Treść opublikowana przez Strażak R1
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dobry Alus to podstawa Moje Maleństwo do latania w koło komina pozdro Michu!
-
czy zderzak tylny SEDAN S4 B7 bedzie pasowal do B6
Niby lepsze popielate ori?
-
jak wyczyścić końcówki tłumików
Trzeba sprawdzić, jak wiosna nadejdzie
-
Wewnetrzne światło stop z napisem AUDI
Idąc w skrajność, możesz czerwony Ledowy pasek wpakować, ładnie go ulokować, zadbać o detale, i zwiększasz widoczność światła stopu, oślepiając z drugiej strony ludzi za Tobą... pewności, czy nie będziesz na wiocha.pl też nie masz... Ja wpakowałem paski w lampy z przodu w motocyklu możesz rzucić okiem na efekt ( Film ) w poście z opisem mojego auta: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301815-b6-alt-black-sedan-pakiet-ms-design/
-
przedni gril SWAP na czarny mat
Ja jednak chyba spróbuję najpierw folią, bo ramka jest w bdb kondycji i mi jej trochę szkoda
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
Mieszane uczucia co do lamp... a myślałeś może o zamontowaniu paska ledowego w środku lamp, na dole jak w A6 C6 Zachowasz oryginał, fakt wielu podrzuci, że to wiejski tuning, ale skoro oświetlenie led tablicy rejestracyjnej i wnętrza jest ok i jeśli zrobisz to dobrze... To myślę, dlaczego nie? Osobiście wpakowałem takie paski w Moją Yamahę R1 a ostatnio również w Kawę Z 750. Rzuć okiem na film w opisie Mojego auta: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301815-b6-alt-black-sedan-pakiet-ms-design/
-
jakie lampy?
Po bixenonach w A6 C6, oraz xenonach w YZF R1 (zjadającymi mój wiecznie mój mały akumulator) błogosławię Moje ori lampy i żarówki Również Tobie je polecam !
-
czym zastąpić ori naklejki z klapy bagażnika zeby nie zrobić wiochy?
Do usunięcia kleju, wacik kosmetyczny z benzyną, i trochę cierpliwości
-
Obudowy lusterek s4 b6
Nakładki na lusterka piękne, ale cały efekt samochodu psują paskudne popielate progi i dolne dokładki zderzaków...
-
Nagłośnienie A4/B6
U Mnie również ori, subofer w sedanie daje radę, trochę poprzestawiać podbicie basu w radiu i efekt satysfakcjonjący
-
[B6 ALT] Black, Sedan, pakiet MS Design
I Tak trzymać!
-
Podswietlenie rejestracji
Jak najbardziej
-
Strefa motocyklistów
Ładna F4i Ciężko dopaść skórzaną nakładkę na bak w kolorze nadwozia, Bardzo praktyczne rozwiązanie do tank baga używasz?
-
Podswietlenie rejestracji
Wykonałem u Siebie podobną operację, LED nocą robi wrażenie
-
czy zderzak tylny SEDAN S4 B7 bedzie pasowal do B6
hmm to dziwne bo b7 w s4 też był tak czy siak pasował nie bedzie Jeden Tyłek ładniejszy od drugiego.... Rzuć kolego okiem na skromniejszą wersje (MS DESIGN) na allegro komplet do malowania masz za ok. tysiaka Moja A4 z pakietem MS Design: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301815-b6-alt-black-sedan-pakiet-ms-design/
-
[B6 BKE] Podświetlenie schowka i bagażnika.
Nie sądzicie, że podświetlanie bagażnika w Sedanie jest niedostateczne? Planuję założyć dodatkowo 2 paski ledowe, w celu doświetlenia wnętrza... Co o Tym myślicie?
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
jeśli już to bardzo znikomie - niezauważalnie, myślę że jeśli ktoś nie wie że coś było robione nie jest w stanie to zauważyć. A powiedz mi kolego czy beżowe tez dasz rade odtworzyć? Poniżej Zdjęcia i prosił bym o wycenę regeneracji. Czym zregenerować boczki drzwi (zdrapaną "gumę") ? patrz zdjęcie powyżej
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Tak też poszlo:kox: katowka 30sek i spada sam:decayed: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Jak nowy... aż trudno uwierzyć...
-
jak wyczyścić końcówki tłumików
Już pomyślałem, że jestem wyjątkiem, do czasu przeczytania twojego postu
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Jeden mały kolorowy wyświetlacz, a tyle radości... .... Zadowolony posiadacz mono licznika
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Mam 20stki z tego co pamiętam to od Jaguara na pozbycie się za 1800zł, ale chyba do B6 trochę za duże i rozstaw 5x108 W opisie mojego auta, mniej więcej na środku masz zdjęcie felgi bez gumy, w porównaniu z aktualnymi 17' http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301815-b6-alt-black-sedan-pakiet-ms-design/
-
ms desing kratki
Zobacz u Mnie MS Design (Sedan) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301815-b6-alt-black-sedan-pakiet-ms-design/
-
Strefa motocyklistów
Trochę się d*pa ślizga, i aż szkoda wyjeżdżać 15-30min, żeby później poświęcić 2h na czyszczenie i konserwację
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Tak jak mówisz, trzeba więcej niż patrzeć
-
Strefa motocyklistów
A może niezniszczalna Honda CB 500 ? GSami dziewczyny jeżdżą, chociaż to bardzo wdzięczny sprzęt... Pytanie numer jeden ile masz wzrostu?