Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. To dobrze bo jak ktoś zna forum bezwypadkowe.net to zna też "magików" z Płocka i Gostynina i ich super fotografa. Wszystkie ich samochody są na zdjęciach z pod wiaduktu i bardzo charakterystycznymi refleksami światła na karoserii. Dlatego wiedziałem, że to Płock Wracając do tematu to Twoja A4 jest całkiem
  2. W Płocku kupowałeś auto? Albo w Gostyninie?
  3. Mody w bardzo dobrym kierunku Ogólnie ładne auto
  4. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie pomyliły Ci się, te lampy takie są! Też musiałem zmieniać, tyle że u mnie coś się pomotało i do tej pory mam pomarańczowy wsteczny.
  5. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładne światła z tyłu :gwizdanie: he he he mam takie same. Jeszcze zespolone na przód i będzie cud malina
  6. Oj oj oj, Z Twojego auta podoba mi się: kolor przedni zderzak felgi też nie są złe Ale do zmian moim zdaniem mieszek brewki wszystkie dokładki i cały zmasakrowany tył, włącznie z klapą Ogólnie nie jest źle, da się zmienić na lepsze. Dobrze, że widzisz konieczność zmian
  7. Ładne auto, ciekawe felgi i kolorek jak mój. Zmień światła przednie światła na zespolone. Też myślę o chromowanych obwódkach wokół szyb. A zawias seryjny czy obniżany? Też mam siedemnastki ale jakoś tył poszedł mi w górę a u Ciebie widzę, że wszystko masz ok.
  8. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Cieszę się, że się podoba Chociaż wczoraj zwątpiłem, audi zostało bez oczu, stare lampy już nie pasowały a nowe nie chciały się zmieścić.
  9. Jak widać na zdjęciach lampy zespolone już są Teraz pytanie co by tu jeszcze zmienić Myślę, że w następnym miesiącu może chrom wokół szyb, później lakiernik i grill (może s4).
  10. Lampy są już lepiej wpasowane- musiałem jeszcze bardziej wyciąć błotniki. Tyle, że lampy mam na dwóch uchwytach ale zastosuję się do rady Reniu. Dziękuję za pomoc. Teraz wszystkim będę polecać oryginalne lampy a nie jakieś tam angel eyes
  11. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Mi się ten 3 uchwyt w jednej lampie ułamał Ok, idę dalej powalczyć bo na 13 do pracy_________________________________________________ Udało się :gwizdanie:
  12. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ładne są, sprawne itd ale wygląda auto jakby zajął się pan Miecio z warsztatu w jakiejś stodole. Spasowanie dramat i siedzą tylko na 2 uchwytach zamiast na czterech. Mam nadzieje, że mi nie odpadną jak będę jechał do pracy.
  13. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ktoś od nas sam montował lampy zespolone? Mam problemy nie potrafię ich idealnie wpasować.
  14. Zwątpiłem ;( O ile cięcie błotników i zabawa z kabelkami poszła gładko to nie mogę dobrze spasować lamp. Pytania: 1. Na jakich 4 uchwytach maja się trzymać (moje trzymają się na dwóch górnych śrubach) ? 2 górne śruby widzę, na 3 bolec nie ma szans nałożyć lampy a 4 bolca nie widzę. Dodam, że mam zderzak już po lifcie a maskę z 97'. 2. Czy wszyscy mają takie gigantyczne szpary między lampa a ta częścią maski gdzie jest grill? I ogólnie czy komuś udało się idealnie wpasować te lampy? Chyba zacznę żałować, że je w ogóle kupiłem bo u mnie to fatalnie wygląda. Stare lampy leżały idealnie.
  15. Zakup dziecku fotelik Recaro, niech się od małego przyzwyczaja do motoryzacji A tak na poważnie to ja również gratuluje :oklaski: i zdrówka życzę.
  16. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ściągnij też brewki, poza tym ładne auto Oczywiście czekamy na więcej zdjęć.
  17. Nie no, sam wyrezam to będę mieć jeszcze większą satysfakcję, tak samo jak w przypadku halogenów. Seta odpada bo jak zamontuje lampy to pojadę się polansować :gwizdanie:
  18. Dziś cały dzień siedzę w pracy ale dzięki temu jutro mam wolne więc się za to wezmę. Boję się tego wycinania w błotnikach jak nie wiem co
  19. Bardzo ładne auto ale alu 17 byłby lepsze. Te, które masz teraz są ładne ale kojarzą mi się z volvo. Poza tym i kolor jak mój.
  20. Znam ten problem. Też bałem się niskiego profilu dlatego kupiłem opony 215/50 do felg siedemnastek. Polecam takie rozwiązanie Jak chcesz zobaczyć jak wyglądają 17 przy seryjnym zawiasie i takich oponach- spójrz sobie na mój profil, są zdjęcia. W porównaniu z 15 spada komfort ale naprawdę minimalnie ale za to jak się auto prowadzi. Bajka.
  21. Piękne i zadbane auto :gwizdanie: Ale żeby było jeszcze piękniejsze zmień mieszek, ciut obniż i pomyśl o chromowanych obwódkach wokół szyb. BTW mam takie same światła z tyłu
  22. Również troszkę podobna do mojej Większe kółka by się przydały, poza tym
  23. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Widziałem, że w Rykach/okolicach pojawiła się nowa a4. Rocznik i kolor jak moje auto,tyle że ma grill od s4. Widziana oczywiście pod K2. Szkoda, że nie miałem przy sobie klubowej naklejki bo bym zostawił pod wycieraczką :gwizdanie:
  24. Piękne i zadbane auto :gwizdanie: Tylko aż się prosi o alufelgi i welurowe dywaniki
  25. Nie przesłaniają, również mechanik nic na ten temat nie mówił. Mam zderzak i kratki po lifcie (wloty i rozmieszczenie klatek jest inne) więc nie miałem problemu z montażem. Jedyne co mi przeszkadzało to klakson ale trochę odgiąłem mocowanie i halogen zmieścił się bez problemu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.