Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bushi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bushi

  1. Podobno raczej były wyposażane w tym roczniku audi w kluczyk z pilotem chociaż to nie zasada oczywiście . Powiedzcie tylko jak w aucie można poznac czy ma takie coś ( czyli sterowanie na pilota)
  2. Najszbciej też mozesz porównać z kimś kto ze znajomych ma też audi 1,6 ale spalanie wskazuje na coś już poważnego. Warto też na kopmie sprawdzić jaki ma soft bo na pewno inny przy takich zmianach więc radzę jak najszybciej poznać swoje autko co ma na pokładzie.
  3. Kupując auto nie otrzymałem całego kompletu kluczyków. Niesety mam tylko kluczyk którym przekręcając otwieram drzwi. Nie wiecie jak rozpoznać czy auto miało również otwieranie na pilota w kluczyku ? ponieważ chce dokupić kluczyk i go zapgogramować ale nie wiem czy sam kluczyk czy z całym strerownikiem centralnego ??
  4. Poszukaj dobrego elektryka lub mechanika który zajmuje się tym . Rodzice mieli ten sam problem w wyniku złej inst radria klczyk często się rozkodowywał . W ASO placili słono za nowe zakodowanie coś ok 170zł tylko nie wiem czy za jeden czy za dwa. Ja znalazłem im mechanika który robi im to za 40 zł. Raczej kluczyk jest rozkodowany podobno jest coś tyakiego że jeżeli używa się bez odp. samochodu to kl. się blokuje ale moze tez być wiele przyczyn.
  5. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Pete3r jak mozesz załatwić namiar na kolesia to będę wdzięczny? u niego nie wiesz jaki to koszt? [ Dodano: 2006-08-30, 11:48 ] Wiki ale wpada bez obrazy . Wileki dzięki za adres jak możesz telefon to będzie extra .Podpytaj go jaka trwałeośc tej regeneracji jak już będziesz
  6. Zadbane i ładne coś ż lampkami masz zamiar robić a może jakies fele??
  7. --- hmm myślę że nie od amorków pracowło by auto w poziomie?? raczej nie a pisałeś coś że możesz załatwić nowe nipsz coś wiecej na pw i napisz o spreżynach jak się sprawują ?? pozdrawiam
  8. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Wiki droga spadłaś mi jak z nieba do Konina mam 30 km jestem z okolic Koła podaj mi gdzie to robią n ajakiej ulicy.!!!!( Jka mozesz to padaj mi ich nr tel od razu zadzwonię do nie o cenę takiej pracy)
  9. trzymam zdeniu za słowo i będę ponownie wdzieczny za info heheh( regeneracja amorków) daj znać jak zrobiłeś czy jest różnica w dynamice itd > Podobno słyszałem ze najlepszy efekt uzyskuje się wstawijąc rurkę 2,5 cala
  10. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Ok dzięki zdeniu dla mnie to za daleko ( centrum Polski) :roll: ale poszukam u siebie .
  11. Pomysł ciekawy ale odradzono mi strumienicę chcę poprostu wstawić rurkę tylko jestem ciekway czy robię problemy przy przeglądzie?
  12. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Właśnie Zdeniu mam podobną sytację mam Supersporty ale normaleni nie gwint i koszt jak sam wiesz ich jest spory więc gdzie regenerują teleskopy ?? u mech czy specjalne zakłady??
  13. Wracając do pytania dalej czekam na opinię osoby ktora ma wycięty katalizator i czy nie robią problemó na przeglądach z powodu braku kataliztora??
  14. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Zdeniu a jest sens w regeneracji amorków i w ogóle robi sie takie coś??? i jaki jest to koszt?
  15. Dark sprecyzuj juz próbowałem w trakcie jazdy szybkie ruchy na boki kierownicą ale aż tak nie czuć jak podczs prejazdu przez dziurę auto zamiast pracować tylko w pionie to jeszcze pływa na boki
  16. Problem jest następujący gdy przejeżdzam przez dziurę auto zachowuje się jak by pływało tz jest takie odczucie jak by nie amortyzowało w pionie tylko tłumienie następowało również w poziomie. Powiedzcie co o tym sądzicie na co zwrócić uwagę??
  17. Panowie co się czepiacie zaświadczenie o dyslekcji ma wam pokazać? Jeżeli tak jest to na to nie ma robert... wpływu. Ale jak kolega pisze tu nie chodzi o ortografię tylko o nasze OOOO i ich bolączki
  18. Flaha wymienialeś wszystkie na raz czy tylko przód albo tył?? co do wahaczy to juz wymieniłem 2 ale pukanie zostało
  19. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Popieram Pikusia jak may ocniać auto które nie jest twoje a niby jest Krecik z poważnych ludzi jaja sobie robisz.!!!!!!
  20. Jest podobno motyw Murzyn że ta rurka ma być odp. grubości( wtedy jest odczuwalny różnica) nie wiesz jakiej??
  21. Murzyn wiesz może gdzie montowany jest czujnik i czy mogę bez dodatkowych kombinacji wycinać katalizator??
  22. Hmm więc już sam nie wiem teleskop suchutki nie ma sladu po oleju a z dnia na dzień stukanie jest mocniejsze. Szukałem w kanale ale nic nie znalazłem więc udam się na trzepaki do stacji diag. Moze tam się dowiem czy czas na zmianę teleskop. Jeszcze jedno pytanie czy standardowe teleskopy wyżej stawiają auto od sportowych czy na to mają wpływ jedynie sprężyny ?? Pytam dlatego że w razie wymiany przednich tel. ( a mam sprtowe teleskopy) na przodzie będą mogły być normalne a z tyłu sportowe i czy nie będzie mi tył siedział niżej w tym przypadku??Czy szukać sportowych aby całe auto byłona sportowym zawieszeniu?
  23. bushi odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    dokładnie jak pisze adadur na zegarze z obrotami masz wyświetlacz zegara tam obok czasu po lewej str ( jak sie nie mylę jest antenka) która świadczy o tym ze zegar nastawiany jest radiowo i zasięg jest w całej Polsce bez wyjątku.Może masz to wyłączone.
  24. z wyglądu przypomina to suszarkę ale ma kilka stopni pracy na jedna wyrzuca powietrze z tem do ok 200 c następna do ok 400 c uważać na elementy plastikowe. Bardzo skuteczne sam sprawdzałem poleciło mi to już kilku mechaników. (dokładnie nazywa się to opalarka)
  25. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ŁAdna chociaz końcówka wydech mnie osobiście się nie podoba.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.