Treść opublikowana przez bushi
-
witam wszystkich
Pozdrawiam serdecznie i gratuluję dynamicznego sedanika ( rodzice mają identyczny tylko z 2001 - przy ruszaniu przód unosi sie do góry hehhe jest zabawa) no w oim avanciku już silniczek czuje te dodatkowe kg ale również jest frajda z jazdy
-
Wlew Gazu - Gdzie?
więc odp na: nie ma takiej możliwości a tobie tankując paliwo zahaczył karaosrię?? Wlewy są rozmieszczone obok siebie beż żadnych przejścuwek jest miejsce ze chyba by można z dwóch pist. lać benz i gaz Wygoda ogromna nie widać że masz auto w gazie ( chyba że ktoś zajrzy pod klapkę wlewu) Postaram się jutro o fotki
-
Wlew Gazu - Gdzie?
Więc ja mam zagazowaną swoją panią "OOOO" i wlewik schowany przy wlewie paliwa (klapka zamknięta nic nie widać)!!!!!!! :mrgreen: .Wszystko schowane czyściutkie pełan kultura. Polecam!!!!!!!!.wygląda super jeden wlew obok drugi pełna kultura nie ma szansy że się zabrudzi jak to się dzieje z zamieszczonymi na zderzakach.
-
ubytki oleju
Piotr masz wątpliwości że jednak nie tak jeżeli tak to napisz i podaj co może być przyczyną ??????!! [ Dodano: 2006-07-10, 11:33 ] Zero kopcenia z rury czyścutko a co do to spaky podam jak wróci z pracy
-
Transmiter FM ?
A nie ma problemów z zakłóceniami jak w radiu?? nie słąbnie sygnał lub przerywany jest dzwięk jak jedzie się pod liniami wysokiego napięcia??? Ono podaj mi swoja opinię na temat tego transmitera czy warto czy nie jaka jest twoja opinia??
-
ubytki oleju
Dzięki panowie za pomoc chodziło mi o auto brata A6 1,9 TDI (99r) więc dolewa 0,8 l na 1000 km więc jednak wszystko ok dzięki jeszcze raz pozdrawiam
-
Klimatyzacja warczy przy skręcie w lewo???
Panowie szybkie sprostwanko problem dotyczy brata któey ma A6 99 więc proszę o pomoc przepraszam za tą niejasność. więc i w trakcie i na postoju ale po przejechaniu pewn dyst. Jak wyłączę klimę nie buczy - warczy dzwięk slyszalny tylko wewnątrz. Może problem ze smarowaniem klimy???
-
Transmiter FM ?
Panowie napiszcie mi coś o tym transmiterze jak to działa itd. Osobiście pierwszy raz ma do czynienie z czymś takim
-
[ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
W sprawie lakieru to koniecznie tylko w ręce dobrego fachowca czy to lakierowanie czy polerowanie nie ma co łaszczyć się na małą kasę bo zapłacimy 2-3 razy a żałosny widok tandety jaką amator odwali na naszym aucie doprowadzi do furii . Przecież lakier to podtawa uroku samochodu więc nie załować zpłącić wiecej ale autko będzie wyglądać jak należy.
-
[ALL] zwiększone spalanie (?)
Kaziu podam ci stronkę gdzie sprawdzisz sobie dokładnie ile ma palić twoje auto porównaj kila aut znajdz dokładnie twój silnik z inst gaz ( chociaz przyznam doś niskie są tam wartości , może niemcy mają lepsze paliwko heheh) ale pozlecam stronkę http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/3-Audi/21-A4.html?fueltype=2
-
ubytki oleju
Mój silnik to 19 TDI (110 KM). Ostatnio zauważyłem ubytki w oleju po porzejechaniu 10000 km. Wiem, że w niektórych samochodach jest to normalne, ale czy tutaj też? Jakie to są wielkości ubytku w oleju?JAk macie coś takiego napiszcie swoje uwagi pozdrawiam
-
Klimatyzacja warczy przy skręcie w lewo???
Witam mam problem skręcając w lewo zaczyna coś warczeć w silniku. Gdy wytłączę klimatyzcaję przestaje hałasować. Climatronik 2 strefowy. Sama klimatyzajca pracuje ok. Proszę o odpowiedz.
-
Audi Concerto + mała navi - kupić ???
Hej piurko2 brat ma A6 z dokładnie z takimpanelem i radiem (A6, 99r.) Ale co do navi to jets jak pisze Murzyn więc chyba to jest jakaś lipa
-
[ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
Murzyn ma całkowitą rację aby spolerowć samochód zaj. min. połowę dnia polerowqnie maszyną i potem jeszcze pastami miejsca takie jak klamki zakamrki zderzaków itd zaj. full czasu ale efekt jest super.B.wiele rys znika całkowicie głębokie trzeba maskować albo malować element. Polerka to rzecz obowiązkowa co pewien czas warto zrobić lakier "odżywa"
-
Jak dobrze wyprać samemu tapicerkę??
OOOOO znowu pomysł który mi sie podoba przedtem była zamrażalka teraz pralka :!: Wojtas a jak zbierasz nadmiar wody ( lub brudną ) z tapicerki ???
-
Jak dobrze wyprać samemu tapicerkę??
Witam ponownie mam zamiar zabrać się za wypranie tapicerki w moim autku ( wiem za małe pieniądze można to zrobić fachowo) ale mi większą przyjemnośc sprawi jak to zrobię sam. Jak macie praktyczne rady czyli jak czym co i w jaki sposób to piszcie proszę !!!!!!!!!!!
-
Jak zlikwidować gumę do żucia z siedzeń??
O widzę Murzyn że miłość do "OOOO" staje się rodzinną chorobą :smile: . Ale prawidłowo siostra ma bardzo dobry gust a ja czystą tapicerkę. dzieki i pozdrawiam
-
Co to jest i czemu tak brzydko wisi?
Hej czy kupował ktoś już osłony tz? dziwi mnie rozbieżność cenowa czy ta pierwsza to nie jakaś lipa że nawet założyć sie nie da? nie wiecie coś na ten temat?? prosze o opinię
-
Jak zlikwidować gumę do żucia z siedzeń??
Wielkie dzięki panowie sądzę że teraz już sobie z tym poradzę. Jeszcze tylko kusi mnie ta zamrażalka Radka321 Ale co tam jak szalec to szalec :!: .Powaznie to racja spray z pow. to ciekawy pomysł jutro zabieram sie za czyszczenie
-
A4 Avant 1.9 Tdi(AFN) Powered By TTC
witamy kolejnego w szeregach avancika i w dodatku taki sam kolor jak mój. pozdrawiam Kraków
-
Jak zlikwidować gumę do żucia z siedzeń??
Radek 123 dobry text z tą zamrażalką hmmm moze się uda .Jednak sposób proponowany przez Murzyna się sprawdzi------------ > wielkie dzięki dla siostry Murzyn hehehhe
-
Jak zlikwidować gumę do żucia z siedzeń??
Wiatm może trochę babski temat ale mam problem kolega przez przypadek roztarł mi gumę do zucia na siedzeniach jak to skutecznie zlikwidować???Pozdrawiam
-
Moje A4 z okolic Opola
Ładniutkie autko fele OK !!!!!! pozdrawiam
-
A4 avant
Woow to okazja super może jest jescze szansa na takie tanie lampy dla mnie ??? :mrgreen: Jak coę to daj znać gdzie tak tanio można kupić takie lampy jak twoje.
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
U mnie także podziałało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szacuneczek Hugo !!!!!!!!!!!!!!!!