Treść opublikowana przez damian1684
-
Jakie Oponki na Felge 8J
225/45 na takiej oponie, możesz i obniżyć jakoś z głową jeszcze możesz wziąć pod uwagę 205/50 - ale najlepiej by była z rantem ochronnym (bo wyjdzie balon bez)
-
Prawdopodobnie guz na oponie
nie wróż z fusów, ani nie dzwoń do wróżki, tylko jedz z tym do kogoś kto się zna, może być wina samej opony, jak i samej felgi jak jest dość mocno uderzona fakt, jeden pasek na jedną stronę to mało
-
Prawdopodobnie guz na oponie
dużo 60g na jednej mańce - także może być wina opony jedź do kogoś kto ma wyważarkę (np. wulkanizacja) i niech rzuci okiem na felgi i opony, felgę możesz doprowadzić do uszkodzenia po jednym wyjeździe z domu jeśli Ci się nie chce, bądź "fachowiec" nie będzie wiedział co, kupuj drugie jak masz nie daleko to zapraszam do mnie, oblukam je
-
Opony 205 na felgi 17"
mogą być
-
8,5"x18" A4 B5
na samym początku były fele 17" 8J ET35 i nic nie wystawało (opona 205/45) mam gdzieś foto na kompie
-
8,5"x18" A4 B5
osobiście miałem na przodzie 18" 8,5J ET35 opona 225/40 - delikatnie wystawało dodam, że nic nie obcierało o amora czy sprężyne
-
Opony 205 na felgi 17"
wejść wejdą, tylko nie wiem czy to auto nie ma oponki 225 i felgi 8cali szeroka
-
Jaki to model felgi ?
jak nie masz pewności wrzucaj 4x 8j lub 4x 9,5j (do a4 b5) wchodzi spokojnie na tył 10j, a na przód 9,5j (testowałem) jak kupisz w ładnym stanie używki, nie jajowate i nie po poprawkach (spawanie) to raczej pojeździsz, chyba że lubisz jeździć po dziurach
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
ładny avancik ciekawe, rzadko spotykane fele zender (były kiedyś moje) heh tylko oczek polift brakuje
-
Jaki to model felgi ?
z tego co ja "pacze" to replika bbs rs z ChRL z allegro link do podobnych: http://allegro.pl/felgi-dare-rs-18x8j-5x112-120-et40-zlote-sruby-i4738467289.html znajomy ma podobne tylko 17" 4x100 na bmw e30, jeździ drugi sezon, bardzo zadowolony, na razie jeszcze proste.
-
problem z centralnym zamkiem
kup taki sam sterownik i tyle chyba, że go nie produkują już - to pilot drugi
-
Czy pasują lampy poliftowe przód do wersji 98?soczewkowe.
temat na forach przerabiany wielokrotnie po pierwsze kostki główne od lamp do wymiany, ranty błotników do przycięcia - tu gdzie wchodzi kierunek.
-
Światło przeciwmgielne tył
chyba ten: nr 36 -- 15A -- Reflektory przeciwmgłowe i światła przeciwmgłowe tylne ale to w ogóle by Ci nie działały skoro przód świeci zobacz czy dochodzi prąd do kostki i tyle, jak nie dochodzi to szukaj przetartego kabelka. u mnie w avancie mam w dwóch tylnych lampach założone żarówki od przeciwmgielnych, obie świecą także jak masz tylko w jednej, załóż do drugiej i po problemie o ile do drugiej też dochodzi prąd - sprawdz
-
Brak kierunków i awaryjnych a4b5 2001
podmień przełącznik "pająk" i zobacz. u mnie na wsi, na szrotach możesz wziąć część i na miejscu sprawdzić także odpalaj "skorupę" i w drogę
-
Brak kierunków i awaryjnych a4b5 2001
tam masz dwie czy trzy kostki, już nie pamiętam dokładnie, zobacz czy nie ma nic tam nadpalonego/skopconego, chyba że w środku te styki padły, jak masz możliwość to pożycz od kogoś pająka i zobacz co i jak
-
Brak kierunków i awaryjnych a4b5 2001
to pewnie pająk Ci padł, bądź zwarcie w kostce przy pająku - rozbierz osłonę kierownicy i zobacz czy nic tam się nie stało, miałem tak kiedyś u siebie w 80 b4, objawy podobne masę znajdziesz od strony kierowcy przy podnóżku - tam plastik musisz odkręcić i osłonę nad nogami ale to chyba pająk, na to wychodzi, tylko dziwne, że bezpieczniki nie padły
-
Immobilaizer błąd przy odpalaniu
u mojego kumpla było tak samo, ale jak zdjął klemy na chwile i założył to odpalił i tak za każdym razem jak zgasił i chciał odpalić, okazało się, że komputer [sterownik] po naprawie było jakiś czas dobrze, lecz później znowu to samo, w końcu wymienił komputer i jest dobrze także 1.8 adr
-
Brak kierunków i awaryjnych a4b5 2001
na postoju awaryjne także nie działają? Po pierwsze sprawdź bezpieczniki. Może jakiś przekaźnik - Masa. Bo włącznik awaryjnych odpowiada za kierunki, więc pająk odpada.
-
[a4 b5 - 2.6 v6 97rok] montaż sterownika centralnego zamka - jak?
zakupiony przeze mnie sterownik to MaxiCar 286-3333 aukcja: http://allegro.pl/solidny-sterownik-centralnego-zamka-na-pilota-i4613516697.html Dokładnie, Sterownik jest mały i da radę go ładnie wpasować pomiędzy boczek a nadkole, kable dość długie i bez problemu dostały do pompki CZ. Moduł komfortu u siebie mam, dopiero się dowiedziałem po roku używania auta, hah.. łatwo jest sprawdzić czy jest, dłużej przytrzymujesz kluczyk w pozycji otwierania auta i po chwili otwierają się szyby przednie, bo mam akurat elektrykę tylko z przodu, a jak chcesz zamknąć to odwrotnie Chyba w każdym a4 jest taka opcja, znajomy ma a4 b5 sedan 95rok 1.8 adr i posiada domykanie szyb. U mnie w sterowniku wychodzi kabelek od domykania szyb - podłączony do kabla pompki CZ [kolor kabla: czerwono-brązowy] jest on w tej kostce kremowej [środkowej] - w czarnej [mniejszej] też jest czerwono-brązowy, ale to nie ten, bo sprawdzałem A jeśli masz u siebie moduł komfortu, a nie masz w sterowniku kabelka od domykania szyb, to wyczytałem, że można kabel od zamykania w sterowniku, dołączyć do kabla czerwono-brązowego od pompki CZ [tego co odpowiada za domykanie szyb]
-
[a4 b5 - 2.6 v6 97rok] montaż sterownika centralnego zamka - jak?
ok, dzięki. w jakimś stopniu ten wątek okazał się pomocny temat już do zamknięcia, bo sterownik podłączony (otwieranie, zamykanie, domykanie szyb). na jutro zostawiłem podłączenie kierunków i finito. dla zainteresowanych: sterownik podłączyłem z tyłu zaraz przy pompce centralnego zamka.
-
Minimalne ET w Audi A4 B5 Kombi przy danej szerokości felgi
Osobiście polecam na tyle 10J felga i ET35 na gwincie, delikatnie opona tarła o sprężynę, na seryjnym zawieszeniu też tarło tak samo, opony miałem 225/40, 205/40 było by lepiej na przodzie opona taka sama ET także 35 i 8,5J na przodzie max przy tym ET.
-
[a4 b5 - 2.6 v6 97rok] montaż sterownika centralnego zamka - jak?
Witam, mam problem z podłączeniem sterownika do centralnego zamka MaxiCar 286. Jeśli ktoś już taką montował, lub wie które kable mają iść do których, to z góry dzięki za pomoc Niektóre wiem jak podłączyć i do której kostki, ale to za mało. Schemat oraz zdjęcia kostek: Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy audi. Pozdrawiam