Treść opublikowana przez bartekzks
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Witam Mam pytanie . Mam Audi A4 B7 ze stanów z "płetwą-anteną" na dachu i RNS'E w środk u( podejrzewam , że nie fabryczny ) muszę dokupić ( jeśli tak jak go podłaćzyć do radia ?? ) czy mam taki wzmacniacz?? oraz druga pytnaie mogę RNS'E podłaćzyć pod tą plłetwę ?? Jak to ię robi ?? prosze o pomoc i wyrozumiałośc mam A4 od 3-4 dni uczę się dopiero Pozdrawiam
-
Teleskopy klapy RS4 B7 Sedan
Wiytam i jak tma kolego masz już ten nr?? Bo moja klapa też się nie podnosi a bardzo by sie przydało takie cudo Pozdrawiam
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Bo szukam takiego na NAVI , WEBASTO , TELEMATIC I FIS'aI i a tego z nr 8E0 919 721 F nie ma na allegro dzieki za pomoc
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
tylko bez WEBASTO i NAVI ???
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
wITAM CO OBSŁUGUJE TEN PANEL 8E0919721DNAVI CO JESZCZE?? POZDRO- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Hej pytanie pytanko takie w sumie kilka : Mam Audi A4 B7 ze stanów z "płetwą-anteną" na dachu i RNS'E w środku( podejrzewam , że nie fabryczny ) . Muszę dokupić taki wzmazniacz http://a4-klub.pl/in...-a4-b6b7-sedan/ ( jeśli tak jak go podłaćzyć do radia ?? ) czy mam ten wzmacniacz?? Druga pytanie mogę RNS'E podłaćzyć pod tą płetwę ?? Jak to się robi ?? Dzisiaj mija siedem dni od zakupu A4 wie uczę się dopiero proszę o wyrozumiałośc bo domyślam sie ,że nie raz padło takie pytanie ale szukałem z 2 godz w róznych tematach i lipa Pozdrawiam- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam Mam pytanie RNSE nie ledowy to taki z tym czerwonym wyświetlaczem ?? Bo się nie orientuje czy każdy kolorowy to LEDOWY już ?? Pozdrawiam- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam Mam pytanko do B7 rozmiar opon w ORI to : 205/55 R16 215/55 R16 235/45 R17 235/40 R18 235/35R18 225/45R17 215/50R16- Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
z tych pompą którą byś polecił najbardziej ??- Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Co byś polecił ?? możesz podać konkretny nr lub nazwę albo link do aukcji będę bardzo wdzięczny Czy ta będzie ok 06A 145 710N z silnika APX/BAM 225 konnej audi TT ??? Czyli N75-J z Audi RS2 nie muszę kupować . Jak kupię coś polepszy czy będzie bez zmian bo sugeruje i opieram się na tym : http://sprawdz.auto.pl/modyfikacje-1-8t/ dzięki za szybką odp- Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Panowie w !.8 T na około 250 może ciut więcej seryjna pompa paliwa podoła czy myśleć o czymś mocniejszym lepiej ( wole mieć zapas a nie , nadwyrężać do granic możliwości ) co polecacie ?? O wymianie DV'ki i Zaworu Turbiny pomyśleć lub wymienić wypada /? jestem początkującym w te klocki dlatego proszę o wyrozumiałość- Uchwytu na kubek CHROM z PODŚWIETLENIEM
Podizękował I pan z allegro powinien w łep dostać bo upierał się że ten z K co on ma jest podświetlany dobrze , że się wstrzymałem Przy okazji nie ma nikt takiego z L na sprzedaż ?/ pozdrawiam- Uchwytu na kubek CHROM z PODŚWIETLENIEM
Witam Panowie ktory nr Uchwytu na kubek CHROM z PODŚWIETLENIEM jest prawdiłowy : 8E1 862 534 L 8E1 862 534 K ? POZDRAWIAM- Zasada działania automatycznej klimatyzacji
Witam czy każde A4 b7 ma czujnik nasłonecznienia ?? pozdrawiam- Czujnik nasłonecznienia A4 B7
Witam czy każde A4 b7 ma ten czujnik ?? pozdrawiam- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Panowie ktory nr Uchwytu na kubek CHROm z PODŚWIETLENIEM jest prawdiłowy : 8E1 862 534 L 8E1 862 534 K ? POZDRAWIAM- Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
Witam Panowie mam pytanko taki zestaw zawieszenia podejdzie do 1.8t lub 2.0 tfsi z QUATTRO ?? ZAWIESZENIE AUDI A4 B6 B7 S-LINE ORYGINALNE 1BA BE (5036323632) - Allegro.pl - WiÄ™cej niĹź aukcje. ( w tej aukcji chodzi mi o ten zestaw "A4 B6 B7 KOMPLET PRZÓD I TYŁ s-line 1BE (1-3foto) - 400 ZŁ" ) lub http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-zawieszenie-s-line-1be-1-9-tdi-1-8-t-i5028564275.html lub Amortyzatory przĂłd tyĹ‚ komplet 1BE AUDI A4 B6 1,8T 1,9TDI sedan Sokołów Podlaski • OLX.pl (dawniej Tablica.pl) ?? i Pytanko bo się nie znam to jest 1 BE ( -20 MM) ( jakie oznaczenie kropek na prezynach ma 1 BE ??) http://olx.pl/oferta/sprezyny-tylne-do-audi-a4-b7-2-0-tfsi-quattro-CID5-ID8p1TH.html#6081e7a578 http://olx.pl/oferta/amortyzatory-przednie-do-audi-a4-b7-2-0-tfsi-CID5-ID8pAkR.html#6081e7a578 Proszę o pomoc !! pozdro- Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
skrzynia musi być z 2.0 tfsi czy moze byc z innego benzyniaka /?? Bo rozumiem ze diesela odpada. Ktoś z forum ma lub wie gdize dostane graty do SWAPA ( chętnie kupię cały komplet )???- Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
na manuala z Q chcę przejść bo teraz siedzi tam tiptornic z Q ( przypomnę auto ze stanów . Żadnej róznicy nie ma??? )- Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Witam . Mam pytanko . Jak mam A4 B7 ze Stanów ze skryznią Tiptronic 6 biegow z QUATTRO i chce przejść na manula co potrzebuje mogę prosić listę części ewntualnie link do tematu ?? bardzo proszę o w szelkie info lub porady na pw lub tu !!- "Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Witam mogę prosić o dokładny komplet częsci uszczelki i wszstko co potrzebne do wymiany tego napinacza i łańcucha- Roleta elektryczna sedan
Widziałem ceny i , usiadłem postaje szukać używki ...- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
rozumiem ,że ta ramka musi byc ? ? Czy bez da się tablice zamontować bo takie cudo 258 zl w ASO :/ a używek brak .... Pozdro i dzięki za pomoc- Roleta elektryczna sedan
Witam Ma ktoś nr tej półki do rolety ?? Bo ona jest inna niż ta bez tak ?? Mam okazje kupić roletę ale bez półłki warto ?? Da się jakoś zamontować? Pozdrawiam - Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7