Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bushi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bushi

  1. NApiszcie mi jakie mieliście obawy jak padły wam poduchy pod silnikiem > Kiedy i w jakich sytuacjach dawała o sobie zanć ta awaria.
  2. Witam o niedawna silnik w audi a4 1,8 2000r rodziców pacuje jak disel tz. tak dokaldnie słychac taki rytmiczny stukot. Auto nie straciło na przyśpieszeniu , dynamice silnik pracuje elastycznie. Jedyny objaw to ten dzwięk z silnika. Piszcie co może być przyczyną.
  3. Piękna audi dla takiej zdradziłbym avatna
  4. Nie ma co auto wyróżnia się a czy na + czy na - to kwestia gustu ważne ze ta sama rodzina "OOOO" :!: :027:
  5. Weź przestań Volvo- Audi hmmm może w najnowszych rocznikach można przez chwile się zastanowić ale nie !!!!! A już na bank w starszych gdzie volvo wnętrze aż odstrasza i nic oprócz niskiej awaryności nie daje kierowcy. Więc gratuluję wyboru AUDI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. bushi odpowiedział(a) na Furio temat w Audi A4 B5
    Tak jak pisze bialy4, 10-11l LPG to właściwe spalanie i takie mam i nie ma co się czarować niżej nie spadnie !!!!. Taka specyfika silnika 1,8 ( ekonomiką nie grzeszy ) heheheh
  7. Było i jak na wiele razy opcja "szukaj" i dostaniesz to czego chcesz hehehe
  8. Hehe Niunia ważne ze wiesz co dobre bo dobre to audi a jeszcze + kobieta to dopiero właściwa kombinacja. Pozdrawiam.
  9. Bardzo fajne autko ładnie się prezentuje tylko chip na motorek i będzie jak "ulał".
  10. Ach Audi wie jak robić auta - a ty masz jedną z najładniejszych audiczek
  11. bushi odpowiedział(a) na edekxp temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja jestem jak najbardziej za tymi z 99r a nie na bank te co prezentowałeś na początku tematu!!!!! Trochę rezania, ale temat maz kapitalnie opisany w " Zrob to sam"
  12. bushi odpowiedział(a) na edekxp temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wiki, jak najbardziej za klima to podstawa w sumie po to kupujemy audi aby jeżdzić w komforcie ale jak nie ma to i dobry szyber!!!!! A autko zadbane odmłodizsz zmianą lamp z przodu i koniecznie z tyłu i będzie spoko
  13. Więc zrobiłeś nam " smaka" i liczymy że autko będzie robiło wrażenie heeh ( jak to audi s-4)
  14. gosia, temat ył już poruszany poszperać w "szukaj" i na bank kilku kolegów prezentowało tam zdjęcia swoich listw na tylnych klapach.
  15. bushi odpowiedział(a) na szymek 23 temat w Audi A4 B5
    słabe tz?? słaby strumien wydmuchiwanego powietrza czy niska temperatura?????
  16. Moim zdaniem pierwsze kroki to odmłodzenie autka przez zmianę tylnych lamp kierunków na białe, fele koniecznie , lampy przód w przypływie większej kasy a wnętrze to już inna sprawa jest b. poważnie zniszczone ale spoko trochę pracay i da się zatuszować mankamenty.
  17. Kolego ten temacik kompletnie nie w tym dziale więc radzę go przenieś do dziełu silnik itd. Pozdrawiam przeniosłem do "Na luzie" by pre_pl
  18. Podstawa to analiza błedów i awarii podzespołów na VAG-u gdzie sugerowałbym przyjrzeć się dokładnie przepustnicy i przepływomierzowi.
  19. Panowie jeszcze jedno sprawdżcie filtr przeciw pyłkowy ja miałem tak zasyfiony chyba od nowości że ledwo co mi powietrze do środka wpadało.
  20. zdeniu, co ty na to co napisał Ryś, tez już zaczynałem sie zastanawiać czy to nie jakaś inna głupota niezwiązana z zawieszeniem ale wyrażnie puka z prawego koła jest to delikatne pukanie i takie głuche ale mnie stesuje heheeh
  21. Panowie teraz to już mam totalny dół !!!!!!! sprawdzając tak jak kazaliście stwierdziłem że końcówka drążka ma minimalny luz więc wymieniłem . Wsiadam w autko wyjeżdzam z kanału zjazd z progu w garażu a tu znowu owo znajome stukanie . Więc zostały mi tylko dwa górne wahacze hehehehe ( jestem już bardzo blisko :053: ),
  22. bialy4, jka kolega też mam wlew pod klapką bez żadnych przejściówek i jest super czysto , wszystko schowane zderzak nieruszony nawet nie widać że masz instalkę.Polzecam
  23. Termostat to podstawa 90. C musi być a jak wymieniacie pierwszy raz to radzę delikatnie odkręcać i wiadereczko na płyn z chłodnicy uszykować, bo jak nie to sobie prysznic zrobicie
  24. Miałem problem w swoim autku z szybką od licznika ( pęknięta ) aby obnizyć koszt naprawy kupiłem licznik właśnie od wersji angielskiej i wygląda dokladnie tak samo szybka od tego licznika pasowała do mojego czyli do wersji europejskiej więc duże prawdopodobne że autko jest wersją europejską ale z licznikiem z wersji angielskiej bo ten licznika na bank z tej wersji jest. ( to moje przypuszczenia) Ale nie ma się czym martwić masz też kilometry wszystko chodzi jak trzeba więc spoko.
  25. Jest to firma z Łodzi posiadają w sprzedaży sterowniki z kluczykami sterowniki z alarmami, systemy domykania okien itd. fachowa obsługa szybka przesylka . Polecam więcej dokładnych danych proszę osobiście ze mną na gg.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.