Treść opublikowana przez sebidi
-
Gniazdo zapalniczki A4 B5 fl
Mi to zajmuje 5 min :-)
-
Grill RS look
Kuzyn zamówił montowalismy w zeszłym tygodniu do tego org znaczek pasował bez problemu i nawet dobrze wygląda tak jak kolega napisał. ... kwestia gustu
-
Poliftowe lampy
Depo jest wykonany na wzór valeo wiec silniczki poliftowe muszą być ale.moga być tez z punto 2 lub Fabii są takie same
-
Zmiana koloru podświetlenia na niebieski
Nie rób vw z audi czerwień lub biel i czerwień to najlepsze co może być ...
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
On nie jest czasem do.trj nawigacji we fisie? ?
-
Gniazdo zapalniczki A4 B5 fl
Jak podważysz możliwe ze wylamiesz a rozbierajac tunel będziesz mógł zapalniczke odkrecic i wziąść na stół by obejrzeć co się tam wydarzyło ona pracuje na takiej blaszce zwinietej w taśmę możliwe ze coś się tam zaklinowalo
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Nice ...ja nie mam schowka bo full Electric nie mają na niego miejsca :-/
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Każda nie ale jak już są pełne elektryki to i grzanie tylu będzie
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Dobry pomysł ..bo jak zginie to za jakiś czas zaczną się pytania czy ktoś przekładal i jak to zrobić
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Lepiej nie mogło być opisane [emoji106] [emoji106] [emoji106] Mocowania z a6 nie mogłem dostać ale mam je na uwadze bo co ori to ori wkoncu tak czy siak polecam każdemu taki zabieg tak naprawdę to więcej strachu niż roboty [emoji2] [emoji2] [emoji2] Ja rolki zwezylem multiszlifierka[emoji16]
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
No wiem .....ale teraz to już czysta przyjemność wyczyscic .....brudne bo leżały gdzieś w garażu do kompletu jeszcze dojdzie ten oto zestawik. ...
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
W fotelu kierowcy sterowanie odbywa się inaczej leci przez moduł pamięci tzn o ile mamy wersje z pamięcią ale już wiem jak to zrobić przerobie wiązkę na wzór tej z fotela pasażera Fotel ogarnięty wsio na miejscu .....podsumowując da się [emoji16] [emoji16] [emoji16]
-
kierownica i skóra -dwa pytania
Do czysczenia ponoć ciepła woda i szare mydło w zestawie z gąbeczka działa cuda
-
Jakie ramie wycieraczki do B5 ?
Ja kupiłem europejskie za 60 z wysyłka na allegro i do tego były pióra w bdb stanie [emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16]
-
wymiana wnętrza przedliftowego na poliftowe
Jeśli u ciebie w przedlifcie niema poduszek we fotelach to tych z polifta nie będziesz miał pod co podłączyć
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Jedne I drugie na wypasie tak czy siakWie ktoś jak uruchomić fotel z funkcją pamięci ??? Bo juz mnie zaczyna brać lekko...
-
Jakie ramie wycieraczki do B5 ?
Ja wymieniłem na ramiona z paska fl aero i bez porównania teraz chodzą jak należy pióra dostałem w komplecie od paska i pasują Dodam ze ramiona są fajnie wyprofilowane tak ze od środka ich nie widać
-
chromY
Autosol metal polish pasta polerska do metali efekt miazga polecam .....Widać miejsce spolerowane ręcznie ta pastą Grill i znaczek tez tym zrobiłem wygląda jak nowy
-
Listwy boszne z polifta do przedlifta
Ktoś miał założone poliftowe listwy wiec nie powinno być problemu
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Albo też były obszywane ponownie [emoji2]
-
Jak zdjac siatke z fotela
Ona chyba z tym całym tyłem plastikowym jest zespolona ale mogę się mylić
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Przednie fotele są full elektryka i wszystko działa oczywiście podgrzewane i na dodatek kanapa tyl tez grzana...do mat instalke będę robić jak graty uzbieram w b5 brakuje przesuwania przód tył czy coś jeszcze?Koledze chodziło ze w b5 nie bylo takich foteli wcale
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Ta moja tylna jest właśnie grzana :-)
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Wyżej masz foto z zaznaczona częścią która zostaje... reszta do wycięcia I żeby nie było że się nieda[emoji12] [emoji12] [emoji12] Nawet mlotek gumowy poszedł w ruch żeby z tyłu oparcia zeby Sobie wyklepać wglebienia na nadkola jak ktoś ma avanta podejrzewam ze zamki nawet będą pasować ja mam stary typ mocowań wiec coś tam będę musiał przerobic
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Mam boczki o a6 a tam jest tyle skóry ze spokojnie starczy na nasze boczki siedzisko po upchnieciu jest może o 3-4 cm większe ja mam 188cm wzrostu i spokojnie siedzę dodając ze fotel z przodu tez jest na zdjeciu do tylu mocno ustawiony ale za to mam nowy gadżet w siedzisku