Treść opublikowana przez Quattro B6
-
Słabo się zbiera z dołu prośba o analizę logów
Zrobiłem logi w kanałach 002+033+115 na sprawdzenie przepływki, proszę o analizę logów http://vaglog.pl/log_220740.html Słabo się zbiera z dołu dopiero jedzie powyżej 3-4tys obr/min
-
przepływomierz a4 B6 1.8T
Prośba o analize logów http://vaglog.pl/log_220740.html
-
Olej w zaworze DV !
Znalazłem przyczynę tego syczenia rozwarstwił się ten plastikowy trójnik za kolektorem ssącym Ale na przyszłość to muszę sobie zrobić taki krążek do testu szczelności A nie lepiej założyć wentylek taki jak przy feldze zamiast szybkozłączki ?
-
Olej w zaworze DV !
Ok, dzięki Masz jakiś patent do zrobienia tej operacji ? Mam namyśli jak wpuścić w rurę powietrze aby było szczelnie i jak zaślepić króciec do odmy ?
-
Olej w zaworze DV !
Opaski na zaworze powinny być raczej ok. Rozumiem że tego syczenia-szumu nie powinno być ? Gdzie najlepiej się wpiąć kompresorem żeby sprawdzić szczelność ?
-
Olej w zaworze DV !
Jeśli ma być tak zamontowany jak na rys wyżej to raczej jest ok Tylko pytanie dlaczego przy mocnym dodaniu gazu na każdym biegu przez chwile słychać taki szum-syczenie ? Przed wymianą DV tego nie było
-
Olej w zaworze DV !
Aaa... ok Nie wiem czy dobrze założyłem ten zawór przy zdemontowaniu starego nie spojrzałem jak były podłączone rury Czy to istotne ? Bo teraz jakbym słyszał przy ostrym dodawaniu gazu takie syczenie !
-
Olej w zaworze DV !
Witam, przymierzyłem się do wymiany zaworu DV na ten mocniejszy z literką P bo diagnoza była że mój jest uszkodzony. I przy demontażu troszkę się zdziwiłem ponieważ z zaworu wyleciał olej ? Czy możecie mi wyjaśnić czy to normalne czy nie powinno być tam w ogóle oleju ?
-
przepływomierz a4 B6 1.8T
Ok, dzięki Do odcięcia na 3-biegu to do ilu tak dochodzi km ?
-
przepływomierz a4 B6 1.8T
Chciałbym sprawdzić u siebie przepływomierz w B6 1.8T BFB, jak dokładnie się to robi Vagiem ?
-
Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
Ja mam taką 1.8T Quattro S-line Teoretycznie można mieć 205/55 R16 ale 215/55 R16 w procentach jest praktycznie zerowa różnica średnicy do rozmiaru 235/45 R17 A skoro wyjechał z fabryki na tym rozmiarze 235/45 R17 to do niego się odnoszę
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
W kodowaniu jest kilka opcji co do podświetlania zegarów kiedy i co ma być podświetlone igły czy tarcze
-
Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
różnica średnic w % : 205/55 R16 na 235/45 R17 - 1,77% 215/55 R16 na 235/45 R17 - 0,06%
-
Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
Miałem na zimę założony 205/55 R16 i z tego wynika że to zły rozmiar Bo na lato fabrycznie mam 235/45 R17 Tak to wygląda z 205/55 R16 i z 215/55 R16 na R17
-
Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
a to dziwne bo kalkulator z rozmiaru 205/55 R16 podaje na R17 rozmiar 225/45 215/55 R16 zamiennie na 235/45 R17
-
Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
Panowie, oryginalny rozmiar przy 17 calowej to 235/45 a w przypadku 16 calowej jaki jest oryginalny rozmiar ?
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
ok, wyciągnąłem podważyłem cienkim śrubokrętem i wylazło pastylkę wpina się od spodu tego plastiku.
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
właśnie widziałem że w tym miejscu jest zalane takim szarym plastikiem, jak to wydłubać żeby nie uszkodzić obudowy ?
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
jak to co..przekładasz w którym miejscu w kluczyku wkłada się transponder ? Bo ten z B6 to jest taka pałeczka a z B7 nie widzę takiego w obudowie kluczyka ?
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
A ok A tak z ciekawości idzie zakodować używkę z innego auta czy trzeba wymienić na nowy transponder i dopiero kodowanie ?
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
a co z IMMO przy wymianie takiego klucza z B7 ?
-
błąd 18107 po wymianie sterownika ECU
dzięki
-
błąd 18107 po wymianie sterownika ECU
Ok, a jak powinno wyglądać kodowanie dla dezaktywacji tempomatu w ECU ?
-
błąd 18107 po wymianie sterownika ECU
Wymieniłem sterownik silnika i posiadam błąd : 18107- Powertrain Data Bus P1699 - 008 - Missing Message from Steering Wheel Electronics Z tego co wyczytałem to moduł kierownicy - tempomat, z tym że ja tempomatu nie mam i wcześniej nie miałem tego błędu ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
VagDashCan rozwiązał problem wpisaliśmy numery VIN i IMMO ręcznie z poziomu programu do adaptowanego licznika + dopisanie kluczyków w kanale 21 i licznik działa Chciałbym podziękować za pomoc użytkownikom forum Madol1 i OskiUK bo pewnie bez ich pomocy i rad to już bym ze dwa razy wyrzucił ten licznik, hehe Pozdrawiam