Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Da sie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Cos podobnego do tego? Tylko nie z SG ? Cos co bedzie odpychac wode. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. No to niech plany sie przeradza i realizacje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. W cale sie nie dziwie, ze sie zakochales. Bo ja sam juz sie w niej podkoc**je ^^ Nie bylo sie nad czym zastanawiac, jesli wszystko z nia bylo w porzadku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Kupiles w takim stanie czy cos modziles juz? Graty zakupu Zakebi*ty kolor! Marzy mi sie takie b8 w takiej kolorystyce i wypasie :fap: Bezawaryjnosci! I dbak o ten piekny kolorek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Co tu zostalo uzyte do tego malego pedzelka do detali? Jaki preparat do tego oraz jaki pedzelek do tego polecacie? Widzialem, ze cos podobnego jest stosowane np. na pedalach w srodku auta. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jest dobrze. Nawet 16" bedzie lepiej wygladac z dystansem, niz bez. Zawsze to szerzej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z dystansami Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Ktos poleci jakas naprawde dobra aktywna piane do rozrobienia z woda? Chce sobie to rozrobic w dozowniku. Widzialem juz pare osob, ktore nie maja profesjonalnej pianownicy i uzywaja takiego sposobu. Ktos mi polecil ADBL Yeti? Warte to uwagi czy moze jest jeszcze cos innego wartego uwagi? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Bry Chcialem wrzucic talerzyki od b5 do swojego tylko przeswit z lewej to 3cm, a z prawej 4.5cm. Czym moze byc to spowodowane? :/ Wylane amory czy cos? Sprezny kupowalem przed zima nowe H&R. Nie widac zebys ktorys strzelil. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Czy Tobie dobre foty musza wychodzic nawet srajfonem? :/ Zawsze mogloby byc nizej.... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. muunv odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Fajnie wyszlo, od razu mi sie przypomnialo to "a6" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Ma ktos te talerzyki na springach -30/35/45mm? Ja mam -45mm i zastanawiam sie, czy przod nie bedzie trzec. Mam felge 8j 18" et47 z dystansem 15mm.
  14. Znalazlem taki produkt w katalogu Meguiarsa. Czy to naprawde dziala tak, ze na zakurzony samochod mozna to zastosowac i zetrzec wszystko bez uszkodzenia lakieru? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. muunv odpowiedział(a) na Grohu temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Fajnie zmodzony egzemplarz, brzmienie wydechu super Powodzenia w dalszych modach! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Przegladam i przegladam, widze ze jeden z najgrubszych projektow sie tu zapowiada. Powodzenia w dalszym modzeniu i jak najszybszego zlozenia auta Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. O ku@wa :nsughty: :fap: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Powodzenia w dalszych modach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Felgi ladnie siadly Lotka zrobi swoje, od razu zmieni sie wyglad auta. Wrzucasz dystanse? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. 215 to napewno. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Fajna sztuka. Powodzenia w dalszych modach. Ramki musza byc Oswietlenie dobre, sam mam cale od Tomnika Sadzaj ja w koncu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Tak. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Wejdzie. ET47 7.5J wchodzi pod 320mm, wiec ET48 8J powinno niby wejsc pod 320mm. Ale nie jestem pewien na 100%. Mam u siebie 18" 8J ET47 i pod 320 wchodzi na styk. Mam dystanse na przodzie 15mm. Zreszta jak chcesz takie ET to od razu dokupuj dystanse zeby to wygladalo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Wejde bez problemu Jeszcze bedziesz chcial dystans wrzucac. Wedlug mnie najlepiej 225/40. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. No mi akurat Nike High Mid. Jest teraz promocja na stronie ale rabat zawsze sie by przydal Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.