Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. jedynie rejestracje a rejestracje robi sie w PAINCIE...
  2. witaj w klubie... Zapraszamy do aktywnego udziału w zyciu klubowym... :th:
  3. witaj w klubie... Zapraszamy do aktywnego udziału w zyciu klubowym... :th:
  4. witaj w klubie... Zapraszamy do aktywnego udziału w zyciu klubowym... :th: Audi A4 - to dobry wybór... :th:
  5. witaj w klubie... Zapraszamy do aktywnego udziału w zyciu klubowym... :th:
  6. witaj w klubie... Zapraszamy na spoty lokalne :th:
  7. witaj w klubie... Zapraszamy na spoty lokalne :th:
  8. witaj w klubie... Zapraszamy na spoty lokalne :th:
  9. witaj w klubie... Zapraszamy na spoty lokalne :th:
  10. witaj w klubie...
  11. witaj w klubie... Zapraszamy na spoty lokalne :th:
  12. To ja wyjadę sobie 2h wcześniej... [br]Dopisany: 22 Luty 2008, 11:42 _________________________________________________ Slaweq, mówisz-masz... :bicz3:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 11:43 _________________________________________________ Czy ja o czymś nie wiem??? Zakładasz turbo od AWX-a??
  13. Witaj w klubie... Mam nadzieje, ze wkrótce staniesz sie szczęśliwym posiadaczem A4... :th:
  14. witaj w klubie... Zapraszamy na spoty w Twoim regionie... :th:
  15. witaj w klubie... Zapraszamy na spoty w Twoim regionie... :th:
  16. No a o mnie to juz zapomnial...... :bicz3: Angie, nie zapomniałem... Miałem na myśli Slawqa samochód... Ale wybacz, ze Cie nie wymieniłem... :notworthy: [br]Dopisany: 22 Luty 2008, 10:49 _________________________________________________ Dokładnie!! Więc dołączysz tam gdzie będzie Ci wygodniej... :th:
  17. Witaj Angie... Ja też pracuje, ale zawsze sie znajdzie chwila czasu dla Klubu... :th:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 10:18 _________________________________________________ Ive, myślę, ze fajnie będzie pojechać razem, w kolumnie... Z racji, ze mam najsłabsze (z Nas Trzech) auto, to ja jade pierwszy... My, za Slawqiem napewno jedziemy z Resa, a Ty gdzie najszybciej możesz do nas dołączyć??
  18. witam wszystkich... coś tu dzisiaj cicho...
  19. witaj w klubie... a4, to bardzo dobry wybór... :th:
  20. witaj w klubie...
  21. witamy serdecznie...
  22. witaj w klubie...
  23. czyli jednak pijemy w Wiśle :th: Rob, wypijemy napewno... :th: Bedzie powtórka z Zatoru...
  24. witaj na najlepszym forum A4 :th:
  25. witaj w klubie... ] zapraszamy na spoty... :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.