Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duzy616

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duzy616

  1. Postanowiłem, że dopóki nie będzie występował notlauf to nic nie ruszam. Mam wrażenie, że ten błąd zaczyna się pojawiać jak gdy zbliża się czas wypalania dpf-a Później go niema. (Ale co to ma do turbiny) Muszę narazie obserwować i zaraz podpinać komputer jak się pokaże spirala świec (będę sprawdzał wtedy również parametry dpf) Nadmienię tylko że poprzedni właściciel był na wgraniu nowego Softu DPF (posłynnej aferze w vag)
  2. Panowie potrzebuje pomocy? Od kiedy zakupiłem moje autko tzn. 4 miesięcy co jakiś czas wywala poniższy błąd. Z tego co wyczytałem jest on związany tzw. gruszką turbiny. Błąd pojawia się jak samochód jest rozgrzany i się zatrzymam, zaświeca się kontrolka od świec żarowych (podłączenie VCDS-a i jest błąd) Zaznaczam błąd nie zawsze się pojawia. Ogólnie nic z samochodem się nie dzieje nie traci mocy itd. Wzrokowo nie zauważyłem żadnego uszkodzenia. 1 Fault Found: 7934 - Turbocharger Boost Control Position Sensor Circuit P2563 00 [036] - Implausible Signal Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 3 Mileage: 146281 km Date: 2017.12.27 Time: 18:44:16 Engine speed: 811.00 /min Normed load value: 45.9 % Vehicle speed: 0 km/h Coolant temperature: 88 °C Intake air temperature: 16 °C Ambient air pressure: 980 mbar Voltage terminal 30: 14.320 V Unlearning counter according OBD: 40 Accelerator position: 0.00 % Charge Pressure Actuator: activation: 100.00 % Charge Pressure Actuator: acknowledgment: 90.59
  3. Chcę się upewnić, że 1 litr na 100% wystarczy (cena zaporowa, nie chcę żeby brakło 100 albo 200 ml) Nie wiem dlaczego nie mogłem znaleźć żadnego tematu o wymianie oleju w tylnym dyferencjale A4 B8 (czyżby nikt nie wymieniał)
  4. Panowie ile wchodzi oleju do tylnego dyferencjału (mostu) Według etki 1 litr powinien wystarczyć
  5. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ile wchodzi oleju do tylnego dyferencjału (mostu) Według etki 1 litr powinien wystarczyć
  6. Trochę jestem w tym słaby. Jaka nazwa odpowiedzialna za sprawdzenie turbiny, pracy gruszki?
  7. Ten może być RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80
  8. Jakby ktoś szukał zawór to mam na sprzedaż. https://www.olx.pl/oferta/zawor-regulacji-cisnienia-paliwa-pompy-wtryskowej-cr-audi-a4-b8-CID5-IDpDqWB.html
  9. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego wymieniałeś sam. Jeśli nie to poleć kto Ci robił w Szczecinie. (cena) Na moje oko taka powinna pasować, chociaż cena nie jest niska. http://allegro.pl/maty-grzewcze-do-audi-a4-a5-b8-i7046624738.html#thumb/1
  10. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie już kiedyś pytałem i nikt nie odpowiedział. Jaki jest numer maty grzewczej (siedziska) w fotelu kierowcy ze skóry tzw. sportowe. Może ktoś poda przykładowe ogłoszenie.
  11. Kolego jak przeliczyłeś z l na gramy. Ja mam przebieg 145 tys. km oil ash volume mam 0.03l (ile to jest gram sadzy)
  12. Myślałem, żeby dać auto do: https://web.facebook.com/pg/CarDetailingSzczecin/about/?ref=page_internal Chociaż Deep Point Centrum Auto Detailing też rozważam. Pewnie zadecyduje cena.
  13. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ostatnio podczas deszczu zaczął mi piszczeć sygnałem ciągłym czujnik parkowania tył z lewej strony środkowy. (podejrzewam jakieś zwarcie, błędów brak) Pytanie czy w moim przypadku muszę zdjąć cały zderzak czy wystarczy odkręcić ta ramę ochronną? Pewnie, żeby wyjąć czujnik trzeba jakoś podważyć wkrętakiem? Nie chcę coś połamać.
  14. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podejrzewam, że musisz ustawić synchronizację na 0 albo nawet na +1 Ja nic nie ruszam, uważam, że jak jest na lekki minus samochód lepiej się zbiera.
  15. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam synchronizację na -0,35 spalanie 0,8-0,9
  16. Gdzie w Szczecinie zrobić Auto detailing samochodu?
  17. Co wybrać, rozmiar 245/45/18 przejeżdżam zimą max 4-5 tys. km. Na początku chciałem kupić do 600 zł/szt. np: Uniroyal MS Plus 77 cena 535 zł. Hankook Winter evo2 W320 cena 549 zł. Ale teraz zastanawiam się czy przy takim małym przebiegu zimą nie lepiej kupić: Barum Polaris 3 cena 417 zł. Cennik z oponeo
  18. Jakiej szukać maty siedziska do foteli sportowych (recaro) Może ktoś podać numer. Na moje oko chyba musi być taka: http://allegro.pl/maty-grzewcze-do-audi-a4-a5-b8-i7017846592.html
  19. Dlatego szukam Kogoś kto się tego podejmie. Nie uśmiecha mi się wydać 250 zl. w ciemno za maty używane. Jak moją może da radę naprawić.
  20. Właśnie najbardziej boję się zdejmować tapicerkę. Druga sprawa znalazłem tylko jedną matę na allegro i cena zaporowa. http://allegro.pl/maty-grzewcze-do-audi-a4-a5-b8-i6989092058.html bo na moje oko taka do foteli sportowych nie podejdzie http://allegro.pl/mata-grzewcza-fotela-a4-b8-a5-8k0963557m-8k0963555-i6707116695.html
  21. Witam Gdzie w Szczecinie naprawie podgrzewanie fotelu kierowcy, a dokładnie nie grzeje tylko siedzisko, oparcie grzeje. Błędów brak. Mam fotele sportowe.
  22. Naprawiłeś, mam to samo
  23. Witam Mam problem podobny albo taki sam jak założyciel tematu. Posiadam klimatronik 3 strefowy, prawa strona pasażera działa bez zarzuty, lewa czyli kierowcy, jak ustawie na HI albo LO działa dobrze. Problem jest jak chcę zadać jakąś temperaturę, wtedy jakby czujnik nie działał. Jest dokładnie to samo co u założyciela tematu, czyli jak mam po stronie kierowcy 26 stopni to po stronie pasażera 20 (wtedy leci porównywalne ciepłe powietrze). Nadmienienie jeszcze, że różnica ciepłego powietrza wydobywa się miedzy kratkami zewnętrznymi (prawa, lewa strona), tymi pośrodku nad radiem jak i również na szybę. Nastawy podstawowe już wykonywałem, błędów cały czas brak. A wszedłem VCDS w bloki pomiarowe oczywiście w klimatroniku. Na kanale 034 zauważyłem, że pozycja 3 odpowiada za stronę kierowcy 4 za stronę pasażera. Tam właśnie widać, że temperatura wypływanego powietrza jak ustawiam w zakresie miedzy 16-28 stopni praktycznie nie działa. Dzisiaj jak wrócę z pracy to postaram się podmienić te czujniki miedzy prawą, a lewą stroną.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.