Treść opublikowana przez Zbychuwow
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Te czarne fajne Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
No ja potrzebuje coś krótszego niż eibach bo nie wyda mi tej wysokości co chce ustawić, talerz w ori amorze jest dosyć nisko także może się okazać że zjade gwintem na sam dół i dalej bd koza Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ta krata fajna ale do VW a przecież to 0000 i to VW powinien brać przykład , ale co gust to gust [emoji5] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 1.8T Kłatrówka | Wer. USA
Mnie czeka to samo, jeżdżę bez wspomagania 3 miesiąc Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Jest dramat Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Tu już nie rozchodzi się o to czy avant czy sedan ale to żeby znaleźć sprężyny do quattro Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Wciąż szukam jak coś
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Co myślicie obskoczy? Trochę inny nacisk osi jest raczej Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
pw
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Teoretycznie takie same, sztywność może być inna a masz coś? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Koledzy czy ktoś pomoże potrzebuje na gwałt sprężyn do gwintu na tył
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Na razie drobne rzeczy do przodu ---> lusterko z angola, drobne naprawy nie ma kiedy zrobić porządnej sesji kiedyś tylko uchwyciłem ładny zachód słońca print screen windows
-
[ALL B5] A4 B5 sedan Wisienka 1.8 ADR
Kolego papier wodny w rękę i pasta do tego wydechu bd dużo lepiej u mnie tak to wygląda free photo hosting how to use print screen jpg images
-
A4 B5 1.8T Kłatrówka | Wer. USA
Jest gdzieś na forum temat z tymi uszczelniaczami, ogólnie z demontażem tego zaworu dystrybucyjnego
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
W czym ta pompa lepsza od tej S4? [emoji5] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Co to za pompa? I to drugie to co?
-
A4 B5 1.8T Kłatrówka | Wer. USA
Chodzi mu chyba o uszczelniacze na zaworze dystrybucyjnym (rotacyjnym) w przekładni To blokowanie może być tym właśnie spowodowane
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Setup na razie niestety zimowy :/ Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Tak na wkręty, z przodu spoko pasuje z bokami jest trochę rzeźby żeby to dopasować sensownie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Dawaj machniom chętnie się zamienię od razu z dokladka bd miał Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Jak oglądałem w internecie na zdjęciach to miałem mieszane uczucia ale po zamontowaniu jestem bardzo mile zaskoczony
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Przedweekendowy modzik, wyszło spoko wg mnie
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Na styk przed świętami dopiero auto do mnie wróciło od lakiermana i w sumie jestem zadowolony na razie nie miałem czasu na jakąś konkretną sesje po myciu bo i ani pogody ani czasu piątek i sobota przesiedziana w garażu na dopinanie temacików, montaż grilla bo odświeżałem ramkę, dokładka do zderzaka wpadła, nowe podświetlanie do tablicy LED (bo stare zgniło) niestety nie pasowało i trzeba było rzeźbić, w zasadzie nie wiele więcej nawet nie wysprzątałem na święta Do tego trzeba było podrolować nowe błotniki no i opuścić furę bo lakiernik po założeniu nowych seryjnych błotników nie mógł wyjechać z hali żeby nie uszkodzić błotników musiałem dowieźć klucz i podnieśli panowie do góry no i trzeba było coś z tym zrobić na święta Zdjęcia zaraz przed zabiegiem opuszczenia auta także docelowo przód leży 1cm z hakiem niżej Spoiler na klapę to jakaś porażka chyba trafił mi się najgorszy na allegro i chyba niestety zrezygnuje z niego mimo że został polakierowany W końcu proste nie zapyziałe błotniki W końcu BUZIEEEE WIIIIDZE W TYM TĘCZU!
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
No to będzie pieknie Też mi to koło często po głowie chodzi będzie sztos
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Ja przy dystansie i pierścieniu centrujacym miałem problem z biciem kół, bo rzeczywiście wystaje go trochę mało ale wystarczająco jak felga ma odpowiednie centrowanie ale z pierścieniem bywa różnie u mnie wchodził i felge z 2 mm głębiej niż powierzchnia gdzie felga się styka z tarcza ham i problem był, wyrzuciłem dystans i było po problemie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka