Treść opublikowana przez cichy1989
-
[ALL B5] Da się odkleić brewki przyklejone do świateł?
Nom to jest właśnie chyba jakiś silikon... Ok dzieki Dzisiaj się z tym pomęcze[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 09:55_________________________________________________Ok udało mi się ściągnąć te brwi. Troche żyłką próbowałem ale prawie całą robotę odwaliłem podważając nożykiem brwi jak nowe lampy bez zarysowań
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
Jak mam np. zaparowane czy zamrożone lusterka to po krotkiej jezdzie lewe zaczyna sie przeczyszczac a prawe dalej zaparowane czy tam zamrożone.. obojetnie... czy mozliwe ze ogrzewanie jest tylko na jedno lusterko czy ewidentnie prawe zepsute?
-
[B5 ADR] Czy to coś ze wspomaganiem ?
Dokładnie mechanior dolał płynu i git
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
sprawdze thx
-
[ALL B5] Da się odkleić brewki przyklejone do świateł?
No tak chyba zrobie bo brewki też chce całe bo to są Kamei szkoda by było "zepsuć" ten klej wygląda jak czarna guma...
-
[ALL B5] Da się odkleić brewki przyklejone do świateł?
A jak coś to będzie się dało ten klej zeskrobać żeby było bez śladu? :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka i gdzie znajduje się włącznik?
-
[ALL B5] Da się odkleić brewki przyklejone do świateł?
spróbuje zerwać na chama może nie będzie śladu
-
[ALL B5] Da się odkleić brewki przyklejone do świateł?
heheh nie stać mnie narazie na taki bajer więc puki co musze sie pozbyć paskudnych brewek jak ktoś ma sposób to chętnie wypróbuje p.s. nie wiem czym były klejone bo jak kupiłem niunie to juz były...
-
[ALL B5] Da się odkleić brewki przyklejone do świateł?
Jak w temacie. Jakim sposobem odkleić brewki ze świateł przednich?
-
[ALL B5] Jaki koszt przedniej szyby plus montażu ?
Witam Ja miałem wymienianą przednią szybę ale górna uszczelka jast zdarta da sie to wymienić? jaki koszt?(sama uszczelka)
-
[B5 ADR] Zaraz po odpaleniu nie trzyma obrotów - spadają do 600-700
Witam! Po odpaleniu gdy silnik jest zimny to obroty spadają do 600-700 i wracają do 900 ale są nie stabilne tzn wskaznik spada do np 800 i spowrotem i tak dopuki nie przygazuje pare razy. A czasami też w takiej sytuacji jak odpalam i jest zimny to trzyma stabilnie 1100 i po krótkiej jezdzie jak wcisne sprzęgło to juz spada do 900... czemu tak sie dzieje troche to dziwne raz sie dusi a raz trzyma wyzsze obroty...
-
[B5 ADR] Czy to coś ze wspomaganiem ?
Witam! Ostatnio musialem zaparkowac moją niunie na takim trawniku w jakichs chaszczach i jak cofałem potem na asfalt to nie wiem jakies gałęzie sie obijały czy coś o podwozie i teraz jak skręcam kierownicą obojętnie w ktorą stronę to słychać taki dziwny dźwięk i tak jest cały czas.. jak dodaje gazu to tez słysze jakiś dziwny dźwięk no i od tamtej pory mam problem ze zbierznością bo mi sciąga auto na prawo delikatnie;/ co tam się mogło uszkodzić macie jakieś pomysły?
-
[B5 AHU] Dołożenie pilota do seryjnego centralnego zamka - jak i co ?
Ja szukam kogoś z okolic Częstochowy kto mi to zrobi za rozsądną cenę hmmm nie wiedziałem w jakim dziale to napisać
-
[B5 ADP] Jakie miękknie sprężyny na polskie drogi ?
Nie mogę się z tym zgodzić gdyż dzisiaj kupiłem standardowe sprężyny firmy jamex koloru niebieskiego. Pozdrawiam Dla przykładu: http://www.allegro.pl/item409986681_sprezyna_sprezyny_audi_a4_kombi_95_01_tyl.html (standard suspension springs)
-
[B5 AHU] Dołożenie pilota do seryjnego centralnego zamka - jak i co ?
ja również mam z tym problem neni sporo masz tego wysyłania jak bedzie ci sie chciało to [email protected] albo ktoś kto ją już ma od neniego niech prześle..z góry wielkie dzięki..
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane TA-Technix opinie!
Znalazłem na allegro Zawieszenie gwintowane za bardzo przystępną cene: http://www.allegro.pl/item395321634_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_kombi_95_99.html Warto w to zainwestować? może ktoś ma i sie wypowie.. prosze o wasze opinie.
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
piękny okaz :> chętnie się zamienie hehe
-
[B5 ADR] Poszukuję kogoś z VAGiem kto pomoże [Kłobuck/Częstochowa]
Niedawno sprowadziłem Audice z niemiec i przydało by się zdiagnozować tym bardziej ze nagle zaczęła po tygodniu świecić kontrolka airbagu..;( jeżeli ktoś byłby uprzejmy i mi pomógł to byłbym wdzięczny pozdrawiam
-
[ALL] Sportowe zawieszenie - pytanie
jakie sprężynki byłyby najlepsze do tych amorków? dowiedziałem sie że BOGE były montowane seryjnie więc zmieniam same sprężyny na wyższe....
-
[B5 AEB] Oczko w głowie... death!!!!
ja osobiście byłem pewien że nikt sie tak nie zna na markach samochodów jak owe klaksoniary :polew: Pozdro dla Audiznawców hehe
-
[ALL] Kłopoty z odkręcaniem śrub do felg
a może wspawać jeszcze raz o ile się jeszcze da.. może puści wkońcu..
-
[B5 AEB] Oczko w głowie... death!!!!
w środku bardzo podobnie jak w moim fajna furka :>
-
[ALL] Sportowe zawieszenie - pytanie
heh no to jutro po kościele znajde troche czasu :polew: i dam znać
-
[ALL] Sportowe zawieszenie - pytanie
ok postaram się znaleść jakieś oznaczenia... coś mi się zdaje że trzeba koło odkręcić żeby się do tego dostać...?