Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Bylo by super! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Kolega "fajgi" juz o to pytal. Ale czy 18" 9.5J ET40 wejdzie przy zawiasie -45mm? Jaka opone na to zakladac? W jakim przedziale szerokosci?
  3. Gdzie i za ile $ dorwales ta zapalniczke? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Klocic sie nie bede Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Nie kolega kolegi, tylko sam widzialem bo przy mnie je zmienial. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Dlaczego? kkamil.sline mial u siebie w B6 fele 18" z 8.5J z A5, zawias 1BE i nic nie wystawalo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Super autko. Widzialem juz kilka razy na Siennickiej Jest na czym oko zawiesic. Patrzac na tak odpicowane B6, zaluje ze sprzedalem swoja Lotka na klape s-line, dokladka cupra, ciemne szybki? Felga kozacka. Przypomina cos z Rotiform Stawiaj ja czesciej przed brama, albo przed garazem chociaz! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Nie bedzie obcierac. Jaka opone chcesz wrzucic? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Nic nie bedzie wystawac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Wejda bez problemu. Dystans nie bedzie potrzebny. Chyba, ze bedziesz chcial uzyskac lepszy efekt, wtedy dystanse sobie mozesz zalozyc. Dodatkowo potrzebujesz pierscieni centrujacych do tych felg, na 57.1mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. 225 to max. Dasz ze szeroka opone to bedzie latac po feldze jak glupia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. W koncu udalo sie odwiedzic Spanky'iego. Wizyta w edc przyniosla efekt Ze wzgledu na zbyt wysokie EGT, moc zostala zmniejszona do bezpiecznych 248PS. Najlepszy wynik jaki osiagnelismy to 265PS. Ale nieszczesne EGT wariowalo. Zostal wylaczony EGR i klapy w kolektorze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Nie odpadnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Wrzucaj 235/35 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Tak chyba ma sporo osob w naszym gronie Samna to "cierpie" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Czestuj sie :eat: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Jak sobie ogarniesz diody z A6, to po znajomosci i mi ogarnniesz Wedlug mnie to dekory pod kolor podswietlenia panelu klimy itp. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Ok, dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Bry Mam do wziecia JR11 o parametrach 18" 8.5J ET40. Zawita na nich opona 225/40 lub 215/40. Jakie dystanse wrzucic, zeby felga szla rowno z nadkolami? Mam zawias -45mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. muunv odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Ladnie siadlo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Kolo na ten rok [emoji14] Mial byc gwint na tem rok ale.. Mam powazne problemy z noga. Sa tylko dwie kliniki w Polsce zajmujace sie tym. Obie prywatne. Nie ma nic na fundusz. Reszte sobie dokonczcie 9,5J z et np 40 bedzie wystawac? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Gwint to nie na ten sezon Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. To gdzie oni sie wsciekaja super samochodami? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. I opona 215? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.