Treść opublikowana przez MakoUSM
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
Piękna Gratulacje Oponki masz z profilem 45 na zimę? To zawieszenie też modzone chyba, co?
-
A4 B8 Sedan 2011 -> pierwszy OOOO ;)
W tych okolicach raczej na brak fachowców nie powinieneś narzekać... Jak zbierasz informację to zajrzyj do tematu wrclaguny. Tylko albo czytaj wszystko albo sobie daruj, bo aż kichy skręca jak ktoś kolejny raz tam pyta o coś co było pare stron wcześniej. Pozdr
-
#B8 #IBIS #SEDAN #S-LINE #2011 #2.0TDI
Fajniutka? może uda mi się Cię drapnąć na Klinie kiedyś to oblukam na żywo. Białas fajnie się prezentuje:)
-
Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI S-Line
Fajny kolorek? Graty?
-
Jaki pasek led wybrać?
I też tak zrobię... Już nawet się wstępnie umówiłem tylko czekam aż się z robotą ogarną żeby mi to zrobili w pare godzin... Mają swoje, dobre ledy, więc nie ma tematu.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:cheesy:
-
Jaki pasek led wybrać?
No np http://allegro.pl/pasek-ledowy-diodowy-led-2x24-cm-12v-zimny-bialy-i5091252751.html Zastanawiam się czy sam się za to zabrać czy oddać to fachowcowi, bo nigdy nie rozklejałem lampy, a nie chcę nic spindolić...
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Bo zależy jakiej firmy go masz. Sachsa nie regenerują chyba.
-
Jaki pasek led wybrać?
Tak właśnie chcę zrobić, bo jak dzwoniłem do gościa, kóry mi to wymieniał to stwierdził, że już nie ma tego odcienia u siebie, więc najlepiej będzie wymienić obydwa. Tylko które paski są najlepsze? Bo trochę tego jest na alegro...
-
Jaki pasek led wybrać?
Witam. Poszła mi w lampach przetwornica i pasek led, który mi wymieniono. Zależało mi na czasie, bo byłem na wyjeździe dlatego nawet nie zauważyłem, że ten pseudo eleektryk wstawił mi pasek led w innym odcieniu niż ten sprawy. Różnica niby nie duża, męczy mnie ta sprawa. Zastanawiam się nad wymianą tych pasków żeby były w idealnym odcieniu. Może ktoś już bawił się w to i może polecić jakieś dobre, bo jest tego pełno i ciężko mi coś wybrać. Byłym wdzięczny za podpowiedzi?
-
Audi A4 Avant B8
Moje zimowe 18 bujają się czasem po Szczecinie i nic się z nimi nie dzieje, więc nie masz się czego obawiać
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Spokojnie Z humorem podszedłem do sprawy i Tobie też to radzę Lepiej powiedz jak nastukałęś te konie, bo jestem ciekawy... Program, IC i tyle?
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Miałem jesieńą kupić jakieś fajne 17 z nową oponką na norwegię, ale jak tak patrzę na to zdjęcie to mnie przekonuje żeby teraz już szukać...ale 19, bo 18 zostaną na zimę Nie wiem jak można w ogóle wrzycić do b8 16
-
Moje Audi A4
Pomyśl jeszcze nad tymi plackami do siedzenia Gratulację i powodzenia
-
Nie świecą światła z przodu.
Okazało się że była uszkodzona wiązka elektryczna. Sprawdź kable pod kierownicą z lewej strony. Trzeba zdjąć trochę plastików. Ew bezpieczniki. Zobacz czy idzie prąd do wtyczki od lampy. Powodzenia! Dzięki za odp Podobne objawy, a mi poszła jedna przetwornica i cały układ przez chwilę szalał Pozdr
-
[ALL B8] Moja pierwsza Audica
Jakieś plany? Coś będziesz rezał?
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
To jednak nie sprzedałeś??? Tyle rezania to ciężko się rozstać
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Jaki grosz za to wyrzuciłeś? Prezentuje się zacnie
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Oj dzieje się, dzieje? Będzie wypas?
-
Nie świecą światła z przodu.
Chyba stało mi się coś podobnego:( Coś u Ciebie ruszyło w tym temacie?
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Mieszkając w Rzeszowie nie można się wozić golasem Raz w miesiącu trzeba się zameldować u laguny
-
A4 B8 2.0 TFSI quattro S-line 18" Avant 211KM 6-speed Manual
Foteliki kozackie! Graty!?
-
[B8 CDNC] Allroad 2.0 TFSi DRIVE SELECT S-TRONIC FULL
Zacna Bezawaryjności
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ten wzór jest po prostu zajeb........ Dobre są Będę u siebie się do nich przymierzał tylko bez gleby nie będzie takiego efektu
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Prawidłowe podejście! Hehe