Treść opublikowana przez Krycha70
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
maja ciezko chodzic ze reka ma sie tego nie ruszyc. ms jedynie na gore .i wytrzymuja 3lata na dól jedynie trw febi itp
-
jaki tel wybrac,prosze o porade
samsungi sobie daruj lepiej poszukaj g2 mini .taki mam i polecam samsungi sobie daruj lepiej poszukaj g2 mini .taki mam i polecam
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Uwaga na te ms .z ciekawosci wzielismy taki na stół i młotkiem uderzony to połamał sie w 2 miejscach . Gdzie w trw walony mlotem 5kg nawet ciezko go bylo wygiac. Na dół nie polecam tego zakladac .szkoda ryzykowac . to juz jakiegos dachsztejna dolnego ciezej bylo zlamac mimo ze chyba to tez hinol z nazwa niemiecka.
-
Wtryski - czas wymiany ?
Mi mechanik zalecił wsadzenie wtryskow od afn . Teraz raz że mniej pali to i ma większego kopa . A niby miał więcej palić ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Na zwykłym zawieszeniu i ori kołach ms starcza .
-
komplet wahaczy na przód, jaki wybrać, szybka pilna decyzna i opinia potrzebna!
Teraz kamoki sa w dobrej cenie .a jakosc ta sama co ms .2l wytrzymaja jesli kola i opony seryjne. Ja ze swojej strony teraz polecam tylko febi .2x mocniejsze sa od takich po 450-500zl a kosztuja 800zl po rabacie.
-
wymiana wachaczy przód
Pod warunkiem ze reszta jest w miare ok .jesli nie .lepiej calosc wymienic. i robic raz a nie po 10x sie z tym paprac.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja juz ms nie kupie .mimo ze nie pukalo jakosc jest nie specjalna . lme mialam w'rekach to jakosc na rowni z febi lub sie. Tak wydawalo .tyle za drogie sa .febi 2x tansze.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja dodam od siebie.jezdzilam na ms 30tys km po kiepskich drogach -dalej nic nie pukalo jednak komfort jazdy sie zmniejszyl . wymienilam calosc na febi i od razu w rece widac ze lepsza jakosc od ms .glowki sworzni nawet silny mechanik mial ciezko ruszyc reka .gdzie w ms ja nawet ruszylam .gumy sa sztywniejsze od ms . Dziwne jest to ze znajomy tez kupil febi komplet a w srodku na niektorych wahaczach pisalo swag. U mnie wszystkie byly febi
-
komplet wahaczy na przód, jaki wybrać, szybka pilna decyzna i opinia potrzebna!
to i tak nie to co kladli na 1 montaz .
-
WAHACZE KRAFT
kraft niby ma niemiecka nazwe ale to hinol jak inne podobne typu nty.hps czasem tez ms
-
komplet wahaczy na przód, jaki wybrać, szybka pilna decyzna i opinia potrzebna!
kamoka jest na rowni z ms . te i te sa podobnie spasowane .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam :-)