Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duzy616

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duzy616

  1. Nie chcę Cię kłamać, zbytnio tego nie kontroluje. Myślę, że nie wcześniej niż co 400km
  2. duzy616 odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    Samo odpowietrzenie Vcdsem nic nie dało bo sam to robiłem kilka razy. Nawet na plaku nie mógł zaciągnąć paliwa. Pompa nie dawała ciśnienia. Myślę, że po prostu miałem trochę pecha.
  3. Widzę, że spalanie u Ciebie się unormowało po wycięciu Dpf-a.
  4. duzy616 odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    U mnie też był samochód zapowietrzony po sprawdzeniu opiłków na czujniku. Na ,,szczęście" odpowitrzenie kosztowało mnie 250 zł. Od tego czasu boję się ponownie sprawdzić. Tak samo chciałem czyścić EGR Ale jak wyczytałem na forum, że nie którzy mieli również problem z uruchomieniem silnika albo pojawiły się błędy od EGR.
  5. Panowie radio Concert zakodowałem tylko silnik: Zakodowałem tak jak poniżej i wyskoczył błąd. Kolega Hohe powiedział, że to dlatego, że nie mam przycisku (czyli wszystko się zgadza?) Pytanie poco kodować Radio 56 ---> Adaptation 10 ----> Channel 40 "Car Menu Options II" dodajemy +32 do obecnej wartosci Jeżeli na forum wszyscy piszą, że to nic nie daje. Najbardziej liczę na wypowiedź wrclagun (Grzegorza) 09 - Cent Elect. Byte 7 ; Bit 5 change 0 to 1 Byte 8 Bit 2 Change 0 to 1 - Enable Engine Adaptations: [Security Access - 16] [Adaptation - 10] ; Channel 63 ; Change to x [Security Access - 16] [Adaptation - 10] ; Channel 64 ; Change to x [Security Access - 16] [Adaptation - 10] ; Channel 65 ; Change to x [Security Access - 16] [Adaptation - 10] ; Channel 66 ; Change to x Address 09: Cent. Elect. Labels: 8K0-907-063.clb Control Module Part Number: 8K0 907 063 P HW: 8K0 907 063 P Component and/or Version: BCM1 1.0 H25 0380 Software Coding: 2608D0914174AF200401000300001D0D0F1C070804010141000000 Work Shop Code: WSC 06335 123 12345 VCID: 3C70EFB2BFF0E7A1F5-8068 1 Fault Found: 03207 - Charisma Switch Module 004 - No Signal/Communication Freeze Frame: Fault Status: 01100100 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 1 Reset counter: 18 Mileage: 159687 km Time Indication: 0 Date: 2019.01.11 Time: 12:53:00
  6. Wiem, że stary temat. Możesz powiedzieć gdzie są te znaki.
  7. A program zrobiłeś?
  8. duzy616 odpowiedział(a) na Paweł 1990 temat w 2.0TDI
    Podpinałeś kompa przed pierwszym uruchomieniem, żeby usunąć ewentualne błędy.
  9. duzy616 odpowiedział(a) na Paweł 1990 temat w 2.0TDI
    Jakbym miał błąd to też bym się nie zastanawiał nad czyszczeniem.
  10. duzy616 odpowiedział(a) na Paweł 1990 temat w 2.0TDI
    Pytam bo ja mam 160 tys. Przymierzam się do czyszczenia już rok (cały czas mnie powstrzymuje problem z uruchomieniem auta po czyszczeniu przez niektóre osoby) Sam kiedyś sprawdzałem z ciekawości ten zawór z sitkiem na pompie wysokiego ciśnienia CR i miałem problem z uruchomieniem samochodu (należałem do pechowców, myślałem, że pompa się zatarła, na szczęście była tylko bardzo mocno zapowietrzona)
  11. duzy616 odpowiedział(a) na Paweł 1990 temat w 2.0TDI
    Tego ja Ci nie odpowiem.
  12. duzy616 odpowiedział(a) na Paweł 1990 temat w 2.0TDI
    Z tego co wiem to trzeba nasmarować zębatki pod tą czarną kopułką, którą masz pokazaną na zdjęciu.
  13. duzy616 odpowiedział(a) na Paweł 1990 temat w 2.0TDI
    Jaki masz przebieg?
  14. Spalanie rzeczywiste na pewno za duże. To co pokazuje komputer mniej więcej by się zgadzało jakie powinno być zużycie paliwa.
  15. Może ktoś powiedzieć jaka jest różnica między GH1 a GH2 (przede wszystkim podczas jazdy itd.)
  16. Na moje oko wszystko ok. Pokazuje, że wypalanie było 83 km temu.
  17. Regenerowaną gdzie kupiłeś? Pasek znowu Contitech?
  18. Za regenerowaną zapłaciłem 250 zł. jak zwracasz starą to 200 zł. Muszę powiedzieć, że nie odczuwam różnicy między starą sprawną, a regenerowaną. dzik mi proponował nową za 700zł meyle.
  19. Pompę brałem regenerowaną od kolegi z forum Tomas318 Na razie wszystko ok. chociaż zbytnio regenerowanym częścią nie ufam. Stara czeka na półce bo okazała się sprawna. Płyn zalałem Total LHM PLUS
  20. Ja wcześniej niepotrzebnie wymieniłem pompę wspomagania (miałem złą diagnozę) Dayco kupiłem, ponieważ taki był dostępny w sklepie od ręki. Czytam, że Ty też masz pasek CONTITECH (chyba naprawdę trafiła się nam słaba partia)
  21. Przeczytaj mój post #27474
  22. duzy616 odpowiedział(a) na Arek73 temat w Audi A4 B8
    Kosztowało 150 zł. Jeżeli chodzi o zdjęcie to myślę, że nie ma sensu. Fotel wizualnie po naprawie wygląda tak samo, ale jak Ci tak bardzo zależy to postaram się wrzucić.
  23. Panowie, Gościu robi testy napędów 4x4 myślę, że warto obejrzeć. Zapraszam na hobbystyczny, bezpłatny test napędu 4x4 oraz systemu kontroli trakcji (SUV, crossover, osobowe AWD). Test odbywa się poprzez najazd na dwie rolki wolnobieżne jedną osią, jedną stroną auta oraz po przekątnej. A jeśli to okaże się zbyt łatwe dla Twojego samochodu, dołożymy trzecią rolkę Termin i lokalizacja do uzgodnienia. Testy zobaczyć można na kanale YouTube: https://www.youtube.com/user/duszaniespokojna Lub na profilu FB: https://www.facebook.com/StacjaKontroliTrakcji Kontakt: [email protected]
  24. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Felg niestety mam jeden komplet. Były miesiąc temu sprawdzane w firmie zajmującej się prostowaniem. Wychodzi, że to wina opon letnich. Teraz bardziej mnie interesuje ten kąt koła.
  25. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jeździć z tak ustawionymi kątami na tylnej osi czy rwać śruby? (a może i gumy) Czy te kąty mają jakiś zły wpływ na prowadzenie auta poza tym, że mogą ścinać opony. Zaznaczę, że robiłem geometrie ponieważ auto ściągało w prawo (przede wszystkim jak dodawałem gazu). Po ustawieniu geometrii nadal ściągało, dopiero wymiana na zimówki pomogła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.