Treść opublikowana przez duzy616
-
B8 TrOOOOp
Jak u Ciebie wygląda zapełnienie DPF-a przy tym przebiegu?
-
B8 TrOOOOp
ok. zapytam kolegi yanosho Ona ma przebieg w swoim A4 119 tys.
-
B8 TrOOOOp
Jak u Ciebie wygląda zapełnienie DPF-a przy tym przebiegu?
-
Spotkanie z dzikiem
hak64 Dzisiaj zgodnie z dokumentami otrzymałem odszkodowanie w wysokości 25 tys. - czyli wszystko ok. Ale jak zapytałem się Pani co z aukcją, która dzisiaj się zakończyła to napisała Ja do niej napisałem Czyli jak to mam rozumieć? Kiedy będzie coś wiadomo? Na chwilę obecną musiałem oddać auto zastępcze ponieważ jest szkoda całkowita, a nie naprawa. Co oni kombinują, teraz będą w nieskończoność szukać korzystnego klienta na auto?
-
B8 TrOOOOp
Tak pomyłka z mojej strony. Ale jak zrobisz program wynik będzie podobny.
-
B8 TrOOOOp
Twój temat znam. 300KM pozazdrościć.
-
B8 TrOOOOp
Panowie doradźcie co kupić:A4 AllroadUżywane Audi A4 Allroad - 72 500 PLN, 129 099 km, 2010 - otomoto.plVW alltrackUżywane Volkswagen Passat - 69 900 PLN, 115 000 km, 2013 - otomoto.plOgólnie uważam, że cena jednego i drugiego jest trochę przesadzona. Ale uznajmy, ze akceptuję cenę.Mam dylemat czy brać 9 letnie audi z silnikiem 3,0 TDI 240 KM pewnie jedzie to super ale troche też boję się wydatków.Czy brać o 3 lata młodszego passata, na pewno nie będzie taki ,,łał" z mocą. Po prostu wybór z rozsądku jeżeli chodzi ekonomię i wiek auta podłóg audi.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki
-
Spotkanie z dzikiem
Mam jedno na oku ale cena kosmos. Na razie czekam na kasę z AC
-
B8 TrOOOOp
Kogo jest to auto, widzę ramki klubowe https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-audi-a6-c7-tdi-177km-full-opcja-100-bezwypadkowe-auto-ID6Bra5g.html#33708d1488
-
Spotkanie z dzikiem
ok. dzięki Czekam na koniec licytacji.
-
Spotkanie z dzikiem
Chcesz powiedzieć że dostanę na 100% 25+24= 49 tys.
-
Spotkanie z dzikiem
Pieniądze za wrak są zależne od kwoty na licytacji? Te 25 tys. dostanę już, czy dopiero po licytacji?
-
Spotkanie z dzikiem
Mam dokumenty A4 allroad doc.zip
-
Spotkanie z dzikiem
Strony mi nie podał. Wogóle twierdził, że nie może przekazywać żadnych informacji.
-
B8 TrOOOOp
Ale nadal pytam co z a4 b8 2.0 tdi 177km Co jest bardziej trwałe stronic czy DSG?
-
B8 TrOOOOp
a A4 B8 2.0 tdi 177km stronic nie warto.
-
Spotkanie z dzikiem
Jeszcze kwoty żadnej nie otrzymałem. Rozmawiałem tylko przez telefon z rzeczoznawcą. Obecnie auto przez 5 dni stoi na licytacji.
-
B8 TrOOOOp
Panowie co byście wybrali, uznajmy, że wszystkie są pewne i podobnie zadbane. A6 C6 allroad 3,0 tdi tiptronic 2010 r. A4 B8 allroad 2.0 tdi 177km s-tronic 2013 r. A4 B8 allroad 3.0 tdi 240 km s-tronic 2010 r. ewentualnie Passat alltrack 2.0 tdi 177 km DSG 6 2013 r.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pomoże ktoś???
-
Spotkanie z dzikiem
Był Rzeczoznawca, orzekł szkodę całkowitą. Teraz czekam na ,,kosztorys"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na Twoją mnie nie stać. Po drugie interesuje mnie tylko avant. (muszę mieć bagażnik dla psa)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chociaż nie ukrywam cena mnie trochę przeraża jak za 9 letnie auto.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak będzie trzeba to pomożesz?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie jestem z woj. zachodniopomorskiego, aktualnie czekam na rozliczenie auta z ubezpieczalnią jako szkoda całkowita. Oczywiście zacząłem już przeglądać ogłoszenia, żeby coś kupić. Jak zwykle wszystkie na moje oko ciekawe oferty są bardzo daleko, dlatego pytam się poszczególnych grup, czy są chętni ludzie do obejrzenia (zweryfikowania) auta czy warto jechać dużo kilometrów. Może być odpłatnie. W waszym województwie znalazłem sztukę A6 C6 allroada w Gliwicach.