Treść opublikowana przez Koucz
-
Dziwne działanie modułu wentylatorów
źle zinterpretowałem. Jak będę w domu to zrobię test- ma być na odpalonym silniku czy zgaszonym? U mnie "econ" się wyłącza, tylko klima na wolych obrotach jakby się wyłączała.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
7 zł za sztukę, miedziany.
-
Dziwne działanie modułu wentylatorów
Chodzi o taki zawór? Pisałem że w output test, w momencie testu j293 nie ma żadnej reakcji. A 1 i 2 bieg rozpoznaje po tym że wentylator działa głośniej.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki Dev, już mi zamówili na sklepie w normalnych $$.
-
Dziwne działanie modułu wentylatorów
Witam, Mam problem i zwracam się z prośbą o porady w temacie. W skrócie: W tamtym roku miałem zmieniany moduł wraz z wentylatorami z powodu uszkodzenia wentylatora od klimatyzacji. Po zamontowaniu w miarę nowego modułu (produkcja 2016, ale numer ten sam- końcówka D) zaczął się problem z klimatyzacją: - brak "drugiego biegu" - w testach sterownika klimatyzacji nie ma żadnej reakcji w momencie testu modułu "j293" - na postoju klima przestaje chłodzić, po dodaniu obrotów dopiero się załącza Błędów brak, czynnika jest nabite tyle ile trzeba, nastawy początkowe zrobione. Dziś podłączyłem nawet stary moduł żeby sprawdzić czy na nim będzie odpalać j293. Niestety dalej jest tak samo. Za wszelkie sugestie będę zobowiązany.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
PW. Jaki jest orientacyjny koszt przewodów hamulcowych z 320'sek, bo jak patrzę ile kosztują ori to mi portfel się chowa.
-
Zmiana 5W50 na 10W60
Miałem u siebie 10w 60 i na lato był w porządku, gorzej w zimie. [emoji6] Teraz mam 5w40 i po prostu uzupełniam braki. Wydziergane z ONEPLUS 5
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Pisałem, ale już chwilę go na forum nie ma. [emoji53] Wydziergane z ONEPLUS 5
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Ma ktoś do sprzedania tą wtyczkę p&p żeby zamontować klimatronik z b7 do b6?
-
Kamera "wakacyjna" a'la Go Pro
Osobiście polecił bym Yi 4K, sam wyrwałem ostatnio za grosze z dość ciekawym zestawem akcesoriów. Taka opcja najlepsza żeby sprawdził jak to jest nagrywać i z czym to się je.
-
środkowy nawiew przestaje działać po włączeniu nawiewu na nogi
Odświeżę kotleta. Ktoś badał dalej ten temat? Bo u mnie od kilku dni środkowy nawiew przestał działać jak u kolegi wyżej. Błędów na vagu brak, adaptacja przechodzi bez problemu, a środek dalej nie grzeje.
-
Wypadające zapłony + trzęsie podczas przyspieszania
Dzieje się tak od momentu złożenIa lpg? Wydziergane z ONEPLUS 5
-
Pytanie o warsztat: RS-Serwis / RS-Motorsoft
Znajomy robił tam auto i nie był zadowolony z podejścia do tematu (ale to był mod na moc). Temat z okolic wakacji, auto poszło do kogo innego. Dopytam jutro gdzie znajomy uporał się z swoją a6 c7 i a7, bo też coś z skrzynią kombinował a tam s-tronic.
-
obszywanie kierownicy mielec - tarnobrzeg?
Kierownice tam w świecie torebek można ogarnąć bez problemu.
-
Nie odpalił
U mnie jak padła pompka, to palił w trybie awaryjnym jak na pb. Może przez to że instalacja nowa- kto wie? [emoji4] Kolega wyżej odpalił auto w awaryjnym, więc obstawiam że pompka albo padła albo się zawiesiła. Wydziergane z mojego ONEPLUS 5 przy użyciu Tapatalka
-
Nie odpalił
W trybie awaryjnym na lpg też nie pali? Pierwsze co, to trzeba sprawdzić jakie błędy pokazuje ecu, bo nikt wróżką nie jest... Wydziergane z mojego ONEPLUS 5 przy użyciu Tapatalka
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Fajny furacz, powodzenia w dalszych modach. Wydziergane z mojego ONEPLUS 5 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie objawy zużytej podpory wału
Czy przy uszkodzonej podporze wału słychać stuki podczas dodawania i ujmowania nogi z gazu- tak jakby był luz w napędzie?
-
Cewki i świece do ASN
U mnie są założone świece ngk takie jak zaleca fabryka, do tego cewki ori z końcówką "m". Od dwóch lat jazda na lpg bez żadnych problemów. Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 ASN wymiana pompy wspomagania
Zalany mam po wymianie statystyk Febi, ale przed zimą zmienię na ori z aso. Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka
-
Kod dostępu do silnika ASN
Jak dobrze pamiętam to 12233. Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka
-
Pomocy! A4 b6 3.0 ASN nie odpala slychac terkotanie
Tak samo obstawiam aku. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Qatrro szarpnięcie po odpuszczeniu gazu i dodadaniu
Tu masz temat o zmianie. https://a4-klub.pl/topic/293984-wymiana-podpory-wału-napędowego-30-tdi/ Ten numer z LM się zgadza, także dzięki. W wolnej chwili jadę na kanał, obadam ich stan. U mnie dla przykładu pomimo stuków przy dodawaniu/ odejmowaniu gazu nie ma drgań w samochodzie. W najgorszym wypadku wymienię poduszki silnika, skrzyni i podporę mostu.
-
Qatrro szarpnięcie po odpuszczeniu gazu i dodadaniu
Czy ten numer jest poprawny, ponieważ szukam i mi nic nie wyskakuje. U mnie zaczęły się już dawno luzy na napędzie, ale ostatnio bardzo się nasiliły. Na dniach jadę na kanał i będę sprawdzał wszystkie możliwe poduszki pod autem.
-
3.0 ASN wymiana pompy wspomagania
Wymieniłem pompę w tamtym tygodniu, efekt końcowy jak najbardziej pozytywny. Ważne wskazówki dla potomnych: - w pierwszej kolejności poluzować śruby na kole pasowym pompy; - następnie poluzować śruby- dwie z czoła pompy (najbardziej oddalone na boki)- tam gdzie jest koło pasowe oraz jedną zlokalizowaną koło kolektora; - odkręcić przewód ciśnieniowy kluczem 22, odkręcić opaskę na powrocie; - poluzować napinacz, odkręcić koło pasowe, odkręcić dwie śruby po bokach pompy i jedną blisko kolektora; - wymontować pompę, odkręcić od niej podstawę która jest na trzy śruby; Następnie w odwrotnej kolejności zamontować nową pompę. Czas operacyjny 2h, przy czym gdybym odkręcił śruby tak jak napisałem, cała wymiana zakończyła by się szybciej. Oczywiście po skończonej pracy, trzeba zalać układ, odpowietrzyć itd. Ale to jest na tyle oczywiste że nie piszę procedury. Zdjęcia dodam w wolnej chwili. Pozdrawiam!