Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha70

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha70

  1. Krycha70 odpowiedział(a) na QQ temat w Audi A4 B5
    tak
  2. Krycha70 odpowiedział(a) na mo2 temat w Audi A4 B5
    nie ma reguly jak wtryski podlewaja to i trasa nie pomaga
  3. jak w temacie. czemu? "cos jest zepsute,?
  4. Krycha70 odpowiedział(a) na jack3631 temat w 1.9TDI
    ale ori nowe to nie ustawiane. roznica jest
  5. Krycha70 odpowiedział(a) na jack3631 temat w 1.9TDI
    ale ori nowe to nie ustawiane. roznica jest
  6. ecu inne i wtryski ma jak z sdi
  7. Krycha70 odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    czujnik temperatury plynu sie. klania. albo ten w nastawniku swiruje. mam nowe takie czujniki jak cos
  8. jak dobre sie trafia to lepiej ori. podrobki to już inne nastawy itp. bedzie tez gorzej z komfortem jazdy
  9. Krycha70 odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    radze sprawdzic stan akumulatora. u mnie jak aku byl w polowie zmarnowany byly cuda z drganiami przeladowaniem itp. nowka centra futura zalatwila sprawe. stary aku. mial 6 lat to juz mu starczy zywota
  10. Krycha70 odpowiedział(a) na jack3631 temat w 1.9TDI
    po regeneracji to nie nowe. boscha gdzie masz w środku wszystko nowe a nie nowa koncowke i jakas lipna regulacja ciśnien i zapewne w tej cenie to wzm sa. bosch 1 zestaw to 220zl
  11. to te febi chyba podrobki mieliscie. wagowo febi sa ciezsze. maja sztywniejszy sworzen oraz odlew alu jest lepszy. u mnie febi gorne w przedlifcie przezyly 6lat. ms 2 lata i juz pukaly. wniosek nasuwa się sam
  12. Krycha70 odpowiedział(a) na TnX temat w Audi A4 B5
    to szit. wystarczy???
  13. trw. lmo. moog. febi. swag. mayle innych nie kladz chyba ze na handel
  14. Krycha70 odpowiedział(a) na jack3631 temat w 1.9TDI
    mam od afn nowe bosch składane w Niemczech 800zl i twoje
  15. Krycha70 odpowiedział(a) na karaluch8 temat w 1.9TDI
    dobra jest z olejem i jeśli nie spaeciala i nie leci to jest ok
  16. a 2 masa którą ma ten. moj ahu obecnie jest w bdb stanie. stanie sie cos temu sprzeglo?
  17. na gore szkoda kasy pakowac lmo. górne nawet ms wytrzymują 60k po dziurach. na dol tylko lmo trw moog na końcu febi. a górne to. ms starczy przynajmniej ci dolne nie padno za szybko. bo jak gorne masz lmo a dolne juz takie sobie to padna dolne. lepiej gore mieć mniejszej jakosci a dół dobry
  18. ruvilee to pakowacz razem z bosch. nie wiadomo co ci spakuja. jak bedziesz mial szczęście to wsadza np teknorota wloskiego. lub swaga niemieckiego. jak bedziesz miał pecha to ci wsadza jakies chinskie średniej jakosci. u siebie dolne mam ori trw górne nowe febi za 600zl za 4szt. są bardzo sztywne. nie ma porównania do. podróbek, że ręką je ruszasz jak chcesz i gumy widać ze sa super jakości
  19. a jak ja mam serię ahu 90 km 2000r polift katalizator jeszcze jest. wtryski z afn mam nowe bosch leza i czekaja na montaż. plus program ile km można uzyskać. i czy program mi zrobia po kablu czy trzeba sterownik wyciągnąć i lutowac chipy,??
  20. N75

    Krycha70 odpowiedział(a) na robert 3024 temat w 1.9TDI
    mozesz i n18 założyć. u mnie tak bylo i jedzilo tak samo jak na ori
  21. być może nastawnik masz uszkodzony .lub zasyfiony
  22. Ta oczywiscie . I lm pada czasami po 30tysiach .to juz lepiej kupic ms za ponad 2x mniej
  23. Ja po tylu wymianach wahaczy ani razu zbieznosci nie robilam i jest dobrze .nie sciaga .opon nie tnie .jedzie prosto bez trzymania kiery .to cos nie halo z tymi autami macie .zbieznosc w b5 to mit.
  24. jak do dzwonienia itp to zaden dotykowy .no bo po co . windowsa odradzam . problem to pozniej sprzedac .
  25. tylko g2 mini jest ok z kitkatem z lizakiem tragedia to chodzi. ale soft latwo jest wgrac jak cos.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.