Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. Byłem u mechanika. Obstawia zawór n75. Jak odpiąłem przewód, to zatkałem go palcem .. Natapane z P8
  2. Odpiąłem EGR i zaślepiłem wężyk... jak ręką odjął... Natapane z P8
  3. Kup w biedronce- daje radę ;-) Natapane z P8
  4. Ok. Sprawdzę EGR. A węże podciśnienia też nowe... Jak sprawdzić vacum bez zegara? Natapane z P8
  5. Nie wiem na jakim. Mało nie kosztowało... Przeplywkę podmieniłem Natapane z P8
  6. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/351031-AWX.-Dymi-na-czarno,-a-nie-jedzie Pomoże ktoś? Natapane z P8
  7. A więc tak... Zdechła mi turbina jakiś czas temu. Jest po regeneracji, kolektory wydechowe wypalone, dolot umyty, EGR nowy. A auto dalej ma fochy. Wciskając gaz ma bardzo opóźnioną reakcję (policzę spokojnie do pięciu.). Turbo wstaje bardzo późno. Gdzie szukać rozwiązania problemu? Brak błędów na komputerze... Natapane z P8
  8. Czytam, czytam, i nie pojmuję... W avancie 1.9 tdi 130 KM (AWX) mam zawiechę 1BA z oznaczeniami przód: OYK i tył: OJJ... Mam do wymiany amory, więc chciałbym trochę obniżyć i usztywnić furkę. Co można kupić z seryjnych? Pomijając gwinty,,,
  9. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam zwykłe lampy. I mam pytanie: czy sprężyna która jest poniżej soczewki mijania powinna być na czy pod metalową blaszką? Natapane z P8
  10. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dwa kartony po pizzy, dużo folii bombelkowej, i zawinąć to w strech Natapane z P8
  11. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeżeli masz czarno za autem to silnikowi brakuje powietrza. W intercars płaciłem 120 złotych za taką rurę. Ale puchła... Szukaj Ori nówki lub używki. Natapane z P8
  12. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta rura nie ma nic wspólnego z hamulcami. ale pod nią jest wacumpompa... zobacz czy króćce całe.
  13. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jest możliwość, bądź rzeźbił ktoś takie gniazdko? Natapane z P8
  14. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W związku z tunelem, nasunęło mi się pytanie. Czy były wersje z gniazdkiem zapalniczki dla pasażerów z tyłu? Natapane z P8
  15. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turbo się wysyłało, wszystko pływało w oleju do tego stopnia że kapał z wydechu ;-P A jak robić to porządnie... Co myślicie o regeneracji pompek? Ktoś może już robił? Trzy mam blisko wartości granicznych. Natapane z P8
  16. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma zależności od obrotów. Mając 2000 wciskam gaz i liczne do trzech i jazda. To samo na 3000 i 1200... Bez różnicy... Natapane z P8
  17. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podmieniłem przepływkę. Auto troszkę lepiej reaguje na gaz, ale to jeszcze nie to co powinno być.
  18. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, mam problem z autem... Inaczej bym nie pisał Auto po regeneracji turbo, czyszczeniu dolotu, wypalaniu wydechu, mam nowy egr, wymieniłem przewody podciśnienia, komp nie pokazuje żadnych błędów, a auto jest "dziwne"... W trakcie jazdy, po dodaniu gazu, trzeba poczekać kilka sekund na reakcję. Nie ważne jakie obroty.. W czasie postoju, przegazówka, i auto reaguje błyskawicznie, Reakcja szybka, żadnych opóźnień... Pompki sprawdziłem. jeszcze dychają- mieszczą się w granicach... Gdzie można szukać problemu?
  19. Z autopsji wiem że są z nimi problemy. U mnie dopiero druga która kupiłem działała jak należy Natapane z P8
  20. A przyczepy masz 13 pin ? Czy używasz przejściówki? Może ona jest uszkodzona? Natapane z P8
  21. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie są W5W, ale internety twierdzą że może być H6W Natapane z P8
  22. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5349387506 Natapane z P8 Cena dziwną. Ja kupiłem za 30 złNatapane z P8
  23. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ma ktoś ładne alu 16 cali na handel? Natapane z P8
  24. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajnie... A miejsce kierunku jak wykorzystasz? Natapane z P8
  25. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam kilka kategorii prawka. Rozwalił bym te szlabany, gdybym widział pociąg... A gdybym widział sygnalizację nie wjechał bym na przejazd... Wiem jak zachowuje się ciężarówka czy tir. Wiem jak się to wlecze i jak daleko się za mną kończy .. Natapane z P8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.