Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. sebidi odpowiedział(a) na adas11021993 temat w 1.6
    To odłącz go i zobacz jak auto chodzi bez obroty będą spadać ale gazu mona dodac tapnięte z budki telefonicznej
  2. Taaa od razu inny ryjek auto dostaje ..coś czuje ze temat będzie niezwykle popularny :-D
  3. sebidi odpowiedział(a) na stolar_86 temat w 1.6
    Wkleilem w Google i pierwsza pozycja sklep.Gawex za 115 zł to dużo??
  4. Ładny egzemplarz Szerokości i bezawaryjności ☺
  5. sebidi odpowiedział(a) na adas11021993 temat w 1.6
    MOze pompa paliwa ciśnienia juz nie daje
  6. Calibra pasuje jak w ryj strzelił do tego typu tjuningu....miałem Calibre zachowałem w oem
  7. Ja jestem za Calibra
  8. sebidi odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Daj znać czy problem rozwiązany
  9. sebidi odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Uszczelka łącząca kolektor ssący 12 zł w intercarsie kosztuje a najlepiej cały kolektor obejrzeć czy pekniety nie jest Ta duża co łączy kolektor z silnikiem
  10. sebidi odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Problem falowania w zasadzie występuje w korkach lub na manewrach typu parkowanie oraz po wduszeniu sprzęgła podczas jazdy ale tylko i wyłącznie gdy przed zafalowaniem obroty silnika są poniżej 2000 i oczywiście na nagrzanym silniku robiłem testy w różnych konfiguracjach i gdy obroty zawsze miałem ponad 2000 falowanie nie występowało wiec zaczęło świtac w głowie ze na wolnych obr i w korkach podciśnienie jest słabe wiec odpowiedz była gotowa ssący puszcza i gdzieś jest nieszczelnośc w moim wypadku między uszczelka po nagrzaniu robiła się szczelina i powodowała spadki po wymianie mogę nawet na sprzęgle bez gazu ruszać i nic nie faluje Oczywiście dodam że dotyczy to benzyny i LPG jednak na gazie może być to bardziej odczuwalne oczywiście wszystkie wężyki rury dolotu przeplywki i przepustnice mamy sprawne
  11. Wtryski od LPG puszczają??
  12. sebidi odpowiedział(a) na perman temat w 1.6
    Pojęcia nie mam ja nie kojarzę żebym coś takiego miał u siebie tapnięte z budki telefonicznej
  13. sebidi odpowiedział(a) na perman temat w 1.6
    Jak na 100% błędu nie było to zostaje halla lub wtyczka ale wiązkę dioda Led sprawdź sobie masz 3piny środkowy to sygnał podłącz i proboj odpalic jak dioda będzie mrugac to z wtykiem wszystko ok i padnięty czujnik tapnięte z budki telefonicznej
  14. sebidi odpowiedział(a) na perman temat w 1.6
    Tak innej opcji niema tapnięte z budki telefonicznej
  15. sebidi odpowiedział(a) na perman temat w 1.6
    Siedzi w aparacie zaplonowym pod kopułka mi zeszło ze 3h ale ja przy okazji wywaliłem przepustnice i wyczyscilem...jak juz wydobedziesz aparat musisz go rozebrać na części by dostać się do czujnika Polecam zaznaczyć.położenie palca rozdzielacza i ponumerowac kable by później szopek nie bylo tapnięte z budki telefonicznej
  16. sebidi odpowiedział(a) na perman temat w 1.6
    Może być uwalony halla lub przestawieny zapłon w obu przypadkach wywali ten sam błąd jak swój wymieniłembłąd nadal był aktywny wiec poprawilismy zapłon i błąd zgasł i się już nie pojawia
  17. sebidi odpowiedział(a) na perman temat w 1.6
    Mieszanka od LPG chyba każdy tak ma ze wywala a co do halla to sprawdź czy na odpalonym silniku występuje ...bo ten błąd zawsze wyskakuje na zapłonie samym 561 wyskakuje w momencie przełączania z benzyny na lpg
  18. U.mnie zawsze są 1200 po nocy tylko jak ciepło szybciej schodzi na nominalne mój pokazywał niby ok ale jednak ECU dostawał pierdoly zamiast odczytów wiec wymienilem i problem zniknal Aaa i problem był na nagrzanym silniku odpalic
  19. sebidi odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Jedni mówią ze wyskakuje błąd mieszanki mi również ale nie ma to na nic wpływu jak jeżdżę na samej benzynie błędu niema tylko na przełączaniu na gaz wychodzi i to wszystko A odnośnie tych falujacych obrotów to w 1.6 normalka aczkolwiek chyba rozwiązałem ten problem
  20. To raczej czujnik temp do wymiany albo przepustnica do czyszczenia tapnięte z budki telefonicznej A najlepiej zrób to i to tylko czujnik orginal zamienniki są do d*py
  21. Jak odpalasz po nocy wchodzi na 1200/ tj na ssanie??
  22. sebidi odpowiedział(a) na adas11021993 temat w 1.6
    Zrób reset Ecu tzn odlacz aku na 5min i później zrób adaptacje na kluczyk i odpal na wyłączonym LPG jak będzie chodzić masz odpowiedz ...LPG ryje mapy beny
  23. Autko piękne tylko tych kierunków nie kupuj są straszne i odstają jak stare suty bardziej wypukłe są kupiłem założyłem i zdemontowalem po chwili
  24. Dobra będę kombinowac tapnięte z budki telefonicznej
  25. Tak musiałem wymierzyć i wywiercic w sumie to starczy wkrętarka i śruba do metalu z grotem obyło się bez wierteł Sygnał wychodzący z przekaznika nadal będzie (-) czy wychodzący do klapy będzie plus

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.