Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bushi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bushi

  1. Nie no w tym samochodzie można poprostu mieszkać ------> rewelacja takie auto powoduje zazdrosne spojrznia i satysfakcję u właściciela heheh pozazdrościć.
  2. ja kupuję takie rzeczy w sklepach zaopatrująch blacharzy i lakierników. Więc polecam takie sklapy które specjalizują się w częściach karoserii. Często oferują tańsze zamienniki ale także orginały po o wiele niższych cennach niż ASO.
  3. Więc respekt dla kolegów co myją autko 10h ja jak wilelu kolegów dla relaksu i przyjemniości w sob popołudniu max 3 i tak co tydzień,
  4. bushi odpowiedział(a) na miron78 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Heh praca nad zmianami dała zasłużony efekt---- robi wrażenie, na bank długo się za tobą oglądają heheh
  5. ----- ja tak zrobiłem iproblem z głowy polecam przyciemnaiane szybki i nic nie widać co i kogo się wozi :mrgreen: .
  6. Raczej to co pisze dark ale sprawdz akumulator podobnie mialem kokpit radio wszystko chodziło a wycieraczki stawały w dziwnych miejscach na szybie itd pracowały wolno po zmianie wzystko ok.
  7. heh rob obyś się mylił ale całkiem mozliwe tylko taka różnica w dynamice jeżeli są to te same silniki dziwne.
  8. Słuchajcie pytanie z tematu już rozwijam.Rodzice mają a4 1,8 125KM 2001 sedan ja natomiast 97 1,8 125 KM Avancik. Zastanawia mnie jedno ich auto jest o wiele bardziej dynamiczne i bardziej zrywene niż moje . Wiem dodatkowe kg robią swoje ale tu jednak jest za duża różnica.Więc jak coś wiecie na temat róznic ( sądzę że to te same silniki) to piszcie chyba że znowu muszę udać się na VAG-a.
  9. Rewelacja pozazdrościć koledze autka.Może fotka wnętrza??
  10. bushi odpowiedział(a) na nYc temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ZAdbane autko ale fele i wirusik to chyba podstawa na tą chwilę
  11. Apropo zegarów z FISem jak do benzynki to także sie piszę . Jak wiecie gdzie i jak i ile dajcie znać!!!!!
  12. SebMis ma rację ale nadmierna ilość to przyczyna tandetnego paliwa jakie leją na polskich stacjach benz. Niestety taka jest ta polska szara rzeczywistość.
  13. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładna sesja i ładna modelka heheheheh Bardzo zadbane autko pozdrawiam kolegę ja mieszkam w okolicach Turku.
  14. Pogratulować auta zmainy idą w b. dobrym kierunku
  15. Panowie a może być przyczyną falowania na początku słaby akumulator wcześniej czytałem że może mieć wpływ co wy na to???
  16. Kaziu proszę napisz jak to zrobić
  17. Piękne :!: :!: Dla mnie super styliści audi naprawdę mają gust i pojęcie. Popieram T- zółw
  18. Furio robiłes już to jak tak to czy ci to pomogło??
  19. bushi odpowiedział(a) na bushi temat w 2.5TDI
    No to Norbi wyjaśniłeś hehehe nie ma co same zlety pozdrawiam i dzieki za klarowny opis :!:
  20. Mam taką przypadłość od niedawna odpalam a4 auto spadają obroty do 300 zdaza się że gaśnie następnie wskakuje na 1400- 1500 spada do 400 i ustawia się na 850- 900 obr. Jeżeli po chwili jazdy wrzucę na luz historia się powtarza po Jeżdzie kilkuminutowej dolegliwości już nie występuję zawsze na początku. Wiem ten temat już byl ale słbo się rozwinął więc może teraz coś wspólnie wymyślimy . Proszę o pomoc piszcie
  21. bushi odpowiedział(a) na bushi temat w 2.5TDI
    Dzięki Panowie chyba jednak skieruję się w stronę 1,9 TDI ocywiście jak sprzedam swoje A4.
  22. bushi odpowiedział(a) na bushi temat w 2.5TDI
    Hugo mogę teraz tylko tyle napisać że jest to 2,5 TDI 150 KM V6 rocznik 98 iw dodatku quattro
  23. Hugo masz rację z otwieraniem kluczyka na pilota ( tez się uśmiałem jak to przeczytałem i sprawdziłem) ale pytanie to nie do mnie ale do konstruktorów audi. Fakt faktem że jest coś takiego.
  24. Witam zastanawiam sie nad kupnem oczywiście audiczki 2,5 TDI V6, proszę napiszcie coś o ich wadach i zaletach, kosztach utrzymania????? Jak wypada w porównaniu do 1,9 TDI chodzi mi dok. o awaryjność??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.