Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha70

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha70

  1. maja ciezko chodzic ze reka ma sie tego nie ruszyc. ms jedynie na gore .i wytrzymuja 3lata na dól jedynie trw febi itp
  2. samsungi sobie daruj lepiej poszukaj g2 mini .taki mam i polecam samsungi sobie daruj lepiej poszukaj g2 mini .taki mam i polecam
  3. Uwaga na te ms .z ciekawosci wzielismy taki na stół i młotkiem uderzony to połamał sie w 2 miejscach . Gdzie w trw walony mlotem 5kg nawet ciezko go bylo wygiac. Na dół nie polecam tego zakladac .szkoda ryzykowac . to juz jakiegos dachsztejna dolnego ciezej bylo zlamac mimo ze chyba to tez hinol z nazwa niemiecka.
  4. Krycha70 odpowiedział(a) na andrzejz temat w 1.9TDI
    Mi mechanik zalecił wsadzenie wtryskow od afn . Teraz raz że mniej pali to i ma większego kopa . A niby miał więcej palić ?
  5. Na zwykłym zawieszeniu i ori kołach ms starcza .
  6. Teraz kamoki sa w dobrej cenie .a jakosc ta sama co ms .2l wytrzymaja jesli kola i opony seryjne. Ja ze swojej strony teraz polecam tylko febi .2x mocniejsze sa od takich po 450-500zl a kosztuja 800zl po rabacie.
  7. Pod warunkiem ze reszta jest w miare ok .jesli nie .lepiej calosc wymienic. i robic raz a nie po 10x sie z tym paprac.
  8. Ja juz ms nie kupie .mimo ze nie pukalo jakosc jest nie specjalna . lme mialam w'rekach to jakosc na rowni z febi lub sie. Tak wydawalo .tyle za drogie sa .febi 2x tansze.
  9. Ja dodam od siebie.jezdzilam na ms 30tys km po kiepskich drogach -dalej nic nie pukalo jednak komfort jazdy sie zmniejszyl . wymienilam calosc na febi i od razu w rece widac ze lepsza jakosc od ms .glowki sworzni nawet silny mechanik mial ciezko ruszyc reka .gdzie w ms ja nawet ruszylam .gumy sa sztywniejsze od ms . Dziwne jest to ze znajomy tez kupil febi komplet a w srodku na niektorych wahaczach pisalo swag. U mnie wszystkie byly febi
  10. Krycha70 odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w Audi A4 B5
    kraft niby ma niemiecka nazwe ale to hinol jak inne podobne typu nty.hps czasem tez ms
  11. kamoka jest na rowni z ms . te i te sa podobnie spasowane .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.