Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękuję. Numer spiszę ze swojego
  2. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam z siebie? Drogi taki gips? Natapane z P8
  3. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to mam ewenementa i nie wraca od miesiąca ta antenka Ma to jakiś bezpiecznik?
  4. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na którym kanale jest kodowany zegarek? Wyłączył mi się modułek anteny do automatycznego ustawiania godziny, gdy próbował mi magik zakodować kluczyk? Natapane z P8
  5. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękuje ;-) Natapane z P8
  6. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poratuje ktoś nr części do b5? Podkładki sprężyn przód? Ile ich jest? Po jednej czy po dwie na sprężynę? I ewentualnie do b6 te same części. Na telefonie nie mogę odpalić internetowej etki... Natapane z P8
  7. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wsadziłem już Eibach i jestem zadowolony z właściwości jezdnych. Tylko te wysokości... Ma ktoś nr części podkładki sprężyny przód do b5? Nie mogę znaleźć a etki nie mogę odpalić na telefonie... Natapane z P8
  8. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ucho.77 w Giżycku do odebrania ;-) Wychodzi że do avanta z awx trzeba kupować springi z 1.8T??? Ech ;-) Za tydzień kończę kurs i po powrocie zamienię podkładki z przodu. Jak nie dalej będzie krzywo to wrzucę podkładki z tyłu... Natapane z P8
  9. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ucho.77- masz piwko na mazurach
  10. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Cinek. A w razie czego tyłek da radę podnieść? Siedzi co prawda pięknie, ale jak nie ucieknę przodem niżej, to będę podnosił tył... Jakieś podkładki pod sprężyny są może dostępne? Testował to ktoś?
  11. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O ile w dół pójdzie zawias przy zmianie poduchy na tą z b5? Natapane z P8
  12. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z aukcji po silniku i budzie Natapane z P8
  13. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może być... A tak na poważnie, przerabiał ktoś to? Springi były dobrane do auta wg tabliczki... Podnieść tył jakoś się da? A blachy czekają razem ze zderzakiem na lakiernika... Natapane z P8
  14. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przód: Tył: I pytanie. Jak to wyrównać? Sprężyny Eibach -30 \ -30 i takie coś.... Natapane z P8
  15. Ja byłem. W niedzielę było otwarcie... Natapane z P8
  16. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki ucho.77. Masz u mnie bro ;-) Czy jest jeden model poduch? Natapane z P8 Czy to ta poducha co "jest wspólna" dla a4b5, a6c5 i passata?
  17. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A poduchy z b5 są p&p do b6? Czym się różnią? Bo chciałem tyłek podnosić poduszką... Natapane z P8
  18. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eibach ProKit -30/-30 i amory od KYB siedzą tak: Natapane z P8
  19. Mam u siebie załoźony ten sam hak, a moduł z literą B. Po pierwsze, czeka Cię wiercenie w belce haka- trzeci otwór nie pasuje. Wiązki mi robił Kaju, i nie łączyłem nic z PDC.Ale chyba powinienem, bo po wbiciu wstecznego piszczą czujniki. Natomiast działa mi światło przeciwmgielne. Tzn, świeci w przyczepie a nie w aucie. W MCE był tylko dodany hak. Jeśli rozwiążesz problem, proszę Cię o info, jak wyłączyć piszczek.
  20. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poleci ktoś sprawdzony kabelek z alle pod win 10 64 bit do a4 b6 2002r? http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html Ma ktoś ten kabelek? Działa to z win10? i jaki program? Vag-Com?
  21. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś dystanse luźne? 2x10 mm Natapane z P8
  22. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na warsztacie wygląda na równo. Jutro rano się przyjrzę i dam znać. Więcej w moim temacie dam zdjęć Natapane z P8
  23. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie skończyłem montować pro kit -30/-30 Eibach. W porównaniu do 1be auto stało się gokartem ;-) Tak stoi na 16" felach
  24. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1 UPS....Natapane z P8
  25. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zalej to penetratorem, odrdzewiaczem i co tam masz pod ręką i zostaw na noc. Jutro spróbuj wykręcać, jak na filmikach. Ja swoją grzałem- nic się zwrotnicy nie stało. Dużo łatwiej cośkolwiek grzebać na stole, więc wyciągaj kolumnę z auta A dla potomnych: jeśli myślimy o ruszaniu zawiechy, dwa-trzy dni przed lejemy penetratorami i odrdzewiaczami- autopsja...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.