Treść opublikowana przez Adamoo17
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
dzikuje.jedno grubsze hamowanie z 200 i juz sie grzeja, buczą i biją myslalem ze beda mniejsze.
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Panowie poprosze o sprawdzenie rozmiaru tarcz. Kody z wlepki to 1KP. 1LT. Dzieki Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Bo ma drogie podzespoły z tego co czytam. A ten kto ma to nie narzeka. Ja nie mam wogole gazu zeby nie bylo reklamy. Pozdro. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja mam temp przewaznie ta sama okolo20 stopni i tak 5min przed domem wlaczam econ. No ale jak pisalem smrodek wrócił... Ale nie ciagly tylko ten 5sekundowy po odpaleniu. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Wietrzylem wietrzylem po tym czyszczeniu. Moze 2x mi sie zdazylo zapomniec. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja sie nacieszylem prawie miesiac i znowu zalecialo smrodem. Rece opadaja Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
No ja wlasnie mialem tylko ten smrodek przez 5 sec a pozniej nic nie smierdzialo czy na econ czy na klimie. Narazie dalej spokojWysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka wydaje mi się że to resztki osadu na kanałach, czy może sie mylę ? wcześniej przed odgrzybianiem parownika smierdzialo dużo dłużej a potem mimo że się przyzwyczaiło do zapachu to występował suchy kaszel, teraz nie mam tych problemów.. jedynie ten smrodek przez pare sekund,I co udalo Ci sie usunac ten smrodek poczatkowy? Czysciles kanaly czy cus?Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
No ja wlasnie mialem tylko ten smrodek przez 5 sec a pozniej nic nie smierdzialo czy na econ czy na klimie. Narazie dalej spokojWysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja od 2 tyg mam spokoj i swieze powietrze. Moj sposob byl taki wyjalem schowek wentylator od nawiewu i przez kanal powietrza drut z wezem i pistoletem od kompresora. Najpierw litr ipy cala chlodniczke pod cisnieniem potem plakiem piana wszystko zapsikalem poczekalem 5 min i znowu ipa. I tak 3 razy. Zlozylem do kupy i spokoj wreszczcie jak auto odpalam to nie śmierdzi pozdrawiam. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
No i wsztstko jasne:) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Mam bose. czyli ma nie dzialac? [emoji14] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Wczoraj sprobowalem przelozyc wtyczke u siebie i niestety ale basu mniej jak było. Powrót do ori. Pozdro Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
chce osiągnąć maksymalnie mozliwe wypchnięcie koła na zewnątrz ale tak aby nie tarło o nic z załadukiem czy bez, na dziurach itp.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Czyli dystanse 8mm. Myslalem ze moze chociaż 10mm podejdzie Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Nic nie zmienia to ok wiec jakie dystanse polecacie? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam posiadam ori felunek s-line a4 b6 7.5j et 43 na zawiasie 1bv. Jakie dystanse wsadzic zeby wypchnac koła na zewnątrz i przy okazji aby nic nie tarło. Kiedyś mierzylem 20mm dystanse i napewno z tylu tarlo o nadkola przy wiekszych dolach. Z przodu nie odnotowalem zadnych obtarc, ale jezdzilem tylko chwilke na test. Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka Aaa no i dodam ze to avant nie wiem czy to cos zmienia. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Swap ramki biegów z automata do manuala
Witam właśnie skonczylem swapa ramki. Zajęło mi to z godzinke. Ciąłem ramke dremelem potem lekko podszliwować i gitara. Tylko zrobiłem to innym sposobem nie dodytkałem zgrzewow plastikowych poprostu wyjąlem cały plastik z jednej i z drugiej ramki i tylko przełożylem a ciąłem sam dekor.
-
Szukam magika do swapa multi na manual Pomorskie
niestety nie... moga jedynie zakodowac komputer po swapie...
-
Szukam magika do swapa multi na manual Pomorskie
prawdopodobnie tak chyba ze jeszcze cos po drodze wyjdzie...
-
Szukam magika do swapa multi na manual Pomorskie
Witam, jak w temacie szukam osoby do ogarnięcia przekładki skrzyni multitronic na manualną. Jestem z Pomorskiego a wszystkie osoby które by się tego podjęły z południa, wolał bym zrobić to na miejscu. Chętnych zapraszam do kontaktu pozdrawiam.
-
Szukam magika do swapa multi na manual Pomorskie
Witam, jak w temacie szukam osoby do ogarnięcia przekładki skrzyni multitronic na manualną. Jestem z Pomorskiego a wszystkie osoby które by się tego podjęły z południa, wolał bym zrobić to na miejscu. Chętnych zapraszam do kontaktu pozdrawiam.
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Witam a czy orientuje się ktoś czy ogarnia ktoś swapy na Pomorskim? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sopot pozdrawia Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
1.8T bierze olej
Koledzy tez posiadam 1.8t olej jaki leje to motul 5w40. Olej zmieniam co 10k a dolewke robilem tylko raz 100ml po ostrym palowaniu i tyle. Dodam ze silnik suchy zadnych wyciekow. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka