Treść opublikowana przez bushi
-
[ALL B5] GAZ
Ja mam BRC norm nie sekfencję jeżdzi bez problemów spalanie 10,5-11l LPG.
-
[B51.9 TDI 115KM AJM] Moja A4 1,9 TDI
Piękna niunia OOOO. Moż efotki wnętrza i napisz coś o niej czy tylko styling był jej robiony czy tuning jak tak to pisz co i jak i gdzie było jej wstawione. Pozdrawiam!!!!
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Witam wszystkoch, OTO MOJA A4 :)
Autko prezentuje się ciekawie ale pokaż nam coś więcej ( fotki)
-
CHROMOWANA NAKŁADKA NA AUDI A4 95 SEDAN POMOCY
A ja prosze o fotki jak wygląda u ciebei chrom na klapie??
-
[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D
Autko pierwsza klasa kolor silnik marka nic dodać nic ując heheh
-
[B5 1.8] moje audi A4 Combi 18
Ładniutka audi!! ale koledzy mają rację klima to poodstawa doecnisz jak wracając z wakacji na dworze 40 C a ty w aucie kilka godzin. Ale i tak gratuuję wyboru marki
-
VAG + a4 1,9 TDi 90km + za diabła nie da się skasować oil
Popieram Pikuś, ponieważ u mnie też dopiero 3 oprogramowanie które miał mój elektryk komunikowało sie włąściwie z kompem z mojej a4 więc moze zmienić inne oprogramowanie?!
-
Chromowana Ramka pod Rejestracje.....Co o tym sadzicie???
Ramka chromowa rzecz gustu na pewno nie na jasnych kolorach poniewaz wiadomo nie będzie widoczna. Jka już toi na ciemnych kolorach tam efekt na pewno będzie widoczny.
-
air bag
Jak powyżej pod vag-a i po kłopocie. Jeżeli nie to popownie zabrać sie za rozebranie poduchy.
-
cio to moze stukac?? nie moge tego zlokalizowac :( pomocy:(
Sprawdz wahacze ale chyba opacja z tym ze czekać aż objaw sie nasili az tak ze bedzie można namierzyć przyczynę jest rozsądny
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
PANOWIE!!! ten temat obszernie już był omawiany więc proszę wykorzystac opcję " Szukaj"
-
Co myslicie o tych lampach??
Ciekawe sam kupowałes jak tak to daj namiar moze mają coś do avancika :mrgreen:
-
[B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
No autko z b. miłymi dodatkami stylistycznymi. ĄŁdniutka.
-
[RS6] Audi RS6
O mamo gdzie takie rozdają??!! heheh piękna pogratulować :!: :!: :!:
-
Demontaż kierunków (przód)
Pikuś, dzięki szukałem ale pisaliśmy głównie o bocznych a bardzo mało o tych ptzy lampach a o te mi chodzi bo chce terazje zdemontowac jak mało roboty jak dużo to na jutro robota. [ Dodano: 2006-10-03, 16:18 ] teamt nie aktualny raz ze gośc na alegro sprzedaje lipę jakiej mało więc przestrzegam przed produktami http://www.allegro.pl/item128465875_new_audi_a4_94_99_kierunki_przezroczyste_chrome.html a dwa to juz wiem jak demontować więc proszę o zamkniecie tematu
-
Demontaż kierunków (przód)
Witam proszę o pomoc doświadczonych kolegów aby napisali krok po kroku jak dotać sie do kierunków i je wymontować. Z góry dzięki.!!
-
kontrolka air bagu ciagle swieci..
moze być błąd w kompie albo awaria części która steruje wystrzałem poduszki ja tak miałem i też mi sie świeciły. Kwestia podpięcia pod Vag i wszystko jasne więc bez obaw chyba że nie masz już poduszki heheheh
-
Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??
OO u mnie nic ani od rezerwy ani na pozostalych komunikatach a juz nie mówiąc o światłach . Mam podobny z licznika z golfa ciekawe czy będzie pasował
-
[B5 1.8] moje seryjne OOOO + nowe autko fotki
KOlega ma słabośc do chromów ale niczego sobie oby trwałośc i jakość była taka jak obecny wygląd
-
Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??
Najpierw podłaćzyłem do kompa i zrobiłem test zegarów kontolek itd i miedzy innymi "buczka" niestety cisza , rozebrałem licznik buczek jest ale nie działa kurcze musż ę się udać do kogoś kto już dojdzie dlaczego to nie działa.
-
Problem z kluczykiem dorobionym??
Szogun zastanawia mnie to że orginały ok a nowe dokodowane kluczyki nie wchodzą . Ten elektryk mówi ze coś z immmo w samochodzie i twierdzi ze jedynie wymiana . Sprawdzę tka jak piszesz jeszcze gdzie inndziej może się uda
-
Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??
właśnie czekam z niecierpliwością na odp ponieważ jutro to rozbiram
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
"Ładnie" na zdjęciu z daleka gdzie nie widać łączeń ale ważne ze wąłściciel jest zadowolony!!
-
Problem z kluczykiem dorobionym??
Załamka nic nie dział już 4 kluczyk ktory sprawdzamy ( kużna chyba złosliwość rzeczy martwych :!: ) . Cały czas pojawia się ten sam problem zakodowany kluczyk po godzinie się rozkodowuje i blkkuje immo czyli miga i odcina przy probie zapalenia. Na kompie VAG- u wyskakuje coś takiego ze sygnał z kluczyka jest za niski czy coś takiego?? POradzicie coś??
-
Zakładał ktoś już te kierunki??
cena rewelacja bratpit i rozumiem twoją wściekłość okazja jakich mało . zobaczę jak trfią sie fajne lampki zespolone to wezmę. [ Dodano: 2006-10-03, 16:24 ] Panowie przestrzegam przed tym sprzedawcą i jego produktami naciąłem sie jak jeleń . Te kierunki w ogóle nie pasują męczyliśmy się z fachowcem i mówi ze trzebaby przerabiać błotnik a dla takiego szmelcu nie warto. Więc darujcie sobie produkty z tej firmy tragedia!!!!!!!!!!!!