Treść opublikowana przez Szuder
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
jedynie rejestracje a rejestracje robi sie w PAINCIE...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Zapraszamy do aktywnego udziału w zyciu klubowym... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Zapraszamy do aktywnego udziału w zyciu klubowym... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Zapraszamy do aktywnego udziału w zyciu klubowym... :th: Audi A4 - to dobry wybór... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Zapraszamy do aktywnego udziału w zyciu klubowym... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Zapraszamy na spoty lokalne :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Zapraszamy na spoty lokalne :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Zapraszamy na spoty lokalne :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Zapraszamy na spoty lokalne :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Zapraszamy na spoty lokalne :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To ja wyjadę sobie 2h wcześniej... [br]Dopisany: 22 Luty 2008, 11:42 _________________________________________________ Slaweq, mówisz-masz... :bicz3:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 11:43 _________________________________________________ Czy ja o czymś nie wiem??? Zakładasz turbo od AWX-a??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie... Mam nadzieje, ze wkrótce staniesz sie szczęśliwym posiadaczem A4... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Zapraszamy na spoty w Twoim regionie... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Zapraszamy na spoty w Twoim regionie... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No a o mnie to juz zapomnial...... :bicz3: Angie, nie zapomniałem... Miałem na myśli Slawqa samochód... Ale wybacz, ze Cie nie wymieniłem... :notworthy: [br]Dopisany: 22 Luty 2008, 10:49 _________________________________________________ Dokładnie!! Więc dołączysz tam gdzie będzie Ci wygodniej... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witaj Angie... Ja też pracuje, ale zawsze sie znajdzie chwila czasu dla Klubu... :th:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 10:18 _________________________________________________ Ive, myślę, ze fajnie będzie pojechać razem, w kolumnie... Z racji, ze mam najsłabsze (z Nas Trzech) auto, to ja jade pierwszy... My, za Slawqiem napewno jedziemy z Resa, a Ty gdzie najszybciej możesz do nas dołączyć??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam wszystkich... coś tu dzisiaj cicho...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... a4, to bardzo dobry wybór... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czyli jednak pijemy w Wiśle :th: Rob, wypijemy napewno... :th: Bedzie powtórka z Zatoru...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na najlepszym forum A4 :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... ] zapraszamy na spoty... :th: