Treść opublikowana przez Koucz
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam po raz kolejny, wysyłka ekspres, towar przedni. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Znachor tel BlackBerry
Aplikacje wrzucasz na kartę i instalujesz. Najlepiej pobierać z apk mirror, bądz podobnych gdzie są one sprawdzane. Co do hasła- lepiej by było zrobić mu hard reset i będziesz miał wszystko od nowa.
-
3.0 ASN wymiana pompy wspomagania
Witam, Nie doszukałem się tematu w swojej sprawie więc zakładam nowy. Czy ktoś wymieniał u siebie pompę wspomagania w 3.0 asn? Szukam info co po kolei robić żeby wszystko miało ręce i nogi. Po krótce z tego co sprawdzałem: - poluzować napinacz paska PK - ściągnąć sam pasek (czy napinacz nie trzeba jakoś zablokować żeby się za bardzo nie wyciągnął?) - odkrecić koło pasowe pompy (trzy śruby na imbus) - wykręcić pompę - powtórzyć w/w i zalać układ od nowa płynem hydraulicznym Za wszelkie uwagi będę wdzięczny. Pozdrawiam!
-
A4B7 kolizja z sarną naprawa z AC
Czas wypłaty się nie zmieni. W praktyce wypłacają wcześniej niż ten termin. Mi inne TU wypłaciło kasę po 3 dniach od wyceny.
-
A4B7 kolizja z sarną naprawa z AC
Miałem podobne zdarzenie dwa tygodnie temu, pomimo że auto jechało o własnych siłach to i tak zgłosiłem że nie nadaje się do przemieszczania ze względu na rozlany płyn eksploatacyjny niewiadomego pochodzenia, uszkodzenie maski, lampy itd. W takim wypadku laweta i auto zastępcze masz jak w banku. Zadzwonił bym na asistance, że z auta wyciekł płyn chłodniczy i nie ma możliwości dalszego poruszania się. Najlepsza o opcja to nie wiem, nie znam się.
-
Olej bez "normy"
Aktualnie mam zalany 5w40 x-cess Motul.
-
Olej bez "normy"
Witajcie, Zbliża się wymiana oleju i zauważyłem że Motul wprowadził coś czego mi brakowało a mianowicie MOTUL 8100 X-POWER 10W60 5L. Czy ktoś już może stosował w naszych asn'ach, bo jako tako norm zalecanych przez producenta nie ma. Aktualnie mam xcess, ale z racji częstego kręcenia do czerwonego- silnik lekkiego życia nie ma. Pozdrawiam!
-
Montaż Bixenon B6 - za krótka wiązka?
To samo wyszło u mnie. Udało się naciągnąć kable, nie mniej jednak trzeba uważać. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
LPG
U mnie siedzi kompletny zestaw AC, reduktor AC r01-250 czerwony, butla w zapasie 55l. Sterownik Stag 300-4 isa2, tylko ustawiony ręcznie a nie automatycznie na podstawie mapy benzyny. Instalacja kosztowała równe 3k zł, mam już dwa lata i zero problemów. Jedynie zmiana filtrów. Spalanie w cyklu mieszanym jakieś 14l przy ciężkiej nodze. Trasa około 13l przy prędkościach 140/180, opony lato 245/40/18.
-
Koła do 3.0 Quattro
U mnie zima 225/55/17 a lato 245/40/18- docelowo będzie 225/35/18. Wydziergane z Mi 5.
-
ASN a przebieg 300 tyś
U mnie jest 270k i poza kosmetyką i luzem na wale napędowym nic więcej nie stwierdzam. A nie jeżdżę jak emeryt, bo przy tym silniku się po prostu nie da inaczej. [emoji4] Wydziergane z Mi 5.
-
Korekta ustawienia rozrządu w 3.0 V6 ASN
Trochę off topic, ale możesz napisać czy sprawdzałaś vmax przy takich wartościach? Wydziergane z Mi 5.
-
ASN kopci, ubywa chłodziwa- co to znaczy?
Już szybciej będzie zadzwonić niż jeździć i pytać. Znajomy zamawiał od tego gościa i miał na drugi dzień, po teście wykluczył błędną diagnozę mechanika.
-
Audi a4 b6 3.0
Jak dobrze pamiętam to płaciłem około 2500zł za instalację z wybranymi przeze mnie elementami. Też nie mam gazownika koło siebie, jechałem do niego niecałe 60km. Nie mniej jednak lepiej jechać dalej do dobrego, niż zostawić u byle kogo i się później bujać z problemami.
-
Audi a4 b6 3.0
Mam od 2 lat, sam zakładałem lpg i jedyne co mogę powiedzieć to że ten silnik się nie nudzi. Tak jak koledzy wyżej, trzeba dbać o płyny ustrojowe, zaglądać od czasu do czasu pod maskę a auto odwdzięczy się bezawaryjnością. Ja przy mojej bardzo ciężkiej nodze mam jedynie skrzynie automatyczną do oględzin. Niestety skrzynie 5hp19 do sportowych nie należą i przy intensywnej eksploatacji (w moim przypadku) traci na parametrach. Także jak automat, to sprawdź dokładnie zmiany biegów, błędy w sterowniku oraz spód samochodu. Osobiście polecam.
-
Wymiana czujnika światła stopu
To mnie pocieszyłeś... Dziś wymieniłem żarówkę w lewej lampie i podczas sprawdzania czy wszystko świeci tak wdusiłem podał od stopu, że aż odskoczył. Później jak jechałem do znajomego wyrzuciło błąd esp i sądziłem że to coś innego. Sprawdziłem na kompie a tu błąd czujnika. Tylko o tyle dziwna sprawa, że trzecie światło stop działa a w lampach nie. Czy ktoś tak miał? Wydziergane z Mi 5.
-
Kręci ale nie odpala.
Na pewnym serwisie aukcyjnym masz pełno.
-
Kręci ale nie odpala.
Chodziło mi o bezpiecznik nr 32 lub 34.
-
Kręci ale nie odpala.
Zobacz jeszcze bezpieczniki od pompy i sterowania silnika, może tam coś jest. Ale skoro nie słychać żeby pompa podawała paliwo to coś ją blokuje widocznie. Wydziergane z Mi 5.
-
Kręci ale nie odpala.
A na lpg w trybie awaryjnym zapali? Miałem podobnie i okazało się że pompka nie działała. Słychać że podaje paliwo po przekręceniu kluczyka?
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Tak patrze na nick, myślę forum passata i się nie pomyliłem. Praca jak i przy wcześniejszych autach- konkret, powodzenia w dalszych modach.
-
Cewki i świece
Obejmuje, o ile nie było już robione. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ja od siebie polecę aplikacje myfitnesspal, wpisujemy dzienny limit kalorii i mamy czarno na białym co ile ma. Działam już na niej drugi miesiąc i efekty już widoczne. Reszta tak jak koledzy piszą. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Zamienniki przycisków sterowania szybami i włącznika świateł - z aliexpress
Kolega zamawiał i to są te same które kupisz na allegro jako zamienniki, tyle że w cenie wyższej o 20% lub coś koło tego. Jak masz zamiar kupić coś na aliexpress, to zwróć uwagę na: - ilość zamówień danej rzeczy u danego sprzedawcy; - liczbę ocen i jej średnią; - komentarze na dole, gdzie osoby które już kupiły i otrzymały często robią zdjęcia co i jak wygląda; - by kwota nie przekroczyła ponad 50 USD - bo wtedy celny się lubi przyczepić - płacisz VAT - polecam szukać przez apkę na smartfonie bo jest często gęsto lepsza cena + kupony rabatowe Ewentualnie wstrzymaj się do 11.11 bo wtedy będą oferty na mobilne zakupy! Pozdrawiam
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Szybki update z mojej strony. Minął już ponad miesiąc od zmiany z mineralnego na syntetyk (febi). Żadnych wycieków, lub tego typu sytuacji. Zmniejszył się dźwięk wydawany przez pompę podczas pracy oraz poprawiło się samo wspomaganie. Na chwilę obecną, zmiana wyszła na dobre. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka