Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezet202

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pezet202

  1. Też tak miałem jak zaczynałem, że wszystko chciałem na już. Ale jak mówisz są ważniejsze priorytety Teraz wole pomału a skutecznie do celu i zawsze coś się ogarnie a przy pomocy znajomych tańszym kosztem i przy ich wskazówkach można wiele zdziałać Takie spotkania w rodzinnej atmosferze są bezcenne Również nie sądziłem że spotkam takich sympatycznych ludzi Cieszę się że wszyscy są zadowoleni i że spotkanie się udało
  2. Również Wielkie Dzięki że przyjechaliście Bardzo miło było Was poznać Do zobaczenia wkrótce
  3. Ekipa pierwsza klasa :-) sporo rzeczy mozna sie dowiedziec i rozkminic na takich spotkaniach :-) a najwazniejsze poznac Super Ludzi :-) Cora bedzie nastepny razem :-) Dzieki i wzajemnie :-) Widac ze sporo pracy w auto wkladasz :-) pamietaj pomalu a do Przodu:-) Zaciski pewnie tak zrobie:-)
  4. Zlot rodzinny z grillem na Słonnym z kolegami Danny' oraz sgn1808 . Pozdrowienia dla Was i Kobiet Chłopaki grzebią przy aucie a dziewczyny na leżakach relaks Czekam na kolejne spotkanie
  5. Fajna sztuka powodzenia w modach i dużo funduszy
  6. Jak mi się skończy z megsa, to spróbuję Gyeon Tire
  7. za***iście wyszło nie mogę się doczekać aż u siebie zamontuje taki wydech W sobotę będziemy oglądać i wypytam Cie wszystko Teraz inaczej już auto wygląda
  8. Ja używam i polecam MEGUIARS - Endurance Tire Gel
  9. Dobry, ale lepszy Meguiars Glass Cleaner :-)
  10. pezet202 odpowiedział(a) na krh temat w Audi A4 B6
    Lepiej szukać w kolorze, tylko w stanie do założenia. Jak nie to szukaj w innym kolorze i jak mój znajomy pomaluj plastidip i też będzie
  11. pezet202 odpowiedział(a) na burdzi temat w Audi A4 B6
    JA również na kleju do szyb mam i trzyma się super
  12. Spoko:-) a jaka srednica montazowa? Bo sam musze zamowic, i sie wacham czy buzzer czy ulter :-)
  13. W piwnicy mam półki porobione na kosmetyki samochodowe :-) a reszta gratow ledwo sie miesci :-D musze pomalu brac sie za montaz :-D
  14. Shiny GARAGE lepiej sobie darować kosmetyki, chociaż piana aktywna może być i środek do owadów
  15. Jestem tego samego zdania, okrągłe lepsze w tej budzie a to zdjęcia audi kumpla z okolic
  16. Nono 220 to juz fajnie :-) Zdjecie z widokiem Przemysla super:-) gdzie to jest? Kopiec?:-) jaka srednica montazowa ulterow? Spawales je do wydechu? Mam nadzieje ze w koncu uda sie zlot w sierpniu :-)
  17. Ja pod koniec miesiąca daję dokładkę na 2 kominy do malowania i będzie montaż. A potem wydech z 1.8T wleci na pokład na początku września i końcówki Ulter 90
  18. Sporo osób używa Shiny Garage, a adbl super pachnie osobiście mam oba i używam na zmianę
  19. Popieram, lepiej dołożyć i kupić s-line nawet kup porysowane , to zrobisz je plasti-dip czarny mat i będzie git
  20. Przyszła paczka z kolejnym zestawem kosmetyków
  21. ADBL YETI TROPICAL masz za około 85zł Shiny Garage Fruit Snow Foam za około 70zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.