Treść opublikowana przez bushi
-
Kolejny Opolanin......
Witamy serdecznie i życzę miłch chwil spędzonych na forum
-
[ALL] Podgrzewanie zamka
Potwierdzam funkcja dostępna na pewno w modelach po 99r. Rodzice mają A4 2002 i jak najbardziej sprawdza się zimą.
-
swiece zaplonowe
Przychylam się do tego co napisał Murzyn jak swiece to polecam NGK jet to opinia wielu mechan. i sprzedawców niestety Bosch traci juz na jakości a NGK poleci każdy kto w tym siedzi (b. dobra jakość ).
-
oprogramowanie w A4 1.6 a A4 1.8
Sebcio martwi cie to co masz powiedzieć gościowiktóry będzie ci komp spr. nie martw się on pierwszy ci powie jaki masz i co tam jest nie tak w końcu od tego jest.
-
Gaz!!!
JA mam instalację za 2,500 zł nie jest to sekfencja jeżdzę już pół roku i jest dobrze bez problemów. Zobaczymy dalej ... inst BRC
-
A4 1.6 - wtrysk LPG
Racja nic dodać kwestia kto i jak przed tobą jeżdził audi ale nie ma co odnosić audi do focusa ale pomysł z 1,9 Tdi jest jak najbardziej na miejscu
-
[ALL] Jaką macie temp.pow klimy na wylocie??
O dzięki panowie miałem rację temp na wylocie 7 stopni więc jutro do zakładu i ich zmartwienie co z tym zrobią nie po to płaciłem tyle kasy za naprawę aby teraz ponosić kosekfencje ich niedokładnośći.
-
Pukanie w zawieszeniu z prawej strony
Co racja to racja silniczk na dobrej mocy i oczywiście zadbany to podstawa. Racja na skórze daleko się nie zajedzie heheh
-
Moje A4
Wsapniały zestaw 2,5 TDi + czarny avancik- oj jest na czym oko zawiesić
-
Pukanie w zawieszeniu z prawej strony
Brawo Zdeniu cała prawda o renówkach!!!!!! Popieram :!: :!: :!:
-
Pukanie w zawieszeniu z prawej strony
Bolek co do lagun to jestes w wielkim błędzie są bardzo awaryjne opinia fachowców Automoto i w praktyce w pracy moich trzech znajomych ma laguny jeden jest tylko zadowolony. Co do stukania nie ma co musisz jechać do fachowca i wyelimnowć usterkę i audiczka będzie mykać ze aż miło.
-
[ALL] Jaką macie temp.pow klimy na wylocie??
witam podajcie proszę temp. powietrza na klimie na wylocie.Dziwne pytanie ale robiłem klimę tydzień temu u rodziców w A4 klima działa az sople w nosie sie robię ( żart ale działa super) u mnie chłodzi ale czuję ze sałbiej w zakładzie mówią że wszystko ok. Podajcie temp. wasze dla porównania bo wydaje mi sie ze będą musieli coś z moja klima zrobić
-
Pukanie w zawieszeniu z prawej strony
Martii ma rację polskie drogi to zmora dla zawieszenia audi. Co do wahaczy to dolne są dw przedni i tylny więc lepiej udac sie do specjalisty z "trzepakami". Na pocieszenie powiem ci że miałem ten sam problem nawymieniałem się części w zawiszeniu dzięki niby specjalistom.
-
A4 B6 TDI czy O2 TDI
Co do prezentacji tych aut bespornie audi jeszcze musisz sam zasecydować czy ta różnica w mocy ma dla ciebie takie znaczenie( a mam nadzieję ze o2 nie z salonu) bo jak wiadomo za sam wyjazd z salonu tracisz sporo. Więc polecam audi sama ci odpłaci za wybór sam wiesz że skoda to dużo niższa połka w klasie aut. Porównanj jeszcze awaryjność tych aut.
-
Wlew Gazu - Gdzie?
masz rację zaraz za tą gumową osłaonką we wlewie paliwam jest wlew do gazu. Postaram się zrobić lepsze zdjęcia
-
Wlew Gazu - Gdzie?
Więc jak obiecałem zdjęcia wlewu bez dokrętek oraz przełącznika w desce rozdzielczej a nie pod ( polecam kable schowane itd) przepraszam za jakość zdjęć !!!
-
Wlew Gazu - Gdzie?
- postaram sie dzisiaj dołaczyć fotki wlewu bez koncówki (dopiero wróciłem z wakacji) pozdraawiam
-
Jak użytkować klimę- proszę o rady praktyczne!!!!
Dla Baskeciora brawa ( Nobla za twórczość mu dać heheh). Jeszcze jedno pytanko moja klima na tych samych parametrach słbiej chłodzi od klimy moich rodziców tam wręcz szron w nosie ci się zrobi (żart) ale w każdym razie u mnie sałbiej czego to może być przyczyna mają A4 2001 ale nie o to chyba chodzi?
-
Wlew Gazu - Gdzie?
Powiem szczerze że nie wiem o jakich przejściówkach, dokrętkach piszecie u mnie gość na stacji podchodzi i jedynym moim zmatwieniem jest jak szybko znajdzie wlew ( przy wlewie paliwa)
-
witam wszystkich
Heh Kaziu no może monster szybkości nie jest ale braku dynamiki mu nie zarzucisz ( no chyba że masz wymagania trącące o sportową jazdę) pozdrawiam
-
Jak użytkować klimę- proszę o rady praktyczne!!!!
Witam dzisiaj odebrałem Władcę Pierścieni z naprawy klimy i głupia nieuwaga na sportowym zawieszeniu kostowała mnie 1000 zł( uderzyłem podwoziem i dostał ukł. klimy rurki pęknięte pogięte itd).Aby uniknąć już takich kosztów proszę o rady praktyczne jak użytkować i dbać o układ klimy. Pytam ponieważ awarie mech. robię samemu niestety na klimie się nieznam więc wolę dbać i nie naprawiać. Więc jak macie ciekawe uwagi piszcie! (dodam jak widać mam klimatronik)
-
silniczek wycieraczki tylnej w A4 AVANT 97'
nic dodać nic ująć podpisuję sie pod tym ponieważ miałem to samo i obstawiam że twoje audi też to boli pozdrawiam
-
Transmiter FM ?
Dzięki Ono nie miałem do czynienia z czymś takimi dlatego moje wątpliwości.Jezeli jest jak piszesz to kapitalna sparawa posłuchać z pena muzy Wielkie dzięki za wyjaśnienie sprawy
-
Wlew Gazu - Gdzie?
u mnie bez żandej przejściówki stand. koncówka bez problemów się zmieściła zdjecia jutro dzisiaj autko zatrzymane ( klima do naprawy) ale jak już wyżej pisali robią to prawie wszyscy a jeszcze ładnie mi włacznik gazu zainstalował w w desce rozdzielczej wyjął jeden nieużywany przycisk i w niego wmontował włacznik gazu. Jest tak jakby firmowo trudno zauważyć żadnych klabli przyczepianych itd . pełna fachowość
-
no to dałem foto swego quattro
Hmmmm więc masz auko za którym ludzie długo się oglądają az miło popatrzeć :!: :!: :!: :!: :!: