Treść opublikowana przez muunv
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Bylo by super! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Kolega "fajgi" juz o to pytal. Ale czy 18" 9.5J ET40 wejdzie przy zawiasie -45mm? Jaka opone na to zakladac? W jakim przedziale szerokosci?
-
Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
Gdzie i za ile $ dorwales ta zapalniczke? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Klocic sie nie bede Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Nie kolega kolegi, tylko sam widzialem bo przy mnie je zmienial. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Dlaczego? kkamil.sline mial u siebie w B6 fele 18" z 8.5J z A5, zawias 1BE i nic nie wystawalo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 BFC] Audi A4 Avant 2.5 TDI V6 ---> LukOne
Super autko. Widzialem juz kilka razy na Siennickiej Jest na czym oko zawiesic. Patrzac na tak odpicowane B6, zaluje ze sprzedalem swoja Lotka na klape s-line, dokladka cupra, ciemne szybki? Felga kozacka. Przypomina cos z Rotiform Stawiaj ja czesciej przed brama, albo przed garazem chociaz! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Nie bedzie obcierac. Jaka opone chcesz wrzucic? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Nic nie bedzie wystawac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Wejda bez problemu. Dystans nie bedzie potrzebny. Chyba, ze bedziesz chcial uzyskac lepszy efekt, wtedy dystanse sobie mozesz zalozyc. Dodatkowo potrzebujesz pierscieni centrujacych do tych felg, na 57.1mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
245 czy 225?
225 to max. Dasz ze szeroka opone to bedzie latac po feldze jak glupia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
W koncu udalo sie odwiedzic Spanky'iego. Wizyta w edc przyniosla efekt Ze wzgledu na zbyt wysokie EGT, moc zostala zmniejszona do bezpiecznych 248PS. Najlepszy wynik jaki osiagnelismy to 265PS. Ale nieszczesne EGT wariowalo. Zostal wylaczony EGR i klapy w kolektorze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Nie odpadnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felga 19" 9J 33ET jaka opona
Wrzucaj 235/35 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Tak chyba ma sporo osob w naszym gronie Samna to "cierpie" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Czestuj sie :eat: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Jak sobie ogarniesz diody z A6, to po znajomosci i mi ogarnniesz Wedlug mnie to dekory pod kolor podswietlenia panelu klimy itp. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie dystanse?
Ok, dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie dystanse?
Bry Mam do wziecia JR11 o parametrach 18" 8.5J ET40. Zawita na nich opona 225/40 lub 215/40. Jakie dystanse wrzucic, zeby felga szla rowno z nadkolami? Mam zawias -45mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Czyli mozna zamawiac?
-
[B6 AVF] by Edyta
Ladnie siadlo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Kolo na ten rok [emoji14] Mial byc gwint na tem rok ale.. Mam powazne problemy z noga. Sa tylko dwie kliniki w Polsce zajmujace sie tym. Obie prywatne. Nie ma nic na fundusz. Reszte sobie dokonczcie 9,5J z et np 40 bedzie wystawac? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Gwint to nie na ten sezon Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
To gdzie oni sie wsciekaja super samochodami? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
I opona 215? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk