Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duzy616

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duzy616

  1. duzy616 odpowiedział(a) na st4yKool temat w 3.0TDI
    Następnym razem wlejemy do mojego.
  2. Kupuj tylko oryginał.
  3. Przy jakiej prędkości trzepie autem. Jak możesz to obejrzy moje filmiki z poprzedniej strony. Napisz czy u Ciebie podobnie wygląda. Jak możesz to nagraj filmik luzu półosi.
  4. Bierz oryginał. Ja przez zamiennik poduszki silnika Meyle 6 miesiecy walczyłem z drganiami. Może w skrzyni tak nie będzie ale ja już na pewno nie zarezykuje.
  5. Panowie wszyscy narzekamy na ASO na ,,fachowców'' z ASO. Ale jak kupujemy samochód używany to każdy by chciał mieć historię serwisową z ASO
  6. Myślę, że może.
  7. Z doswiadczenia, sprawdź poduszki silnika. Jeżeli do wymiany to wymień tylko oryginał. Jeżeli była wymieniana na zamiennik to też wymień na oryginał.
  8. Ja w serwisie 3 lata temu płaciłem ok. 1000 zł brutto. Robiłem lewą stronę.
  9. Dzięki
  10. Ja planuje wymienić przed końcem ubezpieczenia AC (marzec)
  11. Można namiar na firmę ?
  12. Szybę wymieniałeś z AC ? Robileś w ASO ?
  13. Miałem dokładnie to samo. Musisz zdjąć nadkole.
  14. A nie cieknął właśnie wtedy płyn po nadkolu, u mnie tak było. Spryski załączają się chyba co piąte naciśnięcie spryskiwacza (oczywiście jak nie masz nic pozamieniane za pomocą VCDS) Acha światła mijania włączone. Najlepiej włączyć światła mijania pokrętłem i wtedy za pierwszym naciśnięciem musi spryskać lampy.
  15. Kiedyś miałem w a4 b8 że jak psikałem na reflektory to ciekło w lewym nadkolu. Okazało się że na złączce węże się rozłączyły.
  16. Zdejmij nadkole, tam idą przewody do reflektorów.
  17. Jakiej firmy zakładaleś koło pasowe oraz pompę wody?
  18. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś wymieniał rozrząd w silniku 3.0 TDI CCWA Jeżeli ktoś posiada silnik o tym ozaczeniu, to mam prośbę, żeby za pomocą VCDS-a sprawdził synchronizację. U mnie jest 4,5
  19. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A4 Tak A6 z tego co wiem tylko pneumatyka
  20. Posiadałem A4 allroad 2.0 TDI 170 KM CAHA Przejeździłem dwie zimy, żadnych problemów z temperaturą. Może dlatego, że była wyprodukowana na rynek Szwedzki.
  21. duzy616 odpowiedział(a) na szpakuziom temat w Audi A4 B6/B7
    Według wydruku wychodzi lewa zwrotnica przód. Miałem podobny wykres, wymieniłem zwrotnice i czerwony parametr znikł. Ale u mnie samochód nie sciągał. Sprawdź jeszcze hamulce, czy czasem jakieś koło nie kręci się ciężej.
  22. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Potrzebuję część nr 8
  23. duzy616 odpowiedział(a) na Darekwolak temat w Opolskie
    Robiłem kiedyś Octavie 1.9 tdi ASV Poczytaj sobie o nich w internecie.
  24. duzy616 odpowiedział(a) na Darekwolak temat w Opolskie
    Wrocław EcuProject

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.