Treść opublikowana przez sebidi
-
A4 B5 Silver by Boosman
Jak znajdziesz 205 to jeszcze lepiej mniejsze opory toczenia mini naciąg i możliwość zejścia niżej
-
A4 B5 by Sanczes-ka
W lpg przy obecnych cenach 20-22 zł na 100 km prawie darmo
-
A4 B5 Silver by Boosman
225 jest za szerokie na 17 8j nawet 205 zakładają..18 cali nie bierzemy pod uwagę bo ten 1.6 to już na 17' ma pod górkę .chociaż ja tam nie narzekam wyroslem juz z szybkich i wściekłych :-)
-
A4 B5 Silver by Boosman
Musze zmierzyć ale palca nie wsadzisz pomiędzy blotnik a opone
-
A4 B5 Silver by Boosman
U kuzyna nie trze na 215....18 i 1.6..proszę cię. .na 17 juz ledwo jedzie
-
A4 B5 Silver by Boosman
Ja mam takie same felgi z tym ze ooony 215/50 Wydaje mi się ze te 225 za szerokie na gwint u kuzyna tez było 225 i tarlo w zakrętach po zmianie na 215 nastała cisza i można było jeszcze zejść w dół Przed zmianą opon w Kuzaja b5 potrafiło wywinac blotnik i trzeba było zaklepywac et 35 jest mocno wystawione do zewnątrz w stosunku do ori dedykowanych kółek aczkolwiek wg mnie najlepiej wygląda bo nie potrzeba dystansow felgi są praktycznie na równo z blotnikiem
-
A4 B5 Silver by Boosman
Siema ładny polift jednak wrzucił bym znaczek w grill ori chrom ale to kwestia gustu .jakie masz opony i koła że na takim setupie obciera. ...???co do felgi w graficie z rantem wg mnie super pomysł do srebrnej budy Ja mam tak i mi się widzi lecz oczywiście kwestia gustu .....szerokości i bezawaryjnosci P.s tak wiem koza
-
Audi a4 b5 błotniki
Jest to samo ale tego znaczka nie usuniesz bo błotnik jest pod niego wyprofilowany
-
Opłaca się taki podłokietnik
Bierz ten łokieć i się nie zastanawiaj doczyscisz i będzie lala ...chińczyk pozosostawia wiele do życzenia
-
Audi A4 B5 dylemat
Albo remont silnika albo dobra używka na swap o tej samej pojemności przekładka na mocniejszy motor to już w grubych tysiacach idzie Fakt rakieta to może nie jest ale spokojnie wystarcza jak ktoś wyrósł z deptania od świateł do swiatel pozatym teraz 50km/h przekroczysz i Prawko leci wiec nawet właściciele seicento muszą być czujni
-
Czy dzielona kanapa z sedana podejdzie do avanta?
To tylko się cieszyć :-)
-
Czy dzielona kanapa z sedana podejdzie do avanta?
W 99% przekładek inne zamki kanapy były
-
Czy dzielona kanapa z sedana podejdzie do avanta?
Było już parę wątków w tej kwestii po drobnych przeróbkach podejdzie
-
Podłokietnik z Passata Fl
Wrzuć fotkę sam chętnie zobaczę jak to wyglada
-
Podłokietnik z Passata Fl
A to może z b5 przed liftem pomylilem
-
Audi A4 1.6 ADP z Gazem problem z odpalaniem
Oczywiście zakładam ze rozrząd ustawiony prawidłowo tak ??? Bo jeden ząbek przesunięcia spowoduje podobne objawy Błąd 561 przy przełączaniu na lpg wyskakuje
-
Jaki podłokietnik do A4 B5 96r
I wykonany jest z przetopionych butelek plastikowych [emoji16] [emoji16]
- pomoc
-
Problem z odpaleniem auta.
99%immo Jak odwrotnie wsadziłes kluczyk i odpalił to zobacz czy pestka w kluczyku jest na swoim miejscu wystarczy 2mm przesunięcia i juz będą cyrki
- pomoc
-
Listwy drzwiowe środkowe z polifta do przedlifta ?
Nówki jak juz to aso a do przedliftowej kasty zakładali juz poliftowe listwy wiec się da
-
Przednie błotniki przed lift a polift
Te same jedyne które są inne to te z rs4
-
Podłokietnik z Passata Fl
Z przodu będzie szpara duża bo widać ze wycięcie jest inne a w passacie gniazdo diagnostyczne jest w tym miejscu co zapalniczka w lifcie a4 b5
-
ADP zimny na PB nie ma mocy
Tak czy siak pojedz do gazmena na regulacje żeby się sytuacja nie powtórzyła ale wcześniej przejdź chociaż z 50km na Benie samej
-
ADP zimny na PB nie ma mocy
Tak dokładnie tylko powinieneś zrobić adaptacje przepustnicy...lpg sie tak nie ustawi gazownik musi poprawić. ..ale zrób tak odlacz aku i przejdź się na benzynie nie wlaczaj lpg jak będzie chodzić dobrze to masz odpowiedz Tym sposobem zresetujesz mapy Pb wiec powinno być ok dopóki znowu lpg nie namiesza w ecu