Treść opublikowana przez bartekzks
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
A gdzie takie cuda można dostać /? Jakiś link ??? Ktoś z forum to robi ??
-
B6 DIVISION
W cabrio mi się to nie widzi czy ja wiem, mi się podoba To ten zakup o którym mówiłeś na spocie gokartowym ? V8 ?? Wygląda MEGA !!! Gratulacje !!
-
Sposób na zmniejszenie lub wyeliminowanie spalania oleju
Wstępnie u mnie po problemie , wychodzi na to ,że to moja nadgorliwość i wymiana BT na tez zaworkiem coś spieprzyło .. zmieniłem z powrotem an stary BT i nic nie ubywa prędzej przez 5 tys też 0 .
-
B7 Crew
Wersja podstawowa 590 zl, wejdz na strone zobacz bo masz jeszcze dodatkowe opcje takie jak : Funkcje, wersji standardowej: Wyświetlanie wartości pomiarowych z grup pomiarowych steorwników odczytanych przez magistale OBD lub CAN-bus. Obsługowane są obydwa protokoły KW1281 i KW2000/2089 poprzez k-linię and CAN-bus Odczytywanie, dekodowanie oraz wyświetlanie kodów błędów DTC Kasowanie kodów błędół – DTC Rysowanie wykresów parametru wybranego przez użytkownika Pomiar czasów przyśpieszeń np. 0 – 100 km/h, 0 – 96 km/h, 60 – 90km/h, 0 – 200km/h, itp.. Alarmy – kiedy skonifgurowane przez użytkownika limity są przekroczone. Komunikat powitalny Test Zegarów – przejechanie wskazówkmi licznika do końca skali po włączeniu zapłonu Instalacja Plug & Play, nie trzeba modyfikować fabrycznego okablowania, ewentualnie tylko wystarczy wykonać zakodowanie licznika Bezkonfiktowa współpraca z systemami samochodu Możliwość akutalizacji oprogramowania za pomocą dołączonego kabla USB Gwarancja 24 miesiące wraz z darmowymi aktualizacjami Wersja roszerzona: Obsługo do czterech zewnętrznych czujników pomiarowych dwie termopary typu K do pomiaru temperatur np. EGT, paliwa, IAT, CHT (glowicy) dwa czujnik z wyjsciem napięcowm np dla ciśnienia oleju, prędkości obrotowej turbiny, czujnika ciśnienia istnieje możliwość obsługi również czujnika z wyjściem rezystancyjnym np w celu obsługi popularnych czujników ciśnienia oleju zintegrowany przekaźnik do sterowania dowolnego obwodu w przyszłości dodatkowa pamięć danych na pliki, rozbudowane bazę kodów błędów, dodatkowych grafik, logowania logowanie w tle gwarancja roszerzona do 36 miesięcy z darmowymi akutalizacjami Wersja na zamówienie - możliwwe dodatkowe moduły np: Wewnętrzy czujnik ciśnienia MAP do pamiaru doładowania do 3Bar i podciśnienia dolotu od ~0.15Bar (od 22inHg do 45psi doładowania) interfejs bluetooth do logowania szybki GPS z akutalizacją pozycji 10Hz Inne funkcje do uzgodnienia np. Valentine 1, sterownie N75, sensor zawartośi etanolu w paliwie, szerokopasmowa sonda AFR wraz ze sterownikiem
- B7 Crew
-
2.0 TFSI dodatkowa/lub większa chłodnica oleju
O tym cudzie mowa : http://allegro.pl/audi-a4-8e-rs4-chlodnica-dodatkowa-wody-oleju-i5535622614.html Z montażem może coś wiesz jak jest , łatwo ?? Dużo rzeźby ?? Pozdro
-
dokładka co sądzicie ?
Co ot za lotka ORI jakaś ?? Jaka cena ?? Można link do niej?? Lub nr częsci ? pozdro
-
B6 DIVISION
Jasne że tak jest u mnie w mieście w Skodzie niektóre graty( częsci silnika 2.0 TFSI bo to było montowane i VW i i Skodzie też o raz innych podobnych elementów) są taniej niż w VW , ale nie które muszę tylko w VW i tam jest drożej zamawiać bo w skodzie typowo do AUDI nie kupisz bo nie mają autoryzacji tka jak na VW niestety , Teraz budują SALON AUDI zobaczymy jak tam będzie
-
B6 DIVISION
Ten komplet w ASO kosztuje dużo mniej, ale ludzie wolą dalej szukać po allegro Nie wiemm jak u Ciebie w okolicy w ASO ale według http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/ 8E1819447 - 107.07 8E1819422 - 35.21 Z allegro z dostawą do domu jest taniej.
-
B7 Crew
Tak cały, ktoś już ramkę malował... akurat potrzebowałem kupić, bo mój dostał... Pokrętło chyba z golfa ale pasuje też z A3 i TT http://allegro.pl/atrapa-audi-s4-b7-05-08-i5415185951.htmlwysyłka była w cenie Same pokrętło ? Wyciągam i montuje do Swojego włącznika ??
- B7 Crew
-
B7 Crew
Ja już zakupiłem jeszcze teraz tylko akcja POMPKI ( zachciało się xenon'ów) albo około 700-800 na ori lub przeróbka z A3 no i Grill tylko i wyłącznie S4 BLACK 1250 zl NOWY ale jak używka na allegro jest za 1100 i to srebrna to okazja ten czarny
-
B7 Crew
Zderzak nawet jesli będzie pasował to będzie to kiepsko wyglądało bo jest szerszy RS ma też inne błotniki szersze jak dobrze pamiętam no i inne elementy , progi itd ..... A grill z RS'a pasuje do zderzaka S Line/S4 Przydaje sie : http://www.a4club.pl/index.php?topic=14401.0
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No to już za dużo jak dla mnie chyba choć podpytam mechanika czy ogarnie to . Jest jakiś zestaw do A4 B7 Sedan Quattro na tył P&P 330 mm co wchodzi bez toczenia tarcz ? Ewentualnie mogę coś pozmieniać żeby było P&P ale to bym wtedy oprosił o łopatologiczne wytłumaczenie dokładnie co i jak ? Bo ja tego nie będe robił bo zdolności brak a mechanika nie chcę doprowadzić do białej gorączki ,że zostawię go na pastwę losu słowami "masz to da się założyć "
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A ok czyli dziękuje to ta opcja odpada A słynne ZR18 na przód do A4 B7 podejdzie bez rzeźby P&P czy też nie ??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie a a jak wygląda sprawa z montażem takiego cuda : http://allegro.pl/zacisk-zaciski-hamulcowe-tyl-vw-touareg-7l-3-0tdi-i5096464162.html lub z 5.0 TDI , 4,2 TDI BM5 to jedno i to samo tak ?? Do A4 B7 Sedan Quattro to wsadzę Jakie osłony trarcze 330mm?? klocki ?? Jakie felgi wtedy minimum 18 ?? Czy w 17 to upcham ? Może pytania banalnie proste ale wybaczcie gdyż kompletnie się nie znam i chcę wiedzieć dokładnie co i jak żeby potem nie było AŁA.....
-
2.0 TFSI dodatkowa/lub większa chłodnica oleju
Witam tak jak w tytule chciałbym się dowiedzieć montował ktoś /? Jest możliwość ?? Jak to wygląda /? Pozdrawiam
-
Grill BLACK S LINE czy S4
Mi bardziej z S4 czarny się podoba niż RS'owy
-
B6 DIVISION
polecam http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/
- B7 Crew
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Witam mam pytanko co od tej gałki jaki ona ma kolor czarny ?? Mogę prosić link do aukcji może być np. A tak przy okazji ładne autko jakbym Swoje oglądaj też USA wersja Pozdro
-
B7 Crew
Dla pewności one podejdą na przód do zderzaka S line dwa i dwa Grill albo S4 lub S line A4 b7 2005 http://allegro.pl/show_item.php?item=5232428767&msg=Obserwujesz+t%C4%99+ofert%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=2588db2f0d2284939d6df5b28ebc72fd553da4b654bb8a05ab6d91f2d6ed1ca0
- B7 Crew
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam jakie czujniki będą do A4 B7 Sedan na przód dwa w zderzak i dwa w grill też 4B0 919 275 B ??? Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Widzę tu ciekawe propozycje