Treść opublikowana przez Koucz
-
[B6 BFC] Audi A4 Avant 2.5 TDI V6 ---> LukOne
Ramka środkowego grilla jest ori czy też jakaś rezana (dolnego ofc)?Tapnięte z mojego Sony Z3
-
[B6 BFC] Audi A4 Avant 2.5 TDI V6 ---> LukOne
+1Tapnięte z mojego Sony Z3
-
Umarł silnik?
Wg mnie, żaden z błędów nie odpowiada za unieruchomienie silnika. Missfire wywala, błąd od słabego aku i podciśnienia pompy hamulcowej- tyle. Tapnięte z mojego Sony Z3
-
[B6 BFC] Audi A4 Avant 2.5 TDI V6 ---> LukOne
Auto- klasa. Listwy dolne drzwi malowane w czarny mat czy inny? Tapnięte z mojego Sony Z3
-
Umarł silnik?
Tak z ciekawości, a akumulator to nie jest za słaby? Tapnięte z mojego Sony Z3
-
Jaki kod lakieru felg OEM
Według tego co znalazłem powinien to być 1H7. B8A4 18x8J ET47 (245/40) 1H7 8K0 601 025 CB (12/10/2012+)
-
Dekielki kapsle audi a4 b6
Do tych felg idą kapsle 4B0 601 170, dziś akurat takie same wyciągnąłem z garażu bo tylko leżą. Jeśli zainteresowany zapraszam na pw.
-
Samochodowe 'wiosenne porządki'
Jak przychodzi sezon letni to w pierwszej kolejności sprzątam całe auto po zimie: - mycie podwozia; - przedmuchanie wszystkich nawiewów i ogólnie auta; - czyszczenie parą pod wykładzinami; - kompleksowe mycie wraz z woskowaniem; Co do reszty, rzeczy eksploatacyjne zmieniam kiedy przychodzi na to pora.
-
Audi a4 b6 sline gdzie mogę dostać atrapę
Albo rzeźba, albo z us trzeba ściągać. Ostatnio sam ten temat przerabiałem. Tapnięte z mojego Sony Z3
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
Jakieś wieści w temacie aplikacji? Tapnięte z mojego Sony Z3
-
Ile płacicie za AC?
W moim przypadku dało rade ubezpieczyć i 15 letniego dziadka. Fakt Link4, nie mniej jednak za AC płacę jakieś 900zł. W tym ubezpieczenie szyb, auto pomoc, 17 K zł w razie kradzieży. Ale jak ktoś nadmienił wyżej AC AC nie równe. Najważniejsze co jest "pod maską".
-
generalny remont ASN
Za offtop przepraszam, ale kiedy i w jakim celu się robi taką adaptację w automacie?
-
Spalanie Waszych ASN
U mnie benzyny na trasie 12l/100km, mieszany 15/100 a w mieście do 17/100. Na lpg średnio 14l/100km. Tapnięte z mojego Sony Z3
-
generalny remont ASN
Tak jak piszą wyżej, co aso to inne podejście. Ważne żeby zmienili.
-
generalny remont ASN
Spoko, nic się nie dzieje. W takim razie nic tylko jechać i zakładać nowe cewki. Tapnięte z mojego Sony Z3
-
generalny remont ASN
Nigdzie nie byłem, bo mnie już to nie tyczy. Tu masz plik odnośnie akcji serwisowej, warto przeglądnąć => http://pl.scribd.com/doc/51072764/28E9 .
-
generalny remont ASN
Zrobiłem szybki "risercz" i znalazłem takie oto info: 3.0 ltr. MPI, longitudinal 6 Ignition coil 06C 905 115 M- takie cewki powinny być oryginalnie. Znając lenistwo serwisów, ważne żeby były z tym samym oznaczeniem (ostatnia litera) i po sprawie.
-
Zdjęcia naszych instalacji gazowych
Jako że robiłem wczoraj przy podciśnieniach, dziś dodaje zdjęcie instalacji u mnie. Tapnięte z mojego Sony Z3
-
generalny remont ASN
Próbowałeś zmienić w ustawieniach połączenia z kabla na bluetooth? To najważniejsze, więc o to nie pytałem.
-
Kłopoty z olejem
Kolejny update z mojej strony. Dziś szybki wgląd pod maskę, bo ostatnie 2000 km zrobiłem głównie po autostradach gdzie grzałem ile da fabryka. Od wymiany przejechane 7k km, dziś pierwszy raz dolałem około pół litry oleju ponieważ trochę na bagnecie ubyło (zalane pod max). Zmiana na Motul x-clean jak najbardziej pozytywna w moim przypadku.
-
generalny remont ASN
Macie takie ustawienia w programie? Mi przy takich ustawieniach działa od strzału. Tapnięte z mojego Sony Z3
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
Trochę mało ostatnio czasu, ale na chwilę obecną szukam B6 żeby móc połączyć się przez VCDS potwierdzić pewne moje przypuszczenia bez których nie ruszę dalej Daj znać co Tobie potrzeba to sprawdzę i podeśle, Konkretnie info że skrzyni automatycznej. Temperatura oleju, kanak 4 i 7. Tapnięte z mojego Sony Z3
-
generalny remont ASN
Ja kupilem sobie tego elm ale nie chce chce mi się połączyć z ECU już wszystkiego próbowałem ale cały czas brak połączenia z ECU.Masz aktywna opcję "szybka komunikacja"? U mnie przez to nie łączyło z ecu.Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
Jeśli coś trzeba, mogę sprawdzić u siebie, tylko napisz co dokładnie. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
Jest już jakaś wersja alfa do testów? ) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka