czerwone lampki po otwarciu drzwi ci się zapala a co do grzania ja podłączyłem we fotelach z a6 grzanie po schemacie z a4 b5 i wsio pasowalo
  24. sebidi odpowiedział(a) na Dawidepd temat w 1.9TDI
    pozatym podwyższenie mocy nie idzie w parze ze szkoda kasy bo to temat rzeka końca nie widać wrzuciłem turbo awx z kolektorem,216 zrobiłem program a to w zasadzie stage 1-2
  25. sebidi odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    podświetlania lampki w fotelu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.