Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy tu powinno coś być? Natapane z P8 Natapane z P8
  2. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To po weekendzie Natapane z P8
  3. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludu, nie mogę wrzucić żadnych zdjęć z serwera Google. Komunikat o złym formacie się pojawia, a format *.jpg Natapane z P8
  4. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Reklamuj!Tez miałem cycka na oponie i wulkanizator mowi ze nie uznaja ale ja mowie co mi zalezy zadzonilem przyslali kuriera i po tygodniu zadzwonili ze reklamacja uznana co robimy nowa opona czy zwrot kasy wziolem opone. Mialem wtedy 18"nokian zline w moim watku chyba sa nawet foty tego cycka. Bralem z oponeo Czyli muszę ją ściągnąć z auta, kurde i tu jest problem bo nie mam zapasu w 18", mam tylko zimówki...fakJedź na serwis, gdzie montowali i niech kombinują. Natapane z P8
  5. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oczywiście Ile cenisz? Kabelek do podłokietnika ze zwykłym 3,5mm jack'iem?Natapane z P8
  6. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie... Po prostu zastanawiałem sie;-) dopiero uczę się Audi... Kaju, robisz aux do Rns-e? Natapane z P8
  7. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I like it Natapane z P8
  8. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A może się komuś walą po garażu/ piwnicy taki zbiornik z pompkami? Natapane z P8
  9. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te same.Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Wielkie dzięki! Masz u mnie bro...Natapane z P8
  10. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy do xenonu różni sie w wersjach avant / sedan? Natapane z P8
  11. Do wnętrza auta nie potrzebujesz żarówek/diodek z canbusem. Do zewnętrznego oświetlenia (postojówki i tablica rejestracyjna) już tak.
  12. Ja wziąłem pakiecik od Tomnika. O ile led w podsufitce świeci jak led- czyli tak jak powiniwen :-) to czerwone diody w drzwi- to jest genialne! Ledy od w/w mają jeszcze jedną zaletę: panele są idealnie przycięte pod konkretne miejsce i świecą naprawdę potężnie. NIGDY WIĘCEJ CHINOLI! Polecam!
  13. Kolego i jak skontaktowałeś się z Tomnika masz jakiś namiar Tak, adres mail. Poszedł PWNatapane z P8 Poza tym masz i mail i nr telefonu stronę wcześniej. Natapane z P8
  14. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolejny modzik wskoczył na pokład: ledy od Tomnik'a: oświetlenie wnętrza kabiny i bagażnika, tablicy rejestracyjnej, postojówki oraz lampki sygnalizacyjne otwartych drzwi
  15. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakiś czas temu wywaliłem wszystkie wahacze i łączniki z przodu i wystawiłem nowe. Wszelkie stuki, puki i skrzypienia ustały. Natapane z P8
  16. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie musisz wymieniać amortyzatora. Jeśli bardzo chcesz to zrobić zapodaj bilstein b4 albo sachsa pod 1be. Mają skrócony skok i dobrze się to sprawuje z eibachem. Ale jesteś 1500zł lżejszy Czyli wsadzić amorek jak w Ori i obniżam sprężyną. Jednak, to zagadnienie proste się okazało... To po co Audi utrudnia życie kolorowymi znaczkami... Natapane z P8
  17. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ori... Albo w sklepie motoryzacyjnym kup dobrej marki produkującej narzędzia. Yato np....Natapane z P8
  18. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zderzaka musiał bym szukać z czujnikami parkowania... Liczę że uda się dokładkę znaleźć... Natapane z P8
  19. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba poszukam Ori... Natapane z P8
  20. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam dokładki pod dwururkę ;-) i hak odpinany ;-) Natapane z P8
  21. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szybkie pytanie: dokładka zderzaka tył w B6 i B7 są takie same? Natapane z P8
  22. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam prośbę, czy znajdzie się ktoś kto mnie oświeci, jak obniżać auto? Mam zawieszenie 1BA, przód OJJ, tył OYK. Tematy odpowiednie znalazłem, ale ich nie rozumiem... Chciałbym obniżyć auto o 25-30 mm. Ma ktoś może już sprawdzone, wypróbowane zestawy? Np. EINBACH PRO-KIT -30/-30 i jaki amorek? Mechanik wspominał coś o zestawie od KAYAB'y.- podobno mogą być tańsze- ma ktoś w tej kwestii doświadczenie? Będę wymienić amortyzatory i sprężyny.
  23. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Heja.. Kogo przyniosło do Giżycka? Srebrny AVANT, CB na dachu, naklejka Division'u nad reflektorem? Tablic nie zauważyłem... Prędkości były zbyt duże Widziany na ul. Obwodowej ok 8 rano...
  24. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupię dół zderzaka tył, pod dwa kominy, do avanta... ktoś coś? Albo orientacyjna cena i nr części w ASO? I jeszcze jedno. Ktoś mył / czyścił tunel środkowy z tej gumopodobnej substancji. Nie mogę znaleźć tematu... Czym to zrobić i czym pokryć tunel? PlastDipem?
  25. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem umówiony na bixy do swojego b6. I poszukuję zbiornika płynu z dwoma pompkami... Ktoś, coś? Natapane z P8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.