Treść opublikowana przez Szuder
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie zapraszamy na spoty :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spoty.... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Lucas_gr44 i będzie lakierowanko, tylko jak się ciepło zrobi :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wisła, Wisła... i Powiśle... Ten kto nie był, niech żałuje...
-
Spociki w Kielcach
Doman13, dotarłem cało do domu... (nie mogę powiedzieć, ze zdrowo ) Dzięki za wspólną zabawę. Było suuper P.s. Szczególne podziękowania dla Wioli :notworthy: Życie mi uratowałaś....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki wszystkim za wspólną zabawę... jesteście SUUUPER!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak to było na spocie klubu Audi A3 (z filmiku) :)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gerax, prosze bardzo: lampy: http://moto.allegro.pl/item320392844_lampy_nowe_audi_a4_94_98_black_angel_eyes_.html[br] xenon: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26796.0 Dopisany: 06 Marzec 2008, 19:06 _________________________________________________ moda, czy nie... ... takie było założenie od początku i do tego dążyłem... (a plany były już ponad rok temu)[br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 19:07 _________________________________________________ Ive, wiem... za darmoszkę Ci je sprzedam... i bedziesz miał 2 koxy... :kox:[br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 19:10 _________________________________________________ hmmmmm, a gdzie to Slaweq zaginął????? :mysli: ... pewnie sprząta pokój, na przyjazd gościa... [br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 21:19 _________________________________________________pora, na dobranoc...
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
TTom3k, zapraszam...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie i zapraszamy na spoty w twoim regionie :th:
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
Zapytaj w tej firmie : http://moto.allegro.pl/item322373229_zarniki_palniki_xenonowe_xenon_d2s_d2c_promocja.html na hasło: klub audi a4 może dostaniesz dodatkowy rabat :th: p.s. ja mam 8000K i jest kox...
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
zatkało mnie... :oklaski: jest pięknie... :th:
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
licze na to...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie :th:
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Ykk, ja też czekam... Miały być już dawno, ale nie ma ich w FK w niemczech... A miałem je mieć w dobrej cenie... (w cenie SONAR-ów) dlatego czekam cierpliwie... [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 14:54 _________________________________________________w końcu moja A4 doczekała sie nowych reflektorów + xenon 8000K zdjęcia w pierwszym poście... (słaba jakość, bo robione komórką na szybcika)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zenon 8000K, nie ma efektu bo komórką robiłem...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nowe fotki zrobione telefonem...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja nie piję...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszamy na spoty w twoim regionie