Treść opublikowana przez Krycha70
- Wtryski
-
Notlauf AFN
nie ma reguly jak wtryski podlewaja to i trasa nie pomaga
-
popielniczka sie nie zamyka 2 lift
jak w temacie. czemu? "cos jest zepsute,?
- Wtryski
- Wtryski
-
Czym różni się Aff od 1z ahu
ecu inne i wtryski ma jak z sdi
-
Drgania na wolnych obrotach
czujnik temperatury plynu sie. klania. albo ten w nastawniku swiruje. mam nowe takie czujniki jak cos
-
Sprężyny Używane czy Nowe ? ( b5 )
jak dobre sie trafia to lepiej ori. podrobki to już inne nastawy itp. bedzie tez gorzej z komfortem jazdy
-
Drgania na wolnych obrotach
radze sprawdzic stan akumulatora. u mnie jak aku byl w polowie zmarnowany byly cuda z drganiami przeladowaniem itp. nowka centra futura zalatwila sprawe. stary aku. mial 6 lat to juz mu starczy zywota
- Wtryski
-
Jak wielowahacz, to jakiej firmy ??
to te febi chyba podrobki mieliscie. wagowo febi sa ciezsze. maja sztywniejszy sworzen oraz odlew alu jest lepszy. u mnie febi gorne w przedlifcie przezyly 6lat. ms 2 lata i juz pukaly. wniosek nasuwa się sam
-
Wahacze firmy GH
to szit. wystarczy???
-
Jak wielowahacz, to jakiej firmy ??
trw. lmo. moog. febi. swag. mayle innych nie kladz chyba ze na handel
- Wtryski
-
Poduszka silnika
dobra jest z olejem i jeśli nie spaeciala i nie leci to jest ok
-
Audi a4 b5 1.9 AHU na 110 km
a 2 masa którą ma ten. moj ahu obecnie jest w bdb stanie. stanie sie cos temu sprzeglo?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
na gore szkoda kasy pakowac lmo. górne nawet ms wytrzymują 60k po dziurach. na dol tylko lmo trw moog na końcu febi. a górne to. ms starczy przynajmniej ci dolne nie padno za szybko. bo jak gorne masz lmo a dolne juz takie sobie to padna dolne. lepiej gore mieć mniejszej jakosci a dół dobry
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ruvilee to pakowacz razem z bosch. nie wiadomo co ci spakuja. jak bedziesz mial szczęście to wsadza np teknorota wloskiego. lub swaga niemieckiego. jak bedziesz miał pecha to ci wsadza jakies chinskie średniej jakosci. u siebie dolne mam ori trw górne nowe febi za 600zl za 4szt. są bardzo sztywne. nie ma porównania do. podróbek, że ręką je ruszasz jak chcesz i gumy widać ze sa super jakości
-
Audi a4 b5 1.9 AHU na 110 km
a jak ja mam serię ahu 90 km 2000r polift katalizator jeszcze jest. wtryski z afn mam nowe bosch leza i czekaja na montaż. plus program ile km można uzyskać. i czy program mi zrobia po kablu czy trzeba sterownik wyciągnąć i lutowac chipy,??
-
N75
mozesz i n18 założyć. u mnie tak bylo i jedzilo tak samo jak na ori
-
[AFN] Migająca kontrolka świec żarowych
być może nastawnik masz uszkodzony .lub zasyfiony
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ta oczywiscie . I lm pada czasami po 30tysiach .to juz lepiej kupic ms za ponad 2x mniej
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja po tylu wymianach wahaczy ani razu zbieznosci nie robilam i jest dobrze .nie sciaga .opon nie tnie .jedzie prosto bez trzymania kiery .to cos nie halo z tymi autami macie .zbieznosc w b5 to mit.
-
jaki tel wybrac,prosze o porade
jak do dzwonienia itp to zaden dotykowy .no bo po co . windowsa odradzam . problem to pozniej sprzedac .
-
jaki tel wybrac,prosze o porade
tylko g2 mini jest ok z kitkatem z lizakiem tragedia to chodzi. ale soft latwo jest wgrac jak cos.