Treść opublikowana przez damian1684
-
Na zimnym nie da się jeździć
pierwsze co, wyczyść przepustnice + adaptacja i zobacz co dalej
-
Wyciek oleju a4 b5 1998r
raczej wyciek z brok'u (korki) zaślepki wałka rozrządu tak jest tam obok uszczelka pod nastawnik wałka rozrządu foto: http://www.sklep.gawex.com.pl/img/p/224-1417-thickbox.jpg polecam graty elring / swag
-
Wymiana termostatu - coś nie gra
być może nadal jest zapowietrzony
-
Felgi do sprawdzenia.
widać po fotach, że na pewno oryginalna polerka do poprawy
-
Wycie pompy wspomagania (nowa pompa, maglownica)
nie ważne jaki płyn będzie zalany, febi zielony, czy preston żółty, wyć nie powinna
-
Wyciek oleju możliwe, że płynu wspomagania też ubywa
zrób przy okazji jak będzie rozrząd robiony jeden Ci to zrobi w cenie rozrządu, a drugi policzy tyle co prawie za sam rozrząd, więc cena zależna od zakładu
-
Wyciek oleju możliwe, że płynu wspomagania też ubywa
rób od razu przód i tył już nie raz widziałem świeżo zrobione same pokrywy (czy całe komplety uszczelnień) w "vałkach" i nadal z nich ciekło, mniej lub więcej, zależy jak i kto to robi. a jeśli dalej cieknie spod uszczelek to już nic z nich nie będzie jedz do kogoś kto ma pojęcie, zlokalizuje wycieki, wymieni co trzeba a i korki w końcu straszne nie będą
-
Wyciek oleju możliwe, że płynu wspomagania też ubywa
TYLKO NOWE !! elring / swag (za sztukę swaga płaciłem 14pln) nie trzeba wyciągać motoru, sprawny mechanik ze wszystkim sobie poradzi bez problemu
-
Wyciek oleju możliwe, że płynu wspomagania też ubywa
tzw. broki to się robi, zaślepki wałka rozrządu 2szt. pierścienie wałka korbowego 4szt. uszczelki pod nastawnik wałka rozrządu 2 komplety oczywiście uszczelki pod pokrywy - szkoda, że tylko to zrobił teraz z powrotem demontaż, więc znowu uszczelki pod pokrywy dochodzą :/ radzę zmienić mechanika
-
[B6 AVF] Jakie uszczelki potrzebne do wymiany termostatu ?
kup dobre gadżety, w ASO zawsze drożej, ale pewniej - ew. wahler, choć i one trafiają się wadliwe, różnie bywa. nie musisz, ale jak będą to możesz zamontować
-
[B6 AVF] Jakie uszczelki potrzebne do wymiany termostatu ?
http://static.nanodatex.com/media/e7eb2e2da41d3bc79022ccd79e66b651.jpg jest tam obudowa termostatu, jedna (zaokrąglona) idzie pod sam termostat, druga (okrągła - płaska) pomiędzy termostat, a obudowę, trzecia papierowa to już sam odp. oprócz termostatu potrzebny jeszcze płyn chłodniczy
- Dziwny objaw
-
Potrzebny silnik 2.4 v6
Zadzwoń / zapytaj, chyba jeszcze taki silnik znajomy posiada. Pułtusk tel. 517 043 991
-
Wymiana opon na zimowe
jak widać nie wszystko jest dla każdego oczywiste, więc "kto pyta mniej płaci" warsztat to ostateczność pozdrawiam jeszcze jedno, zobacz czy na pewno jest tam 5x112, u mnie na zapasie w a3 8p było 5x100 zapas to zapas
-
Wymiana opon na zimowe
jeśli powietrze z opon nie schodzi i nie jest za mało (jak za mało to dobij) to rób przekładkę sam, po założeniu na auto i zrobieniu paru km. zobaczysz czy nie biją itp.
-
Pytanie o felgi "S-line" z allegro 7x17
można założyć takie oponki. tylko cena jak za tą felgę nie jest okazją już można coś lepszego wylukać
-
Naprawa dekielków
jak da radę wyciągnij nalepkę/emblemat z logo audi później papirus ścierny i do przodu ja u siebie piaskowałem fele i dekle
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
1. zostałbym przy profilu 55 2. załóż 4x takie same np. 215/45 - to też zależy jaka szerokość felg założysz z przodu węższe, z tyłu szersze - opona z przodu inaczej się ułoży na feldze, a z tyłu inaczej (są z rantem ochronnym i bez - polecam te z rantem) może to niezbyt ładnie wyglądać, chyba że wszystkie taka sama marka i model
-
Ma ktoś na przymiarkę felgi 19''x10j?
np. o amora. ET55 za wysokie. z tego co pamiętam przy ET37 10J 18" 225/40 tarła opona
-
Felgi z ET 37 i 49 do quattro
popraw swe pytanie - co to za auto, jakie szerokości felg itp.
-
Felgi 18 z S8 D2 do B8?
że tak powiem "ile to roboty" każdy kumaty tokarz ogarnie temat - wszystko się da
-
Prawdopodobnie guz na oponie
to jedź i niech obluka a może na którejś feldze (jak to alu) nie ma pierścienia centrującego
-
Jakie Oponki na Felge 8J
fajne koło kupujesz nowe / używane opony? jak używki patrz na datę i czy guma nie spękana
-
Prawdopodobnie guz na oponie
najważniejsze, by felga była prosta i opona dobra, a wyważenie to wisienka na torcie
-
Jakie Oponki na Felge 8J
przy 215/50 przy glebie będzie to niesmaczne , tak mi się wydaje zastanów się czy będziesz obniżał auto, oraz jakie zawieszenie, by ta opona 215/50 nie tarła o wnękę błotnika przy obciążeniu