Treść opublikowana przez bushi
-
[B6 1.9 TDI] Teraz moja kolej
Nie no w tym samochodzie można poprostu mieszkać ------> rewelacja takie auto powoduje zazdrosne spojrznia i satysfakcję u właściciela heheh pozazdrościć.
-
Gdzie moge dostac listwe??
ja kupuję takie rzeczy w sklepach zaopatrująch blacharzy i lakierników. Więc polecam takie sklapy które specjalizują się w częściach karoserii. Często oferują tańsze zamienniki ale także orginały po o wiele niższych cennach niż ASO.
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Więc respekt dla kolegów co myją autko 10h ja jak wilelu kolegów dla relaksu i przyjemniości w sob popołudniu max 3 i tak co tydzień,
-
Moje A4 1,8T
Heh praca nad zmianami dała zasłużony efekt---- robi wrażenie, na bank długo się za tobą oglądają heheh
-
Czy jest róznica między silnikiem 1,8 A4 2001 a a4 z 97 1,8?
- Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
----- ja tak zrobiłem iproblem z głowy polecam przyciemnaiane szybki i nic nie widać co i kogo się wozi :mrgreen: .- problem z wycieraczkami
Raczej to co pisze dark ale sprawdz akumulator podobnie mialem kokpit radio wszystko chodziło a wycieraczki stawały w dziwnych miejscach na szybie itd pracowały wolno po zmianie wzystko ok.- Czy jest róznica między silnikiem 1,8 A4 2001 a a4 z 97 1,8?
heh rob obyś się mylił ale całkiem mozliwe tylko taka różnica w dynamice jeżeli są to te same silniki dziwne.- Czy jest róznica między silnikiem 1,8 A4 2001 a a4 z 97 1,8?
Słuchajcie pytanie z tematu już rozwijam.Rodzice mają a4 1,8 125KM 2001 sedan ja natomiast 97 1,8 125 KM Avancik. Zastanawia mnie jedno ich auto jest o wiele bardziej dynamiczne i bardziej zrywene niż moje . Wiem dodatkowe kg robią swoje ale tu jednak jest za duża różnica.Więc jak coś wiecie na temat róznic ( sądzę że to te same silniki) to piszcie chyba że znowu muszę udać się na VAG-a.- [B6 1.9 TDI] Teraz moja kolej
Rewelacja pozazdrościć koledze autka.Może fotka wnętrza??- A4 1,9 TDI 90 km
ZAdbane autko ale fele i wirusik to chyba podstawa na tą chwilę- A4 1,9 TDI AVANT 97/98 rok
Apropo zegarów z FISem jak do benzynki to także sie piszę . Jak wiecie gdzie i jak i ile dajcie znać!!!!!- Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
SebMis ma rację ale nadmierna ilość to przyczyna tandetnego paliwa jakie leją na polskich stacjach benz. Niestety taka jest ta polska szara rzeczywistość.- moje A4 Avancik V6
Ładna sesja i ładna modelka heheheheh Bardzo zadbane autko pozdrawiam kolegę ja mieszkam w okolicach Turku.- A4 1,9 TDI AVANT 97/98 rok
Pogratulować auta zmainy idą w b. dobrym kierunku- [B5 ADR] Falowanie obrotów po odpaleniu i na biegu jałowym?
Panowie a może być przyczyną falowania na początku słaby akumulator wcześniej czytałem że może mieć wpływ co wy na to???- [B5 ADR] Falowanie obrotów po odpaleniu i na biegu jałowym?
Kaziu proszę napisz jak to zrobić- Moja Audi A4 (w plenerze...)
Piękne :!: :!: Dla mnie super styliści audi naprawdę mają gust i pojęcie. Popieram T- zółw- [B5 ADR] Falowanie obrotów po odpaleniu i na biegu jałowym?
Furio robiłes już to jak tak to czy ci to pomogło??- Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
No to Norbi wyjaśniłeś hehehe nie ma co same zlety pozdrawiam i dzieki za klarowny opis :!:- [B5 ADR] Falowanie obrotów po odpaleniu i na biegu jałowym?
Mam taką przypadłość od niedawna odpalam a4 auto spadają obroty do 300 zdaza się że gaśnie następnie wskakuje na 1400- 1500 spada do 400 i ustawia się na 850- 900 obr. Jeżeli po chwili jazdy wrzucę na luz historia się powtarza po Jeżdzie kilkuminutowej dolegliwości już nie występuję zawsze na początku. Wiem ten temat już byl ale słbo się rozwinął więc może teraz coś wspólnie wymyślimy . Proszę o pomoc piszcie- Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
Dzięki Panowie chyba jednak skieruję się w stronę 1,9 TDI ocywiście jak sprzedam swoje A4.- Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
Hugo mogę teraz tylko tyle napisać że jest to 2,5 TDI 150 KM V6 rocznik 98 iw dodatku quattro- [ALL] Podgrzewanie zamka
Hugo masz rację z otwieraniem kluczyka na pilota ( tez się uśmiałem jak to przeczytałem i sprawdziłem) ale pytanie to nie do mnie ale do konstruktorów audi. Fakt faktem że jest coś takiego.- Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
Witam zastanawiam sie nad kupnem oczywiście audiczki 2,5 TDI V6, proszę napiszcie coś o ich wadach i zaletach, kosztach utrzymania????? Jak wypada w porównaniu do 1,9 TDI chodzi mi dok. o awaryjność?? - Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie