Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Robberto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Robberto

  1. Jesli tak to wyglada ze kolejne 250 kkm bym przelatal
  2. Kupilem imbus w serwisie skody w koszalinie 100mm i jestem w trakcie wymiany, faktycznie kupa roboty przy tym , ciekawostka taka ze przy przebiegu 247 tys imbus nosi minimalne slady zluzycia, myslicie ze juz ktos to wymienial, ja kupilem auto z przebiegiem 230 tys , wyjety imbus ma 70mm i posiada z dwoch stron nagwintowany otwor
  3. Mozesz napisac gdzie kupowales imbus i ile Cie to kosztowalo z wymiana ?, tez mam zamiar za kilka dni to robic
  4. Czy moze ktos sam wymienial tylne amortyzatory, pytam bo ostatnio robilem hamulce i przygladalem sie amortyzatorom, wydaje mi sie ze trzeba dosc wysoko podniesc auto zeby amor swobodnie wyciagnac
  5. Problem rozwiazany, jak w kazdym samochodzie w ktorym akumulator znajduje sie w bagazniku , gdzies w komorze silnika musi byc "+" do awaryjnego uruchomienia silnika i tak bylo w tym przypadku
  6. Podaj jaki typ akumulatora bo tez mnie czeka wymiana z tym ze chce to zrobic sam
  7. Zamowilem gtx 970...
  8. Nie widzialem tego auta ale jesli akumulator w bagazniku to pod maska musi byc wyprowadzone zlacze awaryjnego podania pradu, chyba dobrze mysle...?
  9. witam, koledzy pomozcie, sasiadka wyjezdzajac na urlop zostawila w mercedesie otwarte drzwi, po powrocie zastala rozladowany akumulator, problem w tym ze nie moze dostac sie do bagaznika w ktorym znajduje sie akumulator, nie wie czy ma popsuty zamek czy moze inny klucz jest do bagaznika, pytanie jest takie, czy pod maska znajde jakies punkty do ladowania akumulatora, jest to stary mercedes c180 z 94r
  10. Szkoda, fajna miejscowka na spocik, mozna bylo sie poscigac , 1/4 mili itp... A wiec milego spota a ja i tak przyjade do Kolobrzegu
  11. Ehhh szkoda, bede w Kolobrzegu od 2 sierpnia a co do lokalizacji pomyslcie o starym lotnisku Bagicz, nie wiem czy jest jeszcze do niego dostep ale kiedys bylem tam na zlocie...
  12. Robberto odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    Ok .Czyli swiece odpadaja
  13. Robberto odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    Tak zrobie ale gdyby tylko to bylo przyczyna to na rozgrzanym silniku tez powinno byc cos nie tak a po uruchomieniu zimnego i ponownym odpaleniu jest ok, jutro podjade do serwisu zapytam ile krzycza bo w polowie lipca jade do PL i jesli bedzie duzo taniej to zrobie to w Polsce
  14. Robberto odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    Kreci identycznie ,ale drugi dzien z rzedu nie odpala za pierwszym razem , silnik uruchamia sie za 2-3 razem, na cieplym jest tak samo jak na filmie czyli od razu
  15. Robberto odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    Po wcisnieciu kluczyka bez hamulca wlacza sie zaplon i tez na chwile zapala sie spirala grzania swiec ,po docisnieciu bez hamulca wyciagam kluczyk i operacja ponowna z tym ze wciskam hamulec i rozrusznik uruchamia sie, na oko wykonuje jeden obrot i powinien odpalic co nie zawsze uruchamia silnik
  16. Robberto odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    Tankuje tylko aral lub shell i tylko w DE bo tutaj mieszkam i mam dziwne przeczucie ze to nie filter o ktorym mowa, dzisiaj odpalil za drugim razem ale grzalem 2x swiece, pytanko jak odpalacie swoje motory, moze robie cos nie tak...
  17. Robberto odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    Wedlug ksiazki powinien byc wymieniony 5 tys km temu
  18. Robberto odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    Tego niestety nie wiem, ja nie wymienialem, musze do ksiazki zerknac
  19. Robberto opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, auto posiadam ok pol roku i kilka razy przytrafilo sie ze po wcisnieciu kluczyka silnik nie uruchomil sie, dopiero za 2-3 razem odpala. Moze zle go uruchamiam... a robie to w ten sposob ze naciskam kluczyk trzymajac juz wcisniety hamulec (automat), poroblem wystepuje tylko z rana na zimnym silniku.
  20. Faktycznie moze cos z tego bedzie, nie pali sie, pozyjemy -poczekamy
  21. Budzet jaki chce przeznaczyc to 300-350 eur
  22. A wiec nadszedl czas na grafike, co proponujecie do tej konfiguracji, mysle o GTX 780
  23. Ostatnio w realu byla promocja, telefunken 49' fhd,smart tv , wifi, dvbt, tuner sat, 360 eur z tym ze to w de, moze w pl tez bedzie
  24. Obroty przy tempomacie w zaleznosci od wzniesienia i obciazenia samochodu mogą nawet wzrosnac do 4 tys ale jest to chwilowe do podtrzymania predkosci, ja staram sie nie przekraczac 3 tys obr i wtedy predkosc mam 175-180 i to nieustanne 8 l/100km...
  25. Tyle ile trzeba dac za dobre

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.