Treść opublikowana przez bushi
-
Czy można jeszcze odblkować radio??
Panowie załatwiło wsystko odłączenie od akumulatora na pewnien czas więc już radyjko gra jak dawnej temat uważam za zamkniety.
-
Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??
Dobrze czyli jest nas kilku z tym samym problemem tylko gdzie szukać przyczyny ?? gdzie to się zanjduje??
-
Zakładał ktoś już te kierunki??
chodzi ci o kierunek czy o lampę przód?? ( lampę mam orginał Bosch)
-
Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??
Wszystko chodzi jak należy siatełka zapalją sie jak wyjmuję kluczyj ze stacyjki oraz jak otwieram centralnym drzwi.
-
Zakładał ktoś już te kierunki??
Lukas 23 jak mozesz prześli mi foty tych kierunków na żywo w twoim aucie
-
Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??
z innej beczki dzięki zdeniu za poradę z filtrem przeciwpyłkowym miałem taki syf ze az sie wysypało. Teraz to chodzi jak marzenie. dzieki. Wracając do tematu to mozę wie ktoś gdzie szukać tego w A4 i jak to zrobić??? oczywiście sygnał przypominający o niezgaszonych światłach
-
Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??
Pytanie jak w temacie. Już kilka razy załatwiłęm na amen akumaulator nie wyłączonymi światłami. U mnie nie ma sygnału u rodziców w A4 2001 też nie ma ale podobno był tylko został odłącżony. U kumpla w audi 80 jest wiec sam już nie wiem czym mam szukać i robić czy montować z innego auta. Napiszcie czy macie w tym roczniku ten sygnał a jak tak to gdzie go szukać i gdzi może być usterka że nie słychać sygnału,
-
Zakładał ktoś już te kierunki??
Witam mam zamiar kupić te kierunki http://www.allegro.pl/item127500359_kierunkowskazy_clear_audi_a4_95_00_od_ss_.html może już ktoś klubu je kupował jak pasują jak się sprawują co onich myślicie???
-
Czy można jeszcze odblkować radio??
z włączeniem po godzinie próbowałem i lipajeszcze spróbuję z odłaczeniem zasilania
-
Czy można jeszcze odblkować radio??
Dwukrotnie wklepałem zły kod. Treaz wyświetal mi się Safe a po spodem II niestety nie reague radio na przyciśniecie TP, RDS. Jest szansa na to abym mógł wprowadzić prawidłowy kod??? czy mogę juz jechac do szpeca od odlok. radia??
-
Słabo działający nawiew?!!
wielkie dzieki zdeniu :mrgreen: !!!
-
Słabo działający nawiew?!!
Zdeniu jestem w stanie sam to zrobić czy grubsza robota?? jeżeli sam to napisz wskazuwki jak i gdzie się znajduje filtr przeciwpyłkowy.
-
Słabo działający nawiew?!!
Taki mam problem: mój nawiew ( oczywiście klima podobnie ) działa słabo tz. nawet jak na klimatroniku podnoszę szybkość , siłę nadmuchu słyszę szybsze obroty ale bardzo słabo wrasta prędkość pow. wylatującego z wywietrzników.Dla porównania u rodziców w A4 nowsza na takim samym stopniu np max chce zdmuchnąć z siedzenia( żart) ale mocno u mnie ledwo odczuwalne gdy sieszimy na siedzeniach?? co o tym sądzicie?????
-
Problem z kluczykiem dorobionym??
I wszystko ci chidzi OK??? więc sądzisz zę to transponder za daleko??
-
Problem z kluczykiem dorobionym??
Szogun tak jest to scyzoryk ale od nowych modeli nie ten prostokątny tlko ten co serszy jest na końcu gdzie grot sprawdzę to co pisaleiście moze zadziała
-
Problem z kluczykiem dorobionym??
Widzę ze temet ten nie jest ci obcy :shock: tylko zr dzieje sie to tylko z nowym kluczykiem na orginale spoko. Dzisiaj byłem znowu u elektryka i ponownie mi go zaprogramował spoko dopaliłem zatrzymałem się odpaliłem, wieczorem poszedłem sparawdzić a tu znowu miga kontr immo? Masz pomysł co jest grane zastanawiam sie czy nie zmnienić kluczyk n a inny
-
Problem z kluczykiem dorobionym??
Szogun możesz wyjaśnic te pojęcia jak: jakie dokładnie kable, jakie i gdzie błędy i jaki sterownik ECU??
-
Problem z kluczykiem dorobionym??
Panowie mam dorobiony kluczyk zprogramowany itd. Wszystko ok ale dość często zdzrz mu się że immo nie wyłancza i nie mogę odpalić . Oczywicie robię numer z orginalnym w stacyjce i dorobionym w drzwiach (5x przkręcam) i wszystko ok działa. Znomu jak otworzę kluczyk dorobiony odłąćzę od baterii to znowu immo nie wyłancza. CO jest grane zle zaprogramowane immo czy wian kluczyka??
-
Moja AUDIANA
AUdiczka w klasie a sarence wieczny odpoczynek.......
-
Fotki AUDI A4 by HARY !
Witam autko z charakterem nie ma co !! Zmień kierownicę na trójramienną albo chociaż na nowszą, mam pytanko panel z radiem sam wstawiałeś czy już było jak kupiłeś autko??Pozdrawiam
-
A4 by Pablo ;)
Kolorek i wypos. spoko ładniutka audiczka
-
Auto "pływa" na dziurach??
Panowie a patrzeliście na amorki przed wymianą były ulane?? bo u mnie wszystko suchutkie więc sam nie wiem chyba odp tylko na trzepakach
-
dziki dzik ;D hehe
Uch ale gleba ale nie ma co z charakterkiem
-
[B5 1.8T] nowa odslona audi
Heh Platinum do Ładniutkiego autka moje spręzynki poszły. Cieszę się że dodały jeszcze twojej OOOO uroku. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Blokowanie drzwi od wewnątrz
więc u mine nie ma problemu cenię to głównie za to że wożę małe dziecko które wszystko interesuje więc jak tylko jadę z córką to drzwi zamykam ryglowaniem. Wszystko więc u mnie ok