Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koucz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koucz

  1. Ramka środkowego grilla jest ori czy też jakaś rezana (dolnego ofc)?Tapnięte z mojego Sony Z3
  2. +1Tapnięte z mojego Sony Z3
  3. Koucz odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 3.0
    Wg mnie, żaden z błędów nie odpowiada za unieruchomienie silnika. Missfire wywala, błąd od słabego aku i podciśnienia pompy hamulcowej- tyle. Tapnięte z mojego Sony Z3
  4. Auto- klasa. Listwy dolne drzwi malowane w czarny mat czy inny? Tapnięte z mojego Sony Z3
  5. Koucz odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 3.0
    Tak z ciekawości, a akumulator to nie jest za słaby? Tapnięte z mojego Sony Z3
  6. Według tego co znalazłem powinien to być 1H7. B8A4 18x8J ET47 (245/40) 1H7 8K0 601 025 CB (12/10/2012+)
  7. Do tych felg idą kapsle 4B0 601 170, dziś akurat takie same wyciągnąłem z garażu bo tylko leżą. Jeśli zainteresowany zapraszam na pw.
  8. Jak przychodzi sezon letni to w pierwszej kolejności sprzątam całe auto po zimie: - mycie podwozia; - przedmuchanie wszystkich nawiewów i ogólnie auta; - czyszczenie parą pod wykładzinami; - kompleksowe mycie wraz z woskowaniem; Co do reszty, rzeczy eksploatacyjne zmieniam kiedy przychodzi na to pora.
  9. Albo rzeźba, albo z us trzeba ściągać. Ostatnio sam ten temat przerabiałem. Tapnięte z mojego Sony Z3
  10. Jakieś wieści w temacie aplikacji? Tapnięte z mojego Sony Z3
  11. W moim przypadku dało rade ubezpieczyć i 15 letniego dziadka. Fakt Link4, nie mniej jednak za AC płacę jakieś 900zł. W tym ubezpieczenie szyb, auto pomoc, 17 K zł w razie kradzieży. Ale jak ktoś nadmienił wyżej AC AC nie równe. Najważniejsze co jest "pod maską".
  12. Koucz odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w 3.0
    Za offtop przepraszam, ale kiedy i w jakim celu się robi taką adaptację w automacie?
  13. Koucz odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    U mnie benzyny na trasie 12l/100km, mieszany 15/100 a w mieście do 17/100. Na lpg średnio 14l/100km. Tapnięte z mojego Sony Z3
  14. Koucz odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w 3.0
    Tak jak piszą wyżej, co aso to inne podejście. Ważne żeby zmienili.
  15. Koucz odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w 3.0
    Spoko, nic się nie dzieje. W takim razie nic tylko jechać i zakładać nowe cewki. Tapnięte z mojego Sony Z3
  16. Koucz odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w 3.0
    Nigdzie nie byłem, bo mnie już to nie tyczy. Tu masz plik odnośnie akcji serwisowej, warto przeglądnąć => http://pl.scribd.com/doc/51072764/28E9 .
  17. Koucz odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w 3.0
    Zrobiłem szybki "risercz" i znalazłem takie oto info: 3.0 ltr. MPI, longitudinal 6 Ignition coil 06C 905 115 M- takie cewki powinny być oryginalnie. Znając lenistwo serwisów, ważne żeby były z tym samym oznaczeniem (ostatnia litera) i po sprawie.
  18. Jako że robiłem wczoraj przy podciśnieniach, dziś dodaje zdjęcie instalacji u mnie. Tapnięte z mojego Sony Z3
  19. Koucz odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w 3.0
    Próbowałeś zmienić w ustawieniach połączenia z kabla na bluetooth? To najważniejsze, więc o to nie pytałem.
  20. Koucz odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Kolejny update z mojej strony. Dziś szybki wgląd pod maskę, bo ostatnie 2000 km zrobiłem głównie po autostradach gdzie grzałem ile da fabryka. Od wymiany przejechane 7k km, dziś pierwszy raz dolałem około pół litry oleju ponieważ trochę na bagnecie ubyło (zalane pod max). Zmiana na Motul x-clean jak najbardziej pozytywna w moim przypadku.
  21. Koucz odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w 3.0
    Macie takie ustawienia w programie? Mi przy takich ustawieniach działa od strzału. Tapnięte z mojego Sony Z3
  22. Trochę mało ostatnio czasu, ale na chwilę obecną szukam B6 żeby móc połączyć się przez VCDS potwierdzić pewne moje przypuszczenia bez których nie ruszę dalej Daj znać co Tobie potrzeba to sprawdzę i podeśle, Konkretnie info że skrzyni automatycznej. Temperatura oleju, kanak 4 i 7. Tapnięte z mojego Sony Z3
  23. Koucz odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w 3.0
    Ja kupilem sobie tego elm ale nie chce chce mi się połączyć z ECU już wszystkiego próbowałem ale cały czas brak połączenia z ECU.Masz aktywna opcję "szybka komunikacja"? U mnie przez to nie łączyło z ecu.Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  24. Jeśli coś trzeba, mogę sprawdzić u siebie, tylko napisz co dokładnie. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  25. Jest już jakaś wersja alfa do testów? ) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.