Treść opublikowana przez bushi
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Kaziu to ty jeszcz nie wyciąłeś katalizatora?? Chyba jak dobrze pamiętam juz byłeś umówiony na wyciecie??
-
cos wylatuje z rury ??
Potwierdzam kolęgę piszącego wyżej a ilośc wody zależy od jakości paliwa słaba jakość wpływa na ilość wody wyrzucanej z wydechu.
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Zdeniu a autko moe stało się odrobinę żywsze??
-
moje "nowe" Audi
Ładne OOOO moze zdjęcie wnętrza?? :mrgreen:
-
[B7 2.0 TDI] Nareszcie-mam,odebrałem...moja Niunia ;-) mniam
Autko jak marzenie. Piękna zazdroszczę koledze!!!!
-
Jak wyczyścić klosz od lampy przód??
spanky, a poziomowanie lampy?? muszę po takiej operacji jechać na ustawienie lamp?? Wielkie dzięki za jakże klarowną instukcję :!:
-
Jak wyczyścić klosz od lampy przód??
Oczka mojej OOOO są bardzo niewyraźne :razz: czyli zabrudzone ale od wewnątrz poradzcie jak wyczyścić klosz od lampy ale wewnątrz. Proszę o rady praktyczne jak sie do tego zabrać na co zwrócić uwagę.
-
[B6 AWX] Moj A4 AVANT TDI SPORT - kilka modyfikacji wartych wzmianki i odswieżen
Fiu fiu autko jak się patrzy tylko ten mały problem kierownica z prawej robisz czoś z tym??
-
Czy będzie ładnie ?? :)
Kurcze ale poziek, lubi chrom i musimy to zrozumieć nasze zdanie moje róznież że za dużo to festyn dożynkowy jak nic ale jak tobie się podoba to najważniejsze. Są gusta i guściki
-
Xeramic Extra Cleaner i inne
Panowie w którymś z nr Auto-moto (gazeta) były testy ok 10 preparatów do uzdatniania paliwa, czyszczenia wtr itd. NIestety wyniki testu były fatalne dla wielu preparatów w badaniach nic nie wykazało a w niekórych wręcz pogorszyło tylko chyba jeden czy dwa wykazały pozytywny wynik.Chciałbym bardzo podać jakie to preparaty i jaki to był nr ale to był stary nr niestety już spalony
-
[B5 1.8T Q] Mój kot :)
Ateraz juz wszystko widzę i jest co oglądać super egzęplarz A4 gratuluję udanego kupna
-
[B5 1.8T Q] Mój kot :)
Hhehehe na tą chwilę nic nie widać ???? :!: :!: :!: :!:
-
Moja karoca
Ładna ale z tą dekoracją to na codzień chyba nie jeżdzisz .Pozdrawiam
-
Na jakiej częstotliwości pracuje kluczyk-pilot??
Wiem ale mam elektronika który programuje i robił to już wiele razy. zobaczymy.
-
Fotki mojej B6
Ech ładnuuuuutka az jestem zadrosny :roll: :twisted:
-
[B5 2.6] Avancik 2.6 v6 :)
Nie ma jak avancik ładne fele pozdr
-
Moje Audi A4
Ważne że wybór padł na OOOO. satysfakcja gwarantowana heheh pozdrawaim
-
Na jakiej częstotliwości pracuje kluczyk-pilot??
Szogun ma racje zresztą w ofertach kluczyków są różne częstotliwości a chcę się upewnić przed kupnem i ząłożeniem.
-
A4 1,9 TDI AVANT 97/98 rok
Widac że OOOO ma dobrego pana hehe fachowe zmiany :!:
-
Moje quatterko
Heh pozazdrościć koledze pozazdrościć :shock: :!: :roll:
-
Na jakiej częstotliwości pracuje kluczyk-pilot??
Hugo nie wiesz czasem czy ta częstotliwość dotyczy roczników 95-99 a dokładnie 97??
-
Na jakiej częstotliwości pracuje kluczyk-pilot??
Podajcie swoje częstotliowści orginalnych kluczyków. Chcę dorobić do swojego i nie wiem z jaką częstotliwością kupić ??
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
Ja mam to samo ale mam nietypowe wnętrze w sumie b. ładne heheh więc podarowałem sobie roletę a szyby mam przyciemniane więc nie widać co mam w bagażniku i kto siedzi na siedzeniach, więc ta wada w a4 b5 jest chba typowa jak są całe to skrzypi a potem się wyłamuje
-
amortyzatory
Wiki wielkie dzięki wiszę browara pozdrawiam!!!!
-
[B5 1.9TDI AFN] a to moje cudo
Widzę że autko nabiera nowego odmłodzonego charakteru, bardzo ładne zmiany