Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gac3k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gac3k

  1. Eee to nie próżnowałeś. Wycieraczka Q5 - czyli ramię + guma zakładane na ten stożkowy wieloklin? Po wiela Cię wyniosło bo w nowej B6 Avant muszę ramię wymienić bo pewnie jak w starej B6 pękło na wieloklinie. Halogeny - jak z demontażem? Trzeba tunel i ściągać osłonę pod silnikiem? Alusy - TYLKO NIE TO!
  2. Witajcie Przedstawiam Wam moją ślicznotkę. W skrócie: + V6T + + . To już moja czwarta Audica a trzecia A4'ka. Poprzednie projekty (fotki na dole tego posta): A4 B6 Avant (sprzedana znajomemu), A4 B7 Sedan (nadal w moich rękach ale pod obcasem Żony). Furka zakupiona od klubowicza adifek. Wyposażenie: 2.5 TDI V6 BAU 180KM + większe koło w turbince Quattro TipTronic Zawieszenie 1BV Bixenon z soczewkami z B8, DRL, CLH Zderzak tylny S4 z czujnikami parkowania Końcówki Ulter 90 S-Line zewnętrzny i wewnętrzny E4J Fotele półskóry speed w pełni elektryczne, przednie grzane Pakiet światło Szyberdach Ciemna podsufitka RNS-E Bluetooth High Bose + dodatkowy subwoofer z Audi Q5 Lusterka automatycznie składane, fotochrom, grzane, blendy podświetlające A6 C6 Pełny fis z panelem menu (przewietrzanie) Tempomat Kierownica B8 S-Line + łopatki F1 ! Ciemne szyby Koła 18" DTM + 16" Alu ORI zima Dokładka Leon Cupra Spryskiwacze mgiełkowe grzane Wykonane: LED wnętrza i tablicy rejestracyjnej - DONE Wymiana zamka drzwi - DONE Wymiana przełącznika świateł na chrom - DONE Regeneracja reflektorów, soczewki zmienione na Bix z B8, żarniki Osram cool blue - DONE Zaślepka włącznika fotochrom - DONE Regeneracja lampki bagażnika - DONE Oleje, filtry 2x - DONE Wymiana anteny dachowej rekinka po nieudanej próbie kradzieży - DONE Detailing lakieru STAGE 1 - DONE Tunel 2DIN bez uchwytu na telefon - DONE Wymiana silniczka tylnej wycieraczki oraz zamka - DONE Nowy akumulator - DONE Nowe dywaniki - DONE Nowe świece żarowe BERU - DONE Nowy zbiorniczek płynu chłodniczego - DONE Plany TODO: Naprawa/wymiana fotela kierowcy - PENDING (w trakcie dogadywania szczegółów) Naprawa niedziałającego składania lewego lusterka oraz podświetlenia A6 C6 Malowanie kilku elementów (klapa, zderzak, 2 nadkola z tyłu) pod pierwszym etapie detailingu Wishlist czyli może kiedyś: Grille S4 Hamownia 4x4 Recaro, grzana tylna kanapa Kamera cofania, TV Program 200+ 19" RS lub Pompei Na razie tyle pięknie się prowadzi. Poprzednicy dbali i nie oszczędzali. Jak tylko się ogarnę i będzie cieplej porobię więcej fotek. Spalanie zweryfikowane: 8-10l. Daily 9.0 l/100. Pozdrawiam Gac3k Poprzednia A4 B6: Drugie aktualne auto B7 2.0 TDI po swapie z BLB , które użytkuje żona: Pozdrawiam
  3. I'm back. Co tu się odpazdania ? Poka poka. P.s. Kupiłem B6 Avant V6 Q Tip
  4. Witajcie Trochę mnie tu nie było. W międzyczasie zakupiłem A4 B6 S-Line. Będzie o nim temat w B6tkach. A4 B7 oczywiście zostaje :). Poniżej fotka. Musiałem zdjąć bo kupiłem 3szt, jedna mi spadła i się stłukła... a dwie były w różnym odcieniu (ewidentnie jedna to błąd przy produkcji) i jedna świeciła na biało a jedna na niebiesko i dowodzik by leciał. Poniżej fotka tej świecącej poprawnie na biało. Moim zdaniem warto kupić kilka sztuk i przetestować. Jest to żarówka z pomalowanym kloszem.
  5. Gac3k odpowiedział(a) na kolunio1 temat w Audi A4 B6/B7
    Zrezygnowalem, trzeba by ciąć materiał foteli. Po testowaniu bez zaślepek muszę przyznać że są one zbędne. Fotelik wchodzi jak woda w gąbkę hehehhe
  6. A więc sporo dodatkowych rzeczy wpadło: -wymiana kompletnej wykładziny -montaż BT oraz mikrofonu -wymiana żarówek postojowych na LED -wymiana żarówek DRL na xenon look Oczekuję za nakładką ręcznego oraz mieszkiem w pikowanej skórze Niedługo wrzucę jakieś fotki
  7. Gac3k odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Tak dokładnie chodzi mi o chińczyka bo jak będę wymieniał wykładzinę w swojej furze to przy okazji wyciszę podłogę i położę przewody pod kamerę
  8. Gac3k odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Panowie pytanie czy ta kamerka w uchwyt od otwierania podchodzi do B7 sedana?
  9. I jak ruszyło się coś w weekend? Ja miałem felgi zakładać lato ale inne prace przydomowe wytrąciły mnie z tego zacnego celu... Do tego wykładzina przyjechała z dziurą więc zamawiam gdiześ indziej a tą odsyłam... Co z tą multifunkcją? Chcesz do mnie przyjechać na kodowanie i podłączanie ?
  10. Spoko zapraszam. Godzinka i po temacie nawet nie. (O ile airbag nie wystrzeli he he he) Adaptacja G85 zakończona powodzeniem! Update 2017.02.26 Zakupione: -mikrofon BT -cała wykładzina -obudowa pod tempomat Update 2017.03.14 Zwrócona do sprzedającego: -wykładzina - miała uszkodzenie-przetarcie Zamówiony: -kompletny rozrząd contitech -poduszki silnika obie -poduszka skrzyni biegów -podszybie od strony wycieraczek -osłona akumulatora z zaślepką -Karcher K5 do mycia Myjka Letni setup zawitał Paczuszki z allegro Instalacja osłon
  11. O widzę coś się dzieje taką samą kierę bedziemy mieli. Jest naprawdę fajna. P.s. Jak ściągnąć ten szeroki czarny dyfuzor (kratkę ściekową) ten od wycieraczek? Ściągamy zaślepki wycieraczek, wycieraczki z wieloklinów ściągamy i plastik można ściągać ?
  12. Siema Hahah. Tak jak mówisz hajs raczej na Bejbiczka oraz na budowanie się zbieram... ale! dziś zamontowałem multifunkcję i śmiga. Problem tylko z czujnikiem skrętu bo się nie skalibrował jak w B6 od strzała. Pewnie w tygodniu będę myślał jak to adoptować/kalibrować. ZErknę za chwilę do Ciebie
  13. Może manetka nie ma już styku ? Nie ma sygnału że trzeba lać więc nie leje. A czy wtedy też nie powinno byc problemu z wycieraczkami? Podnieś wycieraczki, odpal furę, i spróbuj tylko spryskać przednią szybę i czekaj (wycieraczki mają być w pozycji wyłączonej). Jak nie poleci woda a wycieraczki po x-sekundach się ruszą to stycznik w manetce jest ok bo auto dostało sygnał 'pryskaj' hehe
  14. Hmmm ja u siebie listwy ale progowe - aluminiowe doprowadziłem do dobrego stanu używając wełny stalowej (wszystko w moim temacie). Wydaje mi się jednak że na dekory to będzie za gryby atak. Raczej pasta polerska z grubymi drobinami i czyszczenie padem wzdłuż o ile 1nk to szczotkowane alu ? Ja mam WW4 i to szczotkowane jest.
  15. Może manetka nie ma już styku ? Nie ma sygnału że trzeba lać więc nie leje.
  16. O to to to to. Super. Dziękuję za info.
  17. Lusterka zewnętrzne ściemniają się analogicznie lewe i prawe. Sygnały do tych lusterek są zmostkowane i steruje nimi lusterko wewnętrzne. Dlatego jeśli jedno lusterko zewnętrzne się ściemnia, a drugie nie, to oznacza problem z podłączeniem lub z samym szkłem. Fotochromu się nie koduje, więc to nie jest powód na pewno. Także według mnie to musi być zbieg okoliczności, że akurat w dwóch różnych autach, które posiadasz, nie działa prawe lustro. Swoją drogą, w B7 występowały szkła z obwódkami? Wydaje mi się, że nie, także może było coś grzebane i dlatego nie działa. Zewnętrzne lusterka nie mają czujników, więc nie wiem jakim cudem ściemniły Ci się lusterka jak zaświeciłeś latarką bezpośrednio w lewe lustro Wewnętrzne lusterko ma czujnik obok włącznika i to jest jedyny czujnik, który generuje sygnał ściemnienia luster. Jeśli było grzebane w drzwiach i raz działa ściemnianie raz nie to sprawdź połączenia. Kable lubią pękać w harmonijce łączącej karoserię z drzwiami. Dziękuję za wyjaśnienie. W drugim aucie, które jest z USA możliwe że było grzebane
  18. smuteczek.
  19. masz małe lusterko? zobacz czy spod pokrywy zaworów tam ładnie sobie nie ścieka
  20. Panowie pytanie może banalne. Mam w domu 2 x B7 jedna EU/PL jedna USA, obie mają fotochromatyczne boczne i wewnętrzne lusterka + czujnik światła. Wersja USA - posiada czarne obwódki na lusterkach, grzane, składane Wersja EU/PL - bez obwódek, grzane, składane W obu podczas jazdy nocą ściemnia się tylko lewe lusteko zewnętrzne oraz środkowe. Prawe zostaje tak jakby nieściemnione. Czy to błąd? Problem z kodowaniem? Czy tak ma być?
  21. Wjedź na tunel, ściągasz osłony i szukasz. U mnie był banał. Poprzedni właściciel wymieniał rozrusznik i mechanik nie dokręcił stalowego węża powrotnego z turbinki i olej się ładnie sączył. Klucz 22, dokręcenie i jest gudi. Druga sprawa ciekło mi z pokrywy zaworów, 50zł uszczelka + benzyna + patyczki do uszu do wyczyszczenia wszystkich rowków, dokręcenie 10Nm i problem solved!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.