Treść opublikowana przez bushi
-
[B5 ADR] Objawy zużycia poduchy pod silnikiem??
NApiszcie mi jakie mieliście obawy jak padły wam poduchy pod silnikiem > Kiedy i w jakich sytuacjach dawała o sobie zanć ta awaria.
-
Sinik benz 1,8 2000r pacuje jak disel ??
Witam o niedawna silnik w audi a4 1,8 2000r rodziców pacuje jak disel tz. tak dokaldnie słychac taki rytmiczny stukot. Auto nie straciło na przyśpieszeniu , dynamice silnik pracuje elastycznie. Jedyny objaw to ten dzwięk z silnika. Piszcie co może być przyczyną.
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
Piękna audi dla takiej zdradziłbym avatna
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje audi a4
Nie ma co auto wyróżnia się a czy na + czy na - to kwestia gustu ważne ze ta sama rodzina "OOOO" :!: :027:
-
[B5 1.9TDI 90KM] Pierwszy przegląd....mojej OOOO A4
Weź przestań Volvo- Audi hmmm może w najnowszych rocznikach można przez chwile się zastanowić ale nie !!!!! A już na bank w starszych gdzie volvo wnętrze aż odstrasza i nic oprócz niskiej awaryności nie daje kierowcy. Więc gratuluję wyboru AUDI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[B5 1.8] wysokie spalanie
Tak jak pisze bialy4, 10-11l LPG to właściwe spalanie i takie mam i nie ma co się czarować niżej nie spadnie !!!!. Taka specyfika silnika 1,8 ( ekonomiką nie grzeszy ) heheheh
-
silnik 1.8 20v specyfikacja?
Było i jak na wiele razy opcja "szukaj" i dostaniesz to czego chcesz hehehe
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
Hehe Niunia ważne ze wiesz co dobre bo dobre to audi a jeszcze + kobieta to dopiero właściwa kombinacja. Pozdrawiam.
-
[B5 1,9 TDI 90 KM] 95 r.
Bardzo fajne autko ładnie się prezentuje tylko chip na motorek i będzie jak "ulał".
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
Ach Audi wie jak robić auta - a ty masz jedną z najładniejszych audiczek
-
[B5 1,6] 1996r
Ja jestem jak najbardziej za tymi z 99r a nie na bank te co prezentowałeś na początku tematu!!!!! Trochę rezania, ale temat maz kapitalnie opisany w " Zrob to sam"
-
[B5 1,6] 1996r
wiki, jak najbardziej za klima to podstawa w sumie po to kupujemy audi aby jeżdzić w komforcie ale jak nie ma to i dobry szyber!!!!! A autko zadbane odmłodizsz zmianą lamp z przodu i koniecznie z tyłu i będzie spoko
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
Więc zrobiłeś nam " smaka" i liczymy że autko będzie robiło wrażenie heeh ( jak to audi s-4)
-
Listwa chromowana na klapę
gosia, temat ył już poruszany poszperać w "szukaj" i na bank kilku kolegów prezentowało tam zdjęcia swoich listw na tylnych klapach.
-
[B5] Słabe ogrzewanie
słabe tz?? słaby strumien wydmuchiwanego powietrza czy niska temperatura?????
-
[B5 1.9 TDI 90KM 1Z] Mój nabytek :) sprowadzona :)
Moim zdaniem pierwsze kroki to odmłodzenie autka przez zmianę tylnych lamp kierunków na białe, fele koniecznie , lampy przód w przypływie większej kasy a wnętrze to już inna sprawa jest b. poważnie zniszczone ale spoko trochę pracay i da się zatuszować mankamenty.
-
Osiągi A4 95rok 2.8 174PS???
Kolego ten temacik kompletnie nie w tym dziale więc radzę go przenieś do dziełu silnik itd. Pozdrawiam przeniosłem do "Na luzie" by pre_pl
-
[B5 1.8TQ] zle odpala na zimnym i muli go na benzynie ?
Podstawa to analiza błedów i awarii podzespołów na VAG-u gdzie sugerowałbym przyjrzeć się dokładnie przepustnicy i przepływomierzowi.
-
problem z ogrzewaniem
Panowie jeszcze jedno sprawdżcie filtr przeciw pyłkowy ja miałem tak zasyfiony chyba od nowości że ledwo co mi powietrze do środka wpadało.
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
zdeniu, co ty na to co napisał Ryś, tez już zaczynałem sie zastanawiać czy to nie jakaś inna głupota niezwiązana z zawieszeniem ale wyrażnie puka z prawego koła jest to delikatne pukanie i takie głuche ale mnie stesuje heheeh
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Panowie teraz to już mam totalny dół !!!!!!! sprawdzając tak jak kazaliście stwierdziłem że końcówka drążka ma minimalny luz więc wymieniłem . Wsiadam w autko wyjeżdzam z kanału zjazd z progu w garażu a tu znowu owo znajome stukanie . Więc zostały mi tylko dwa górne wahacze hehehehe ( jestem już bardzo blisko :053: ),
-
[ALL B5] GAZ
bialy4, jka kolega też mam wlew pod klapką bez żadnych przejściówek i jest super czysto , wszystko schowane zderzak nieruszony nawet nie widać że masz instalkę.Polzecam
-
Jak temperatura w 1.8??
Termostat to podstawa 90. C musi być a jak wymieniacie pierwszy raz to radzę delikatnie odkręcać i wiadereczko na płyn z chłodnicy uszykować, bo jak nie to sobie prysznic zrobicie
-
Licznik w milach?!
Miałem problem w swoim autku z szybką od licznika ( pęknięta ) aby obnizyć koszt naprawy kupiłem licznik właśnie od wersji angielskiej i wygląda dokladnie tak samo szybka od tego licznika pasowała do mojego czyli do wersji europejskiej więc duże prawdopodobne że autko jest wersją europejską ale z licznikiem z wersji angielskiej bo ten licznika na bank z tej wersji jest. ( to moje przypuszczenia) Ale nie ma się czym martwić masz też kilometry wszystko chodzi jak trzeba więc spoko.
-
Jak sprawdzic czy centalny zamek sterowany jest tez z pilota
Jest to firma z Łodzi posiadają w sprzedaży sterowniki z kluczykami sterowniki z alarmami, systemy domykania okien itd. fachowa obsługa szybka przesylka . Polecam więcej dokładnych danych proszę osobiście ze mną na gg.