Treść opublikowana przez bushi
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Więc u mnie na LPG spalanie waha się miedzy 10,5 a 11,5l . Trasa do pracy 10 km i 1km w mieście + wypada na autostradę A8 i tam koniecznie zaliczam 200km/h.Te liczby ciągle powodują ze myslę o TDI ale co wjadę na A8 i pędzę 200 km/h i słyszę przyjemny szum silnika bęzyn. to odwlekam tą moją decyzję o zmianie na "traktorek"
-
[B5 ADR] Pedał hamulaca drga, słychać chrobotanie podczas hamowania??
Więc wymieniałem jakieś 3 miesiące temu. Pojawiło się to po 2-3 tygodniach najpierw sporadycznie teraz już za każdym gwałtownym hamowaniem pulsuje i jak by tarło hałas jest od wewnątrz dość znaczyny i to od prawego koła.
-
[B5 ADR] Pedał hamulaca drga, słychać chrobotanie podczas hamowania??
Kontrolka świeci ABS śiwci tylko wtedy jak ma czyli na zapłonie i gaśnie. To Drganie i pulsowanie hamulca czuć tylko od jednego koła zanacze jeszcze raz klocki i tarcze ok może coś skopciłem robiąc klacki i tarcze??!!
-
[B5 ADR] Pedał hamulaca drga, słychać chrobotanie podczas hamowania??
TAk podczas jazdy jak delikatnie wcisnę to nie ale jak energicznie to drga pedał i chrobocze jak by coś tarło ??!!
-
[B5 ADR] Pedał hamulaca drga, słychać chrobotanie podczas hamowania??
Witam tak jak w temacie jak wcisnę mocno i dynamicznie pedał hamulca słyszę chrobotanie i czuję drganie pedała hamulca szczególnie mam odczucue że to w prawym kole przód. Dodam klocki i tarcze są ok sam 2 miesiace temu wymieniałem?
-
B6 listwy chrom wokoło szyb
Hheheh wielu z nas ma ten problem do wyboru ASO ( cenę znasz) lub szukać na szrotach ale to szukanie igły w stogu siana.Oczywiście są przypadki naklejania listw chromowych ale to profanacja. Są przypadki że można spotkać na allegro w granicy 800-1000 zł pozdrawiam
-
[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
pet3r, ma rację climatronik i kokpit maja na czerwono podświetlanie (oczywiście do 99r) bo jak juz zegary na biało to już cale podświetlenie : regulacja nawiewu itd na biało wtedy całośc by pasowała ale ile to roboty ?!. Ale są gusta i guściki hehe
-
jaki sterownik do centralnego
hack, miałem poproś to ci przeslą na maila ten jest o wiele lepszy od tego dołąćzeonego z sterownikiem. Cena dobra wygla kluczyków też całkiem może reaguje z odległości tylko 5-7m ale co tam zawsze to lepsze od ręcznej roboty!!
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
Heh ja dzisiaj wymieniłem termostacik i doczekałem się tego magicznego 90 oC na zegarze!!!!!!.
-
[ALL B5] GAZ
Powoli zaczynam się przychylać do zdania Kaziu_Wichura, mam zwykły autko jeżdzi dobrze ale nic poza tym . Czuć różnicę między gazem a benzyną. Więc powoli zaczynam zastanawiać się nad zamianą na sekfencję.
-
jaki sterownik do centralnego
Zgadzam się z kolegą powyżej coś nie bangla!!! ale jak ci chodzi o to to popatrz http://www.remotronix.com/?id=3&kat=20&prod=18 jak ci odpowiada to pisz bo mam taki.
-
dorobienie kluczyka klucz warsztatowy
Więc dorobienie mnie osobiście kosztowało 50 zł. A mam jeden główny otwiera wszystko , drugi taki z oznaczeniem klucza francuskiego i trzeci taki mały plastikowy do którego mam przypięty na pasku kod kluczyka czy imobil.Masz racje ten kluczyk o którym piszesz nie otwiera bagażnika.
-
Audi S4
Co do auta to szaleństwo !!!! super pozazdrościć przyjemności jazdy hehh
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Ja też zgłaszam że nie działają mi posty tematy np. silniki benzynowe i kilka innych ale bez wyrzutów dla admina rozumiem czsem coś padnie itd . czekam spokojnie na pełną sprawność naszej strony.!!
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Uch piękna OOOO ja już koledze zazdroszczę bo o takiej marzę!!!!! Heh mam nadzieję ze moja OOOO za to się nie obrazi heheheeh!
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
więc co wy na to po 14 km tyle mam do pracy temp mojego silnika wynosi max 69-70 stopni stanę na swiatłach ruszę stanę itd to wzośnie do 75stopni?? Chyba czas na wymianę termostatu ?? Polecicie jakiś bo mam wybór od 30 zł do 89 orginał gdzie za 41 zł juz podobno dobry?? co wy na to??
-
[ALL B5] GAZ
U mnie podobnie na nowej autostradzie z Poznania do Łodzi sypałem 195 km poszła by dalej sądzę ale sprzeciw pasażerów ( komplet 5 osó więc odpuścilem.
-
[A4-1,6 ADP]-problem z odpaleniem
Przychylam sięKaziu_Wichura, standardowy problem w sielnikach benzynowych. A tak apropo co za mechanicy co nie wiedzilei ze to może być ba że to jest przepustnica. WYMIENIAJ albo czyść tylko niech nie spartolą ci adaptacji przepustnicy!!!! więc jedz do kogoś co się na tym dobrze zna!!
-
[A4 1.8T Q] moje "nowe" audi-wiecej fotek
Heh ładniutka i z przyjemnym silniczkiem heh az się chce wsiaść do środka.
-
[ALL B5] GAZ
Kaziu napisz mi dokadnie jakie były różnice w twoim aucie miedzy zwykłą inst a skefencją . Napisz jakiej firmy to były instalacje?Jak mozesz czy była różnica w spalaniu w dynamice kulturze ?????
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
JA tam gratuluję i zaczynam zbierać na takie autko heh zajmie mi to trochę z pensji nauczyciela heheheheheh. SUPER AUTO
-
Co to za wyświetlacz??
Nie mam szansę dostać tą kostkę z tymi 2 wyświetlaczami i zastanawiam się czy będzie też u mnie to wyświetlać na jakim biegu jadę .( wiem ze to bez sensu przecież sam wrzucam bieg!!!! ) ale tak z ciekawości??
-
Co to za wyświetlacz??
A jak bym wstawił do siebie tą kostkę z tego licznika a mam manual skrzynię to będzie mi wyświetalć?
-
Co to za wyświetlacz??
Więc o co chodzi aż głupio pytać na Liczniku na środku na dole mamy podłużne wyświetlacze w wersjach bez FIS. Są z jednym i tam mamy temp. na zewnątrz ale widziałem ze są z 2 wyświetlczami co tam jest na tym drugim wyświetlane??
-
[B6 1.8TQ] Wrażenia po miesiacu uzytkowania
A to co napisałeś to spoko nie dużym kosztem uzyskasz efekt który pragniesz auto przez rozpórkę i sport zawieszenie usztywnisz , hamulce jeszcze łatwiej . Pozdrawiam.