Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AHU] No to zaczynamy przygodę z AUDI => 1,9 TDI 90km 1999r po lifcie
To dobrze bo jak ktoś zna forum bezwypadkowe.net to zna też "magików" z Płocka i Gostynina i ich super fotografa. Wszystkie ich samochody są na zdjęciach z pod wiaduktu i bardzo charakterystycznymi refleksami światła na karoserii. Dlatego wiedziałem, że to Płock Wracając do tematu to Twoja A4 jest całkiem
-
[B5 AHU] No to zaczynamy przygodę z AUDI => 1,9 TDI 90km 1999r po lifcie
W Płocku kupowałeś auto? Albo w Gostyninie?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Mody w bardzo dobrym kierunku Ogólnie ładne auto
-
[B5 AAH] Ot takie tam Audi
Nie pomyliły Ci się, te lampy takie są! Też musiałem zmieniać, tyle że u mnie coś się pomotało i do tej pory mam pomarańczowy wsteczny.
-
[B5 AAH] Ot takie tam Audi
Ładne światła z tyłu :gwizdanie: he he he mam takie same. Jeszcze zespolone na przód i będzie cud malina
-
[B5 AEB] BLUE LINE --> niebieska piękność po kilku modyfikacjach
Oj oj oj, Z Twojego auta podoba mi się: kolor przedni zderzak felgi też nie są złe Ale do zmian moim zdaniem mieszek brewki wszystkie dokładki i cały zmasakrowany tył, włącznie z klapą Ogólnie nie jest źle, da się zmienić na lepsze. Dobrze, że widzisz konieczność zmian
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
Ładne auto, ciekawe felgi i kolorek jak mój. Zmień światła przednie światła na zespolone. Też myślę o chromowanych obwódkach wokół szyb. A zawias seryjny czy obniżany? Też mam siedemnastki ale jakoś tył poszedł mi w górę a u Ciebie widzę, że wszystko masz ok.
-
Spoty LRY - odwołane
Cieszę się, że się podoba Chociaż wczoraj zwątpiłem, audi zostało bez oczu, stare lampy już nie pasowały a nowe nie chciały się zmieścić.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jak widać na zdjęciach lampy zespolone już są Teraz pytanie co by tu jeszcze zmienić Myślę, że w następnym miesiącu może chrom wokół szyb, później lakiernik i grill (może s4).
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Lampy są już lepiej wpasowane- musiałem jeszcze bardziej wyciąć błotniki. Tyle, że lampy mam na dwóch uchwytach ale zastosuję się do rady Reniu. Dziękuję za pomoc. Teraz wszystkim będę polecać oryginalne lampy a nie jakieś tam angel eyes
-
Spoty LRY - odwołane
Mi się ten 3 uchwyt w jednej lampie ułamał Ok, idę dalej powalczyć bo na 13 do pracy_________________________________________________ Udało się :gwizdanie:
-
Spoty LRY - odwołane
Ładne są, sprawne itd ale wygląda auto jakby zajął się pan Miecio z warsztatu w jakiejś stodole. Spasowanie dramat i siedzą tylko na 2 uchwytach zamiast na czterech. Mam nadzieje, że mi nie odpadną jak będę jechał do pracy.
-
Spoty LRY - odwołane
Ktoś od nas sam montował lampy zespolone? Mam problemy nie potrafię ich idealnie wpasować.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zwątpiłem ;( O ile cięcie błotników i zabawa z kabelkami poszła gładko to nie mogę dobrze spasować lamp. Pytania: 1. Na jakich 4 uchwytach maja się trzymać (moje trzymają się na dwóch górnych śrubach) ? 2 górne śruby widzę, na 3 bolec nie ma szans nałożyć lampy a 4 bolca nie widzę. Dodam, że mam zderzak już po lifcie a maskę z 97'. 2. Czy wszyscy mają takie gigantyczne szpary między lampa a ta częścią maski gdzie jest grill? I ogólnie czy komuś udało się idealnie wpasować te lampy? Chyba zacznę żałować, że je w ogóle kupiłem bo u mnie to fatalnie wygląda. Stare lampy leżały idealnie.
-
Nowonarodzony Klubowicz
Zakup dziecku fotelik Recaro, niech się od małego przyzwyczaja do motoryzacji A tak na poważnie to ja również gratuluje :oklaski: i zdrówka życzę.
-
[B5 AAH] Ot takie tam Audi
Ściągnij też brewki, poza tym ładne auto Oczywiście czekamy na więcej zdjęć.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nie no, sam wyrezam to będę mieć jeszcze większą satysfakcję, tak samo jak w przypadku halogenów. Seta odpada bo jak zamontuje lampy to pojadę się polansować :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Dziś cały dzień siedzę w pracy ale dzięki temu jutro mam wolne więc się za to wezmę. Boję się tego wycinania w błotnikach jak nie wiem co
-
[ALL B5] A4 by Sebastien, Xenon, Alu
Bardzo ładne auto ale alu 17 byłby lepsze. Te, które masz teraz są ładne ale kojarzą mi się z volvo. Poza tym i kolor jak mój.
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w dobraniu felg i opon
Znam ten problem. Też bałem się niskiego profilu dlatego kupiłem opony 215/50 do felg siedemnastek. Polecam takie rozwiązanie Jak chcesz zobaczyć jak wyglądają 17 przy seryjnym zawiasie i takich oponach- spójrz sobie na mój profil, są zdjęcia. W porównaniu z 15 spada komfort ale naprawdę minimalnie ale za to jak się auto prowadzi. Bajka.
-
[All B5] Audi A4 TV DVD 2 din 7" fele 16" tarcze wentylowane
Piękne i zadbane auto :gwizdanie: Ale żeby było jeszcze piękniejsze zmień mieszek, ciut obniż i pomyśl o chromowanych obwódkach wokół szyb. BTW mam takie same światła z tyłu
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
Również troszkę podobna do mojej Większe kółka by się przydały, poza tym
-
Spoty LRY - odwołane
Widziałem, że w Rykach/okolicach pojawiła się nowa a4. Rocznik i kolor jak moje auto,tyle że ma grill od s4. Widziana oczywiście pod K2. Szkoda, że nie miałem przy sobie klubowej naklejki bo bym zostawił pod wycieraczką :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Moja czarna perełka!!!
Piękne i zadbane auto :gwizdanie: Tylko aż się prosi o alufelgi i welurowe dywaniki
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nie przesłaniają, również mechanik nic na ten temat nie mówił. Mam zderzak i kratki po lifcie (wloty i rozmieszczenie klatek jest inne) więc nie miałem problemu z montażem. Jedyne co mi przeszkadzało to klakson ale trochę odgiąłem mocowanie i halogen zmieścił się bez problemu.