Treść opublikowana przez Strażak R1
-
Strefa motocyklistów
Osobiście, polecał bym wielką czwórkę, Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, w analogicznej kolejności, klasę 600 łatwo kupić, i odsprzedać, jeśli dobrze kupisz, polatasz sezon i po Nim sprzedasz za Tą samą kasę Z własnego doświadczenia Mój Hornet znudził mi się po 2ch tygodniach Ale jeśli chodzi o CBR 600 RR No ta sztuka bardziej mi podpasowała, wytrzymałem z Nią sezon do pierwszej przejażdżki na CBR 1000 RR. A jeśli chodzi o HONDĘ jeśli chcesz coś mocniejszego na start: CBR 600 RR -> trochę słabsze -> Szukaj Horneta -> Jeszcze słabsze -> CBF Pomimo mojego 187cm nie przeszkadzała mi jazda nawet na malutkiej Cebrze 600 RR chociaż jak Twierdzili koledzy, wyglądało to dość komicznie
-
Strefa motocyklistów
Są dwie opcje. Albo cross albo street. 900RR na streeta była by idealna na początek CBR 900 RR bez większych przeróbek mokra miska olejowa no no ale nie na pierwsze moto... to trochę mocne...
-
Duże spalanie LPG
Koniec końców... Ile wlejesz tyle spali
-
Wizytownik- zasada działania
Daj znać po przełożeniu, czy wszystko gra, jeśli będzie ok, to zrobię tak samo
-
Polski VAG 2.5 - brak połączenia z silnikiem
do vcdc 12.12 potrzebujesz kabel za ~1700 PLN ściąg VCDS - LITE Bart_S podłączał się na takim kablu, i również był ten sam problem, ściągnę tego VCDS - Lite i dam znać, co i jak
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Do usług Panowie, skoro tak lokalnie działamy, to zwracam się z prośbą do wszystkich... Już piszę o co chodzi... W Mojej miejscowości LĄDEK mamy taką inicjatywę społeczną, jako, że mieszkańców jest u Mnie niecałe 800 ludków, ciężko nam konkurować z miastami takimi jak Kraków, Poznań itp. Istnieje u Nas stoważyszenie "Aktywnie w Przyszłość" po ostatniej podobnej do tej akcji udało nam się uzyskać środki na zrobienie i wyposażenie siłowni ogólnodostępnej To druga aukcja, która ma na celu pozyskanie środków głównie na budowę Placu Zabaw dla dzieci. Wystarczy zagłosować, raz dziennie do końca akcji pozostało 29 dni. Po kliknięciu głosuj podaje sie e-mail na niego dostajemu mail i klikamy potwierdzam oddanie głosu, Nr kom może być fikcyjny, kod pocztowy również. https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,792,duzo-mozliwosci-dla-twojej-aktywnosci.html ps. U Mnie w miejscowości parcie na głosowanie jest tak duże, że sąsiad chodzi do sąsiada i pyta... a Ty już głosowałeś?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A właśnie, tak przy okazji, jeśli ktoś byłby zainteresowany czyszczeniem wnętrza: praniem tapicerki w aucie, to zapraszam do Mnie
-
Strefa motocyklistów
To kupuj, trzeba realizować swoje pasje No mam nadzieję że w następnym sezonie wyjadę Jeździłeś wcześniej? Co planujesz zakupić?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W niedzielę Ja niestety nie dam rady :/
-
Polski VAG 2.5 - brak połączenia z silnikiem
Panowie zakupiłem kabel: VAG USB KKL line (2 linie K) we wtyku OBD2 (czarny) Podłączyłem pod laptopa z Windowsem 8, zainstalowane mam 2 programy VCDS 12.12.03 PL oraz analogiczną wersję tego programu w języku oryginalnym. Po podłączeniu kabla do auta, próbuję uruchomić program, po wybraniu portu USB i kliknięciu przycisku test pojawia mi się napis ========================================= VCDS: Test portu Interface Ross - Tech USB nieznaleziony! Wersja biblioteki USB: 03.01.19 Interface: nie wykryto! =========================================
-
Wizytownik- zasada działania
Znajomy problem Również to przerabiam, chyba trzeba będzie zakupić nowy wizytownik.
-
Gałka multitronic - wymiana na mieszek z A3 DSG
Wystarczy pikowana od S-line od razu inaczej wygląda
-
Lpg w 2,0 130km
Stag 4 w połączeniu z Multi, jest ok, a jeśli chodzi o spalanie to 10,5 - 11 L/ 100km
-
Spoty Słupecko - Konińskie
+100000 do respektu dlaczego kombi nie uznajesz? Jak dla Mnie auto traci swój urok, poza Tym, żona nie zgadza się na auto w tym nadwozu, Ja najbardziej byłbym osobiście za lift-backiem ale na razie brakuje $$ na Audi A5 A Sobota wchodzi w rachubę?
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Z podziękowaniem za wyczerpującą wypowiedź i za pomoc w rozwiązaniu problemu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Chętnie zamienię na A6 C5, z jakimś dobrym silnikiem benzynowym albo benz+gaz tylko sedan kombi nie uznaje.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Identyczne objawy Polecam Barta S: fachowa obsługa, cena adekwatna do jakości czas realizacji również ok POLECAM!
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Usterka mechaniczna - może przeguby, może dyfer a może któreś łożysko w skrzyni. Musiałbym się przejechać aby powiedzieć coś więcej. Czy wibracje ustają po odpuszczeniu pedału przyśpieszenia? Bart_S dziękuję za fachową diagnozę, naprawę i poświęcony czas. Jak będziesz miał chwilę opisać dokładnie przypadek awarii mojej skrzyni chętnie przeczytam, bo nie wszystko od razu zapamiętałem. Arek - u Ciebie uszkodzony był sterownik skrzyni (uszkodzone połączenie z czujnikem zakresu przełożeń oraz zasilanie). Do tego zalano nieprawidłowy ATF (jak to zwykle bywa, barwy czerwonej ). .. Od tego czasu auto chodzi idealnie ale dół w silniku 2.0 ALT w połączeniu ze skrzynią Multi... Tego nie jestem w stanie zaakceptować na dłuższą metę... A więc postanowiłem sprzedać moje kochane maleństwo: http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-alt-C34788454.html
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie, po namysłach i rozmowach z żoną Postanowiłem sprzedać Swoje A4 B6, powód dość prosty, po pierwsze kupiłem za duży wózek dla dziecka i jest problem, po drugie jako motocyklista, który przesiadł się z podkręconej Yamahy R1 RN09 02' do 2.0 ALT z Multi, jestem niezadowolony jego osiągami...! a dokładnie dołem (czyt. jego brakiem). Nie mogę dodać auta w dziale sprzedaży, ponieważ jeszcze nie mam 50 postów, a nie mam zamiaru pisać głupot. Więcej czytam, mniej piszę... http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-alt-C34788454.html aż miło popatrzeć, a mi Niestety nie udało mi się dobić :/
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja czekałem 20 min i się zwinąłem Następnym razem damy radę. Jakieś propozycje na spotkania w okolicy?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Mały meeting Dzisiaj 18:00 ---> Lokalizacja: SŁUPCA parking za Orlenem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ktoś tam jeszcze dobije jutro?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Może być jutro 18:00 Plac za Orlenem w Słupcy? Teraz to na służbie jestem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jutro?
-
Duże spalanie LPG
2.0 ALT Multitronic Spalanie LPG średnio: 10.5L/100km max 11,4L/100km