Treść opublikowana przez Maciek0502
-
B6 DIVISION
Dziękuję. Numer spiszę ze swojego
-
B6 DIVISION
Sam z siebie? Drogi taki gips? Natapane z P8
-
B6 DIVISION
No to mam ewenementa i nie wraca od miesiąca ta antenka Ma to jakiś bezpiecznik?
-
B6 DIVISION
Na którym kanale jest kodowany zegarek? Wyłączył mi się modułek anteny do automatycznego ustawiania godziny, gdy próbował mi magik zakodować kluczyk? Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Dziękuje ;-) Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Poratuje ktoś nr części do b5? Podkładki sprężyn przód? Ile ich jest? Po jednej czy po dwie na sprężynę? I ewentualnie do b6 te same części. Na telefonie nie mogę odpalić internetowej etki... Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Wsadziłem już Eibach i jestem zadowolony z właściwości jezdnych. Tylko te wysokości... Ma ktoś nr części podkładki sprężyny przód do b5? Nie mogę znaleźć a etki nie mogę odpalić na telefonie... Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Ucho.77 w Giżycku do odebrania ;-) Wychodzi że do avanta z awx trzeba kupować springi z 1.8T??? Ech ;-) Za tydzień kończę kurs i po powrocie zamienię podkładki z przodu. Jak nie dalej będzie krzywo to wrzucę podkładki z tyłu... Natapane z P8
-
B6 DIVISION
ucho.77- masz piwko na mazurach
-
B6 DIVISION
Dzięki Cinek. A w razie czego tyłek da radę podnieść? Siedzi co prawda pięknie, ale jak nie ucieknę przodem niżej, to będę podnosił tył... Jakieś podkładki pod sprężyny są może dostępne? Testował to ktoś?
-
B6 DIVISION
O ile w dół pójdzie zawias przy zmianie poduchy na tą z b5? Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Z aukcji po silniku i budzie Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Może być... A tak na poważnie, przerabiał ktoś to? Springi były dobrane do auta wg tabliczki... Podnieść tył jakoś się da? A blachy czekają razem ze zderzakiem na lakiernika... Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Przód: Tył: I pytanie. Jak to wyrównać? Sprężyny Eibach -30 \ -30 i takie coś.... Natapane z P8
-
Czy jest ktoś z Giżycka
Ja byłem. W niedzielę było otwarcie... Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Dzięki ucho.77. Masz u mnie bro ;-) Czy jest jeden model poduch? Natapane z P8 Czy to ta poducha co "jest wspólna" dla a4b5, a6c5 i passata?
-
B6 DIVISION
A poduchy z b5 są p&p do b6? Czym się różnią? Bo chciałem tyłek podnosić poduszką... Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Eibach ProKit -30/-30 i amory od KYB siedzą tak: Natapane z P8
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Mam u siebie załoźony ten sam hak, a moduł z literą B. Po pierwsze, czeka Cię wiercenie w belce haka- trzeci otwór nie pasuje. Wiązki mi robił Kaju, i nie łączyłem nic z PDC.Ale chyba powinienem, bo po wbiciu wstecznego piszczą czujniki. Natomiast działa mi światło przeciwmgielne. Tzn, świeci w przyczepie a nie w aucie. W MCE był tylko dodany hak. Jeśli rozwiążesz problem, proszę Cię o info, jak wyłączyć piszczek.
-
B6 DIVISION
Poleci ktoś sprawdzony kabelek z alle pod win 10 64 bit do a4 b6 2002r? http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html Ma ktoś ten kabelek? Działa to z win10? i jaki program? Vag-Com?
-
B6 DIVISION
Ma ktoś dystanse luźne? 2x10 mm Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Na warsztacie wygląda na równo. Jutro rano się przyjrzę i dam znać. Więcej w moim temacie dam zdjęć Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Właśnie skończyłem montować pro kit -30/-30 Eibach. W porównaniu do 1be auto stało się gokartem ;-) Tak stoi na 16" felach
-
B6 DIVISION
+1 UPS....Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Zalej to penetratorem, odrdzewiaczem i co tam masz pod ręką i zostaw na noc. Jutro spróbuj wykręcać, jak na filmikach. Ja swoją grzałem- nic się zwrotnicy nie stało. Dużo łatwiej cośkolwiek grzebać na stole, więc wyciągaj kolumnę z auta A dla potomnych: jeśli myślimy o ruszaniu zawiechy, dwa-trzy dni przed lejemy penetratorami i odrdzewiaczami- autopsja...